Табачника призначено керівником реформи системи освіти

Віктор Янукович підписав указ Про заходи щодо забезпечення ефективності реалізації Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"

Табачника призначено керівником реформи системи освіти

Зокрема в указі зазначено, що роботу з упровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та реалізації національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ за відповідними напрямами організовують керівники напрямів реформ, котрі також несуть персональну відповідальність за стан цієї роботи.

Виходячи з тексту документа робота з упровадження Програми економічних реформ поділена на відповідні галузеві напрями.

Керівником напряму реформ "Реформа системи освіти" - призначено Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника.

Відповідно до документу керівникам напрямів реформ доручено утворити у тижневий строк тематичні робочі групи з упровадження реформ, залучивши до їх складу представників Координаційного центру з упровадження економічних реформ.

Також керівники напрямів реформ мають забезпечити підготовку і подання робочими групами планів-графіків з упровадження економічних реформ та на їх основі пропозицій до проекту Національного плану дій на 2011 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" та подати підготовлені пропозиції Кабінету Міністрів України.

Освіта.ua
22.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
репетитор
Когда соревнуются русские и украинские школьники в программе "Самый умный", нельзя не отметить, что последние годы наши проигрывают по всем статьям...Иногда выезжаем на старых заслугах (вроде Руслана Самойлова из Харькова), а новых имен - не видно....Реформировать образование надо срочно, пока не поздно...
Plat
оу, Вася (тобто Діма)-реформатор... та давно треба людям зібратися і його самого гарненько відреформувати...
Вчитель
Міністерство освіти давно слід перейменуватив міністерство з питань знищення освіти і дебілізації молодого покоління. тютюнник - головний дебілізатор.
Рома
Предложений по реформе еще нет, а проект нового закона о высшем образовании, который не вписывается ни в какие рамки европейского образовательного пространства или обещаний Януковича и Кабмина о дерегуляции, уже есть. И под этим проектом стоит подпись Табачника. Спрашивается, какие реформы он может предложить?
Ірина
Шановні! Всі реформи в тому, щоб зробити освіту дешевше для держави. Ніякої ідеї покращення якості в ній немає. Це моя думка.
Люба
Боже, ізбав нас від такого реформатора! Хай він реформує регіоналів, якщо ті того хочуть, і лишить в покої порядних людей
Олександр
Думается, что хоть один человек что-то полезное сделает для образования и науки Украины.... Если бандеровцы не помешают.
Сільський директор
Для Олександр: Ви про бандерівців, щоб завести аудиторію?
читач
Для Олександр: То, что делает с образованием власть называется адаптацией к дебилизации общества. Поэтому лучше помогать бандеровцам.
Олександр
Для Сільський директор: Ні, я про бандерівців, тому, що вивчаю документи їх "патріотизму", те, що вони робили з простими українцями (я вже не кажу про поляків, євреїв - простих людей)... Знаєте, таких звірств, якими вони розправлялись з людьми я ще не бачив... Можна ж просто вбити... Це не люди. Ні, панове, "допомагати бандерівцям" - це втратити всяку людяність
Коментувати
репетитор
Респект! Хочется верить, что правильный выбор!