Фаріон вважає, що за русизми у мові дітей треба карати

Дітей, які використовують русизми в українській мові, потрібно карати, заявила член ВО "Свобода", депутат Львівської облради Ірина Фаріон

Фаріон вважає, що за русизми у мові дітей треба карати

Таким чином вона прокоментувала журналістам інформацію про те, що в скаутській організації "Пласт" дітей змушують присідати за русизми.

Як повідомлялося, "зарядку" за русизми вперше ввели цього літа в Пластунському таборі на Івано-Франківщині, куди з'їхалися діти з різних міст України.

Проте Фаріон зазначила, що свідчення про покарання у "Пласті" вважає абсурдом.

"Моя дитина входила в цю організацію, такого не було. Навпаки, я дуже вдячна "Пласту" за те, що там навчили дитину справжній українській мові", - сказала вона.

У той же час, депутат підкреслила, що дітей слід карати за такі слова як "тіпа","тоже", які забруднюють мову.

"Це схоже на те, що на дитині брудне взуття, а вона не реагує на зауваження батьків. Дітей потрібно виховувати не тільки пряником, а й прутом. Якщо потрібно, то дитину можна покласти не тільки уздовж лавки, але і впоперек", - зазначила Фаріон.

"Якщо в "Пласті" така традиція (карати за русизми) є , то я таке підтримую. Між іншим, моя дитина вийшла з цієї організації саме через те, що та була аж надто ліберальною", - зазначила Фаріон.

Нагадаємо, член ВО "Свобода" Ірина Фаріон стала відома широкій громадськості після відвідання нею дитячого садку, де вона порадила дітям з "російськими" іменами "їхати до Московії".

ТСН
26.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Natali
Не надо обращать внимания на идиотов. Они у Ва только энергетику забираю и специально провоцируют. Сегодня нам запретят говорить, а завтра ... Фашизм в нашей стране не пройдет!!!
Светлана
Поддерживаю Романа. Почему не приняты меры к человеку, который сознательно травмирует детей, калечит их психику. Это же насилие над личностью. Как может аморальный человек чему-то поучать других, тем более маленьких детей. Она - МОНСТР!
Обурена
А якщо я живу в Луганській області, і всі люди, що мене оточують, говорять виключно російською, то мені присідати, не відпочиваючи? Звідки вона така РОЗУМНИЦЯ взялася?!
ААА
идиотка
Tatjana
Людоньки добрі! Де б людина не жила, мона має те ім*я, яке йому дали батьки! І Міша і в Англії, і у Франції ... був би МІША, но не Майкл або Мішель. Жінка не просто нерозумна, вона МЕГАНЕРОЗУМНА.Чому моє дитя в іншій країні мають звати не так, як назвали його МИ?Бріжит, вона і в Україні Бріжит(Бріжита, вкрай), Мікола Вересень, він і РОСІЙСЬКОЮ звучить МИКОЛА ВЕРЕСЕНЬ, але ж не НИКОЛА СЕНТЯБРЬ!
Tatjana
Ось ПРОЮЛЕМА "Свободи".І якщо Тягнибок і надалі ототожнюватиме цю людину і власну партію, ТО ВІН БАГАТО ВТРАТИТЬ.
Ірина
Для Tatjana: Цілком з вами згодна. Українську люблю і вважаю, що потрібно стимулювати дітей до її вивчення і вживання. Але такі методи визивають тільки протест і образу.
Коментувати
Рома
До каких пор г-жа Фарион будет демонстративно нарушить Конституцию и законы Украины? И до каких пор правоохранительные органы будут закрывать на это глаза?
Ірина
Гиии :)) цікаво, а чому фаріон самостійно не навчила дитину правильної української мови? І коли цю дурепу нарешті закриють?