Міністр освіти напише диктант з української мови

У вівторок, 9 листопада, відбудеться диктант з української мови, написати який обіцяє і міністр освіти та науки Дмитро Табачник

Міністр освіти напише диктант з української мови

Таку обіцянку керівник освітян дав журналістам: "Я візьму участь у написанні диктанту, тому що мені цікаво подивитися, чи не застаріли набуті в школі й в університеті навички".

Диктант з української мови, що також називається диктантом національної єдності приурочено до Дня української писемності та мови.

Диктант проводитиметься Національною радіокомпанією України вже вдесяте.

Його буде озвучено Національною радіокомпанією о 16:00, і кожен охочий зможе перевірити своє знання української мови.

Цього року диктант читатиме доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор шкільних підручників з української мови та літератури Олександр Авраменко.

Метою радіозавдання є перевірка знань державної мови. Обсяг тексту становитиме 100-120 слів.

Початок диктанту на Першому та Третьому каналах Національного радіо - о 16:10.

Виконане завдання можна надіслати у день його написання за адресою Київ-1, Хрещатик, 26, індекс - 01001. Для найсумлінніших виконавців завдання передбачені подарунки.

Щороку Національна радіокомпанія отримує понад 10 тисяч листів з радіодиктантом. Серед учасників акції - жителі Росії, Білорусі, Молдови, Німеччини, Бельгії. Подібні акції для поліпшення знань рідної мови проводять також на радіо Польщі, Китаю та Франції.

Українська правда
09.11.2010

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів