ГоловКРУ: Київські дитсадки використовуються не за призначенням

Не зважаючи на гостру нестачу місць у київських дитячих садках, 73 приміщення дошкільних закладів у столиці використовується не за призначенням

ГоловКРУ: Київські дитсадки використовуються не за призначенням

Про це повідомило Головне контрольно-ревізійне управління України у відповідь на запит газети "Дзеркало тижня".

"З кожним роком проблемнішим стає забезпечення населення міста дитячими дошкільними закладами. При загальній кількості дітей віком до 6-ти років — 173,7 тисяч осіб, діючі дитячі садки Києва розраховані максимум на 81 тисячу місць, тобто на одне місце у садку претендує більше, ніж дві дитини, однак 73 приміщення дитячих дошкільних закладів використовується не за призначенням", — зазначено у листі за підписом заступника голови відомства Дениса Краснікова.

Серед гострих проблем відомство назвало і стан київських водогонів.

"Як показали результати контрольних заходів, за останні три роки в м. Києві не зменшилась протяжність аварійних та зношених ділянок водогонів та каналізаційних мереж (836,9 км), а на їх ремонт кошти з бюджету міста фактично не виділяються, що вкрай негативно відображається на якості питної води, вартість якої тим не менш щорічно зростає", — повідомило відомство.

"Контрольні заходи засвідчили, що найбільш болючими для киян є катастрофічний стан дорожнього господарства, аварійні водогони та каналізаційні мережі, застаріле ліфтове господарство, незабезпеченість дитячими дошкільними закладами, низький рівень гарантованих державою соціальних послуг в загальноосвітніх та лікувальних закладах", — узагальнили в ГоловКРУ.

Освіта.ua
03.12.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів