Microsoft стане партнером проекту із впровадження нових технологій в освіті

Всесвітня корпорація Microsoft стане стратегічним партнером національного проекту "Відкритий світ: створення інформаційно-комунікаційної (4G) освітньої мережі національного рівня"

Microsoft стане партнером проекту із впровадження нових технологій в освіті

Про це заявив Глобальний директор програм державно-приватного партнерства корпорації Microsoft Джойс Фернандес під час зустрічі з керівником національного проекту "Відкритий світ" Ігорем Курсом.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі "Укрнацпроекту", під час зустрічі були презентовані графік і складові проекту щодо створення освітньої інфраструктури на основі бездротової мережі 4-го покоління, створення централізованої системи навчання та оцінювання знань учнів та надання 1,5 млн школярам нетбуків з пільговим підключенням до Інтернету.

"Україна дозріла до таких ініціатив і корпорація Microsoft готова виступити стратегічним партнером у такому проекті", - заявив Д. Фернандес.

Він також висловив готовність надати методологічну підтримку реалізації проекту і поділитися досвідом реалізації подібних проектів у технологічно розвинених країнах.

Д. Фернандес запросив членів робочої групи відвідати Португалію, де впроваджується один з найбільш успішних подібних проектів у Європі.

Зустріч відбулася 23 листопада 2010 року в рамках міжнародної конференції "Економічний успіх через освіту і технології" в м. Баку (Республіка Азербайджан).

Нагадаємо, 25 серпня 2010 року Комітет з економічних реформ визначив перелік і концепції Національних проектів. "Відкритий світ" є одним з ключових проектів пріоритету "Нова якість життя" і передбачає стандартизацію та уніфікацію методик навчання та впровадження інформаційно-комп'ютерних технологій в систему управління освітніми установами.

Освіта.ua
25.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів