Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Любов
Доброго дня! Чому при вступі до магістратури забирають у ВИШі оригінал диплому про вищу освіту (спеціалітет)? Вчитися збиралася на контракті на заочному відділенні. Диплома не віддала, тож не зарахують. Диплом про вищу освіту є моєю власністю. До за совдепія, же забирали документи, щоб прив’язати студента до ВИШа. Дякую.
989
Для Любов: документи про попередній рівень навчання (атестат при навчанні на бакалавра, биплом бакалавра при навчанні на магістра) мають зберігатись в навчальному закладі до отримання Вами освіти. Якщо це Вас не влаштовує, Ви можете оспорювати це через суд
Коментувати
вступник
ТЕРМІНОВО!!! НА ГАРЯЧІЙ ЛІНІЇ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ!!! Доброго дня! Якщо на початку подачі електронних заяв був завантажений не той пдф файл з додатком, але при цьому заклад освіти зареєстрував заяву, а сьогодні додаток підвантажено вірно, то чи треба тепер заяву заново подавати? Вступ на магістратуру.
Наталья
Добрий день ! Коли треба подать заяву на повторне проходження іспиту по анг.єві. У мене бал низький .Як правильно це зробити для вступу на магістратуру . Дякую.
Марта
Добрий день! Чи можливо поступити на державне замовлення на магістратуру (філологія), якщо попередньо я навчалася на держ. замовленні в іншому університеті на психології, залишила університет й отримала ступінь бакалавра філології (контракт)?
Галина
Для Марта: Якщо Ви раніше не навчались на рівні магістр або спеціаліст за бюджетні кошти, то маєте на це право
Коментувати
Максим
Добрий день! Чи є можливість потрапити на бюджет якщо вступний іспит 30.07, а бюджет оголошують вже 02.08?
Віктор
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли потрібно приносити до ВИШу документи у паперовій формі (вступ на рівень магістра на основі диплому бакалавра)? У термінах вказано, що "Прийом заяв і документів для участі в конкурсному відборі для здобуття вищої освіти розпочинається 15 липня і закінчується о 18:00 23 липня", тобто копії документів у паперовій формі потрібно надати до ВИШу до 23 липня, а потім до 7 серпня, надати і оригінали, правильно? Заздалегідь вдячний!
Екатерина
Доброго дня! Вже відкрита реєстрація кабінетів вступників, а деканат до сих пір не надає жодної інформації щодо дипломів. Коли будуть готові документи про вищу освіту невідомо і надсилати нам серію та номер диплому відмовляються. Як бути в такому випадку? Дякую.
Галина
Для Екатерина: все одно Ви не можете зареєструвати кабінет доки немає результатів ЄВІ. А до того часу може й дипломи будуть. Взагалі може буде можливість з кампусу підтягати.
Коментувати
Крістіна
Добрий день, скажіть будь ласка, чи можна вступити на магістратуру 022 на бюджет при заочній формі навчання?
Андрей
Для Крістіна: Открываете и смотрите по очереди конкурсные предложения: https://vstup.edbo.gov.ua/offers/?qualification=2&education_base=620&speciality=022 Например, 341 ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА"
Коментувати
оксана
Які правила переведення на бюджетні місця в магістратуру? Чи має дитина учасника бойових дій першочергове право на переведення на вільні бюджетні місця в магістратуру, якщо крім неї пільговиків нема і її рейтиноговий бал відрізняється від прохідного на буджет на 10 балів? Дякую.
Нерогуль
Для оксана: Наоборот, для детей таких родителей надо стоимость обучения умножать на 10. Ибо папаша награбил чужого имущества, а теперь ещё детей мародёров на бюджет переводить?
Faleot12
Увага! В коментах хрукає путінососна гівноїдна свинособака! Концентрація русні перевищена більш ніж на одну!
Коментувати
Галина
Доброго дня. Які терміни подачі документів на заочне контрактне навчання на магістра по спеціальності 081 Право
наталя
Для Галина: контракт на магістратуру за спеціальністю право 081 коли не здано зно з англійської набрали 11 балів з 12. що робити?
Коментувати
Ахмед
Добрый ответь если люди впереди по списку не подадут документы их бюджетные места можно занять ? Бюджета 7 я 10 впереди меня 5 точно подают в другой вуз ?
Влад
Для Ахмед: не можна. На вільні місця переводять пільговиків. Якщо таких немає, місце повертається Мон
куриленко галина
для Влада. чому Ви так відповідаєте, я дзвонила на гарячу лінію мон і пан Ніколаев мене запевнив що можна. де прада. при подачі на магістратуру приоритетності не має. хіба при вступі на магістратуру є пільги.
Галина
Для куриленко галина: Влад просто не зрозумів з питання, що мова про вступ до магістратури. В магістратурі фіксовані а не відкриті пропозиції, тож набрати мають саму ту кількість студентів яка вказана в обсязі на бюджет
Коментувати
Евгений
Кого допускают на вакантные бюджетные места на магистратуру?? возможно ли перемещение из НЕ рекомендованных на бюджет если не все рекомендованные подадут документы?? очень важно!! спасибо
Олена
Для Евгений: Звичайно, можливо. Воно так і відбувається. На щастя, в магістратуру конкурсні пропозиції переважно фіксовані, плюс не діють усілякі квоти, як на бакалавра, які відбирають бюджетні місця поза чергою. Вступник може бути рекомендований на бюджет на кілька конкурсних пропозицій, якщо він проходить на них по рейтингу. Тож ті люди, які у списку перед Вами можуть занести оригінали в інше місце. Моніторте їх прізвища на вступ єдбо, куди вони ще подавались, і чи не занесли туди оригінал. Якщо виявиться, що всі, хто проходить на бюджет, подали лише по одній заяві і нікуди більше не вступають, нажаль, шанси, що вони не принесуть оригінали, низькі. Також телефонуйте в приймальну комісію, і виясняйте, чи не посуваєтесь ви у рейтингу через звільнення місць вище Вас.
Коментувати
сергій
Подскажите пож., в субботу и воскресенье 6.09 приемные комиссии ВУЗов работают ?
віталій
на контракт заочка на магістра тоже до 18.00 6.09 необходимо успеть подать оригиналі документов??
Адвокат
Результати вже є, але вони вам не сподобаються. Державне замовлення порізали просто катастрофічно.
Вася
Для Адвокат: де ж вони є?
Коментувати
Василий
А если я подавал документы в вузе ( оригинал диплома, фото и т.д.) и на руках их нет. Мне нужно ехать в вуз, так как я живу в другом городе, Или по факту ждать учебы? Или это надо ехать только тем, кто онлайн подал документы? Извините за глупый вопрос.
Sonya
Чи можливе подання оригіналів документів вже після опублікування рейтингових списків 1 вересня?
ludmilatalah@gmail.com
Для Sonya: до 18:00 06 вересня;
Sonya
З 1 вересня включно?
Крістіна
Добрий день, скажіть будь ласка, чи можна вступити на магістратуру 022 на бюджет при заочній формі навчання?
Коментувати