Чиновники "заробили" на книжках для бібліотек 10 мільйонів гривень

Мова йде про про щорічну програму "Українська книга". Включені в програму видання друкуються за рахунок держбюджету, а потім безкоштовно передаються в бібліотеки

Чиновники "заробили" на книжках для бібліотек 10 мільйонів гривень

Держкомтелерадіо говорять, що вартість видань для шкіл та бібліотек сильно завищували. Про це стало відомо після зміни керівництва відомства, коли нове начальство зайнялося проблемою "відкатів", які отримували його співробітники в процесі видання книг за державний кошт.

Зокрема, мова йде про щорічну програму "Українська книга". Включені в програму видання - художня, науково-популярна література, атласи та фотоальбоми - друкуються за рахунок держбюджету, а потім безкоштовно передаються в бібліотеки, школи та інші бюджетні організації.

Як вдалося з'ясувати, багато видавництв виставляли в заявці значно завищені ціни. Наприклад, при собівартості в 40 000 гривень ціна могла бути виставлена в 200 000 гривень. Різницю отримували чиновники, що курирували "Українську книгу".

"Держава втрачала на цьому приблизно 10 мільйонів гривень на рік", - заявив глава Громадської ради при Держкомтелерадіо Олександр Човган.

Наразі триває перевірка цих фактів Генпрокуратурою.

ТСН
16.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Larsen
Бамбарбия кэргуду