Ющенко "відвернув" молодь від українських цінностей, - Табачник

Розколу українського суспільства і відторгненню молодого покоління від цінностей української держави посприяв колишній президент Віктор Ющенко

Ющенко "відвернув" молодь від українських цінностей, - Табачник

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, виступаючи на форумі європейських і азіатських медіа в Києві, повідомляє Левый Берег.

"Він породив дуже небезпечну тенденцію, яка не подолана. Перша тенденція - це розкол українського суспільства, це якесь іманентне низько-ліниве бажання одних регіонів втручатися в духовно-культурне життя інших регіонів. Це досить агресивне втручання, яке суперечить і загальнолюдським нормам поведінки, і загальноєвропейським", - зазначив Табачник.

Він вважає, що в результаті політичної діяльності Ющенка "ми отримали відторгнення молодого покоління від офіційної ідеології та цінностей української держави".

"Спроби побудувати якесь своє хуторянське історичне поле були відразу приречені, і вони були ганебними і зневажливими", - додав міністр.

За його словами, нинішня влада, на відміну від попередньої, запрошує до співпраці своїх опонентів.

Освіта.ua
10.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Січ
У Ющенка - "хуторянське історичне поле", а у вас, пане Табачнику, що - "московский дворик"? Не чипали б того, що не клали. Одна назва ПР чого варта - в перекладі "Партія областей". У вас навіть країни немає, дворняжки. Чи прийде своя правда у свою хату?..
Студент
"офіційна ідеологія" - які слова ... здається це вельми не європейське слово ^_^