Українська народна партія вимагає відставки Дмитра Табачника

УНП рішуче протестує проти підтримки Президентом України гуманітарної політики "малороса" Дмитра Табачника та вимагає відправити його у відставку з міністерської посади

Українська народна партія вимагає відставки Дмитра Табачника

Про це йдеться у заяві Центрального проводу Української народної партії.

Українська народна партія закликала Януковича, як главу держави та гаранта Конституції, "виконувати функції представника всього народу, а не окремої українофобської групи".

Як зазначається у заяві УНП, "додавши до повноважень міністра освіти та науки Табачника молодіжну політику та спорт, Президент дав "зелене світло" подальшій русифікації і вихованню молоді у непатріотичному дусі".

УНП вважає, що "проти України здійснено чергову ідеологічну диверсію".

При цьому у заяві висловлюється переконання, що "попередня політична діяльність, зокрема зневажливі висловлювання щодо українського народу, а також спроби розпалювання міжнаціональної ворожнечі, не дозволяють Табачнику надалі перебувати на посаді міністра".

Нагадаємо, в рамках адміністративної реформи Президент України Віктор Янукович реорганізував Міністерство освіти і науки та Міністерство у справах сім`ї, молоді та спорту.

Освіта.ua
13.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
03
УНП - это шо??? Это Костенко? Если да, то ЭТА партия в определённых кругах себя дискридитировала , объединившись с паном Плющем-ярым антиукраинцем! Если НЕТ, то КТО ОНИ???
Tatjana
Ну, и где ОНИ были ВО ВРЕМЯ ГОЛОСОВАНИЯ ЗА КАБИНЕТ МИНИСТРОВ???
ЛС
Маразм крепчает!