У Києві представили підручник "Українська мова", надрукований російською

Представник президента Росії Михайло Швидкой попросив громадськість не шукати у російськомовному посібнику з української мови прояви "великодержавного шовінізму"

У Києві представили підручник "Українська мова", надрукований російською

Міждержавний фонд гуманітарної співпраці країн СНД представив підручник "Українська мова для країн СНД", надрукований російською мовою.

Навчальний посібник призначений для вивчення української мови російськомовними людьми. Він був підготовлений Російським державним гуманітарним університетом і орієнтований на студентів, дипломатів, перекладачів, журналістів, а також представників діаспори.

У МФГС вважають, що підручник також буде корисний тим, "хто розмовляє "суржиком", але хотів би підвищити свій рівень", і бажаючим отримати навички елементарного володіння українською мовою.

У навчальному посібнику розглядаються фонетичні та лексичні теми, а також граматичний матеріал. До складу уроків увійшли художні твори Тараса Шевченка, Михайла Коцюбинського, Лесі Українки. Наклад видання - 1000 примірників.

На презентації посібника представник президента Росії з міжнародної культурної співпраці Михайло Швидкой попросив громадськість не шукати у книзі прояви "великодержавного шовінізму".

"МФГС ініціював модельну серію підручників іноземних мов для країн СНД, тому що зараз у нас немає підручників, які дозволяють вивчити українську мову як іноземну. Мовою підручників обрано російську, оскільки саме вона у часи Радянського Союзу була мовою міжнаціонального спілкування", - заявив Швидкой.

ТСН
21.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
lol
Хаха, такий підручник у школи треба (: