Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марк
Доброго дня, чи можу я вступити на магістратуру якщо диплом бакалавра філолога, а я хочу вступити на магістратуру на психолога. Без зно?
Палієнко Анастасія Миколаївна
Для Марк: без зно взагалі нікуди не можна, здаєие зно, вступний іспит і будь ласка.
Коментувати
Viktoria
Чому в деяких закладах вищої освіти пропущений рівень здобуття бакалавра, а є одразу на магістратуру (пише ПЗСО(11кл.)) ...це що після 11 класу здавши ЗНО можна подати документи одразу в магістратуру?
Галина
Для Viktoria: таке буває лише на медичні спеціальності. Там неіснує рівня "бакалавр". Відразу вступ на магістратуру. Лікарем взагалі вчитись довго аби до пацієнтів допустили
Коментувати
Віктор
В результаті аварії я отримав травму і лікуюсь на стаціонарі. Здавати ЄВІ 01.07.2020 фізично не зможу,а хочу поступити до магістратури. Порадьте, що робити?
Дынько Андрей
Если имеем диплом специалиста: менеджер економист и хочу поступить на факультет авианики или авто и ракетостроения,мне еви Нада или нет?
Галина
Для Дынько Андрей: а вступати на який рівень збираєтесь? Якщо на магістратуру, то треба
Коментувати
Марина
Добрий день. У мене вже є одна вища освіта із ступенем магістра де зазначено художник, викладач. Чи потрібно мені цьогоріч складати ЗНО ,щоб отримати спеціальність з Дошкільної освіти. Дякую.
Марія
Для Марина: Реєстрація на цьогорічне ЄВІ вже завершена. Тому навіть якщо потрібно, ви не зможете. Дізнавайтесь потрібно чи ні краще у вступної комісії ВНЗ, до якого хочете вступити.
Коментувати
Юлія
Якщо при реєстрації на єві для вступу обрав одну спеціальність, чи можна потім по результатам йти не тільки на одну спеціальність, або ж на іншу? Чи однакове єві для всіх вспупників на магістратуру?
123
Для Юлія: да, одинаковое
Коментувати
Дмитрук Михайло
Отаку єресь придумало наше Мон на чолі з Мандзій. Короновірус, авони тягнуть всіх магістрів на англійську? Навіщо? Мені будівельному механіку , чи моій дружині - бухгалтеру? Це щоб нас принизити і не допустити до магістратури. Ідіоти. Ідемо в Словаччину , Братіславу.
Андрей
Для Дмитрук Михайло: "ЗНО в магистратуру" на самом деле расшифровывается как Заградительно-Непроходное Отсеивание в магистратуру.
Коментувати
Сашко
Запровадження т.з.Єві з англійськоі - це вимога поляків, словаків, румун, чехів ... , аби наші діти тікали за кордон. А грантоіди набили кишені на бідах батьків. Розплата прийде.
Даниленко Осип
Для Сашко: Фініков - шаров- стадний= автори!
Коментувати
Марія Сергіівна
Яка недолуга політика стосовно вступу в магістратуру. Роблять все, щоб діти до державних вишів не потрапили. Виграють поляки, словаки . А якщо добавити введення індикативноі ціни, то виграють приватні виші. А молодь програє, програє Украіна . В студентів немає чим платити.
Наталка
Для Марія Сергіівна: Розумна молодь не програє, а буде навчатись на бюджеті. А тим, хто звик вчитись за сало, буде важче. Щодо поляків і словаків - є дуже великі сумніви, що вони будуть навчатися у нас (якість освіти там набагато вища). Щодо введення індикативної плати - це чудова спроба зменшити навантаження на бюджет. Якщо студент хоче навчатися на контракті, то він повинен розуміти, що його вартість не може бути низькою, оскільки з чогось треба оплачувати потреби вишу (зарплати, компослуги).
Коментувати
Альона
Чи можна, маючи диплом баклавра з української філології вступити на магістратуру з іншої спеціальності? Наприклад "соціальна робота" чи "декоративне мистецтво".
Маріg
Для Альона: нет , толькона стоматолога.
Iрина
в магістратуру можна після отримання будь-якого бакалавра. Але як памїятаю приймальна комісія може запитати доздати додаткові предмети. Треба питати в універі, в кожного своє
Ніколета
Скажіть будь ласка маю педколедж вихователі та каменец-подольский універ дифектолог(логопед) бакалавр чи можу поступити в ЧНУ на магістра без ЗНО мені потрібна вища освіта
Коментувати
Ксенія
Сьогодні почула, що ЄВІ з іноземної мови буде інший для юридичних спеціальностей, ніж для всіх решта. Тобто, буде з використанням юридичної лексики. Наскільки це правда? Чи ЄВІ буде однаковий для всіх?
Синевир
Дивні речі. З приходом могилянськоі брашки на чолі з Квітом в 2014році пішли загрозливі тенденціі розвалу. А Фінніков- Шаров напряму працюють на Польщу, щоб студенти туди іхали на навчання. За великі куски! Оце ЄВІ - це засіб витискування молоді за кордон. А добавте індикативні ціни за контракт і повна картина.
Юрко
ЄВІ з іноземної мови треба переглянути. Не потрібно всім іноземної, спочатку українську треба всім вивчити і говорити нею в Україні усім. А іноземну треба буде вчити як економіка буде сильна і люди будуть мати гроші їхати за кордон у туристичні поїздки. А в сучасних умовах запровадження ЄВІ з іноземної мови на майже усі спеціальності виглядає як знищення ЗВО і недопуск студентів для здобуття магістра. Це зроблено свідомо щоб знищувати ЗВО на замовлення олігархів, тому що їм потрібна дешева робоча сила, а краще раби.
Кент
Для Юрко: Щоб народ валив за бугор!!!
Льоша
Повністю підримую !!!! 100% Ці кляті покидькі самі змушують абітурієнтів вчитися за кордоном
Коментатор
Якщо вам не вистачає інтелекту щоб скласти ЗНО з англійської на шкільному рівні, то мабуть не варто вступати на магістратутру. Думаю, навіть те, що ви якось потрапили на бакалавріат, вже є чимось неймовірним.
Коментувати
Ваофоломій
Повні ідіоти і зрадники народу придумали це недолуге єві з іноземноі мови для магістрів. Навіщо попові , теологу, математику чи соціальному працівнику , інженеру -конструктору чи будівельнику цей екзамен? Чи з розуму посходили, чи так Украіну ненавидите, що вирішили прибити ці спеціальності? Невже ви не розумієте , що в магістратурі відбувається квітесенція професійного становлення? Ви ж краіну покладите на лопатки? Ради чого ці Шарови- Стадні це роблять? Навіщо??
BB
Для Ваофоломій: Прийде час і вони будуть відповідати за свої дії. Це сучасні берії і єжови, вони люблять гнобити народ. Людська кривда даремно не проходить. Нехай схаменуться поки не пізно.
Коментатор
Для того роблять, щоб ті, хто з біологічної точки зору не здатний навчатись у ВНЗ, тим паче на магістратурі, не витрачали свій час та кошти з бюджету, а займались тими справами, які більш їм підходять (наприклад, виробничі професії, касири в магазині і т.д.).
Student
Бакалавр - це закінчена вища освіта з 2016 року. Магістр - це вже науковий ступінь. Тож якщо ви мелете таку дурню, то навіщо вам магістратура? Чи вас влаштовує екзамен з іноземної при ВУЗах? Хто вас зраджує? ЗНО, ЄВІ, ЄВФФ і створено для того, щоб подолати корупцію. Чесно треба жити, шановний Ваофоломій. А якщо у вас мізків не вистачає підготуватися до ЄВІ, що є простішим, аніж повноцінний екзамен при ВУЗі, то яка вам магістратура, шановний? ...
Коментувати
1
Для чого всім спеціальностям які поступають на магістратуру ЄВІ з англійської мови ?
Христина
Доброго дня.У 2019 році я склала іспит на магістратуру з англійської мови,чи дійсний він буде у 2020 році? Чи можу я його використати?
Злий.
На спеціальність захист і безпека кордонів,державна безпека, цивільна безпека.І до військових вузів і училищ,до університетів МВС і тому подібного говна ідуть недалекі люди,які нічого більше робити не здатні.Це всякі тупорили,неучі і ті,за ким тюрма плаче. А нормальні люди не ідуть на ці спеціальності.Взагалі нащо такі навчальні заклади існують?! Нахрін бля позакривав би такі заклади,а замість них створив багато інших цивільних навчальних закладів із яких була б користь для людей. А нащо держава має годувати то все бидло одноклеточне бля. в казармах 5 роківгодувати , і державні кошти на це ідуть.Та на ці кошти можна було б безліч інших нормальних,цивільних навчальних закладів створити.
Олександр
Для Злий.: Це правда! Туди ідуть самі дебіли,бо яка нормальна людина хоче іти в воєнний вуз,чи поліцію! Хіба відкидьки суспільства!
Ольга
Серйозно? "Ті дибіли ", як ви їх назвали",захищають країну в якій ви живете кончені ідіоти.Перш ніж говорити такі речі потрібно думати головою , але про що може йти мова, раз ви таке пишете напевно там немає чим думати.
Коментувати
Олена
А що, щоб захищати кордон держави англійська мова не потрібна? А ось балерина без англійської ніяк не працює, тому їй край потрібно мати рівень в2. Королівство кривих дзеркал.
Сепар
Для Олена: Пасть закрой дура! Знай своє место!
123
Для Олена: балерин в магістратурі не вчать. Їх вчать в хореографічних училищах. А в магістратурі навчають хореографа. Який буде постановником.
Віктор
Нежужи птичка.Нафіг тобі балет танцювати,іди луче в стриптиз клуб там больше бабос сфігачиш.Крассава!
Коментувати
Роман
Скажіть при вступі в магістратуру заяву подавати можна тільки в один університет чи вдекілька як при вступі на бакалавра???
Ванян
Для Роман: В один.
Роман
Дякую, хоч це не добре
Ванян
Чому не добре. ? Мені одного вуза вистачає.
Коментувати
Андрій
Спочатку потрібно, щоб усі українці заговорили українською мовою і любили свою державу і мову. Нехай інші нації вчать українську мову. Тоді ми будемо знати, що ми сильні і нас поважають. За радянських часів була тотальна русифікація, а тепер нас заставляють вчити англійську мову, але тільки не українську. Ми, що маємо комплекс меншовартості? Ні це свідомо придумано для того, щоб знищити університети, освіту та Україну. Хочуть зробити нас рабами. Заводи і фабрики вже відібрали, ще хочуть землю забрати. Потрібна дешева робоча сила. Все хочуть знищити. Якщо б дійсно були благородні цілі навчити людей іноземних мов, то потрібно починати з іншого. Треба покращити навчання іноземної мови у школі. Збільшити кількість годин, більш відповідально відноситися до процесу навчання, впроваджувати нові методи і засоби навчання, здійснювати навчання безкоштовно. Залучати дітей до різних гуртків та англомовних шкіл. І дійсно навчати, а не вимагати від людей. Тому виникає враження, що це свідоме знищення
Местный
Для Андрій: ну да, кроме мови проблем в стране нет...
Ну да
Для Андрей: под лозунгом " армия,мова,вира" грабят и грабят алчные наши и не наши правители.Мову будем учить,когда Кабмин на ней заговорит!!!! Когда тарифы олигархи снизят,когда будет европейская зарплата!А так...пусть идут со своей мовой в Карпаты!
СБУ
Ти чо проти держави гонеш! Ти щось маєш проти нашого уряду недогризок вонючий!!!
Коментувати