Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Можна ще зареєструватись на іспити що проводить університет,вступ на магістратури спеціальність «Право081»?
Євгенія
Чи можна вступити з освітою Агронома на магістратуру на Економіста ?
Roksolana
Доброго дня, Підскажіть була, з бакалавром менеджмент готельно-ресторанного бізнесу, на які спеціальності я можу поступити окрім цієї?)
Nikalinda
Для Roksolana: на будь-яку
Коментувати
Л
Якщо у деяких сферах третій іде на вибір , наприклад , англіська мова і географія , то якщо я подам з географією , мені ЄВІ з англійської не потрібне ?
Влад
Для Л: ЄВІ для вступу на магістратуру
Коментувати
Ірина
Економіка 051, управління персоналом, здає чи ні ЄВІ, а то щось не знайшла в переліку
Андрей
Для Ірина: В этом году ВСЕ сдают (если нет диплома специалиста или магистра)
Коментувати
Юля
Чи можна здавши на додатковій сесії платне єві, претендувати на державну форму навчання?
Андрей
Для Юля: Доп сессия будет позже, чем результаты зачисления на бюджет.
Абрам
Hi
Максим
Уже есть дата дополнительного ЄВІ?
Коментувати
Оксана
Якщо закінчила бакалавра фармація чи можна поступити в магістратуру на спеціальність 222 медицина
Оксана
Для Оксана: Нет. В медицине нет бакалавра, можете попробовать поступить на 2й курс, но 99.9% на медицину только на общих основаниях и только на 1й курс.
Коментувати
Аліна
Чи можу я вступити на магістратуру на Психологію маючи диплом бакалавра Соціальна робота?
Катерина
ДОБРИЙ ДЕНЬ, ПРОШУ СКАЗАТИ,ЯКИЙ ПРОХІДНИЙ БАЛ В МАГІСТРАТУРУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В 2021 РОЦІ?
Владимир
Для Катерина: 188
Одарка
Прохідний бал установлюється після здачі ЄВІ
Vika
Для Владимир: на бюджет?
Коментувати
Дубина Елизавета Олександрівна
Доброго дня, підкажіть будь ласка, якщо наприклад не набираєш певну кількість балів на ЄВІ, то чи є змога навчатися в магістратурі плативши за навчання?
Влад
Для Дубина Елизавета Олександрівна: що у Вашому розумінні певна кількість? Певна кількість для склав чи не склав, певна кількість для прохідного на бюджет?? Якщо мало балів і не склали, то нікуди вступити Ви не можете, навіть на платне. Якщо певна кількість для вступу на бюджет не набрана, то можна вступити на контракт. Навіть якщо ЄВІ склали, але бали низькі, і конкурс великий, а місць мало то і на платне не вступите. Конкретніше задавайте питання
Коментувати
Наталія
Освіта магістра мені потрібна для керівної посади, а англійську мову вивчала 22 роки тому в школі. І от як здавати Ваше ЄВІ та ЗНО з іноземної мови??? PS це так кому ЗА!!!
Андрей
Для Наталія: В техникуме и институте также изучают иностранные языки. Если есть диплом специалиста, то можно поступить магистратуру без ВНО, сдав экзамен в учебном заведении. А кроме школы ещё учились где-либо? А если вы только школу закончили 22 года назад и больше ничего - то вам и думать не нужно про ЕВЭ.
Ирина Александровна
Для Наталія: руководитель должен быть первым во всем. Поэтому сядьте и выучите английский на базовом уровне, чтоб набрать 13-15 баллов минимальных. Небойсь директором в школе быть собираетесь и молодым учителям английского кровушку пить будете, и будут они сбегать из вашей школы. Поэтому садитесь и учите,милочка. Закон один для всех. На посаду денежек насобирали, теперь сходите на курсы и вперед, на посаду.
399
Для Наталія Освіта магістра мені потрібна для керівної посади, а англійську мову вивчала 22 роки тому в школі. І от як здавати Ваше ЄВІ та ЗНО з іноземної мови??? PS це так кому ЗА!!! А Ви не здавайте і спокійно керуйте в себе на кухні.
Коментувати
Абітурієнт
Як правильно заповнити та подати заяву на складання ЄВІ та ЄФВІ , якщо плануєш паралельне навчання?
Аліна
Добрий день, чи можу я поступити на магістратуру з сертифікатом IELTS, без ЄВІ з іноземної?
Евгеній
Де можна ознайомитись із програмами ЗНО для магістратури 2021? Цікавить право.
Жанна
Доброго дня, Підкажіть будь ласка, якщо я закінчую спеціальність бакалавра Логопедія, чи можу я поступити на магістратуру Початкова освіта?
Андрей
Для Жанна: Без проблем (при условии сдачи внеземной мовы), тем более, что в магистратуру предлагаются программы как для родственных ("спориднэнных") специальностей со сроком обучения 1 год 4 мес., так и для неродственных специальностей со сроком обучения 1 год 10 мес. (для примера смотрите: https://ddpu.edu.ua/images/stories/news/2020/opp/magistr/%D0%9E%D0%9F%20013%20%D0%9F%D0%9E%20%D0%BC%D0%B0%D0%B3..%202020%20%D0%A5%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D1%8F%D0%BA%20%D0%86.%D0%90..pdf )
Андрей
Для Жанна: Для неродственных специальностей дополнительно в учебном плане магистратуры включены дисциплины: _Методика навчання освітньої галузі «Математика», _Методика навчання освітніх галузей «Природознавство», «Суспільствознавство», _Методика навчання іноземної мови, _Методика навчання інформатики в початковій школі, _Методика навчання інтегрованого курсу «Мистецтво», _Методика навчання української мови в початковій школі, _Методика навчання курсу «Я досліджую світ», которые изучаются в 3 семестре. А дисциплины 3 семестра "родственной" магистратуры тут изучаются в 4 семестре.
Коментувати
Марина
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо у мене ступінь бакалавра за спеціальністю "Психологія", чи можу я вступити в магістратуру за спеціальністю "Логопедія"?
Андрей
Для Марина: Без проблем (при условии сдачи внеземной мовы), тем более, что в магистратуру предлагаются программы как для родственных ("спориднэнных") специальностей со сроком обучения 1 год 4 мес., так и для неродственных специальностей со сроком обучения 1 год 10 мес. С учебным планом можно ознакомиться: https://ddpu.edu.ua/images/stories/news/2020/opp/magistr/ОП%20016%20Спец.%20освіта%20маг.%202020%20Мамічева%20О.В..pdf
Андрей
Для Марина: Для неродственных специальностей дополнительно изучаются: 1_Семестр: _Логопедичні технології, _Методологічні основи наукового дослідження, _Спеціальна дошкільна педагогіка з методиками виховання, _Історія, теорія і методологія спеціальної педагогіки, _Спеціальна методика української мови та літератури, 2_Семестр: _Спеціальна методика математики, _Психолого-педагогічний супровід та особливості роботи з родинами дітей з особливими освітніми потребами, 3_Семестр: _Логопсихологія
Коментувати
Прокл
Яка ж тут автономія, коли внз нічого не вирішує, все попередники - соросятка забили в закон. Вступ в магістратуру чрез Єві ! Навщо це прорабу чи енергетику? Чи лісничому ?
Галина
Для Прокл: А навіщо прорабу або лісничому магістратура? Магістратура потрібна лише для наукової або керівної посади!
Сергій
Ви, праві.
Коментувати
Ivanna
Доброго дня. Я планую бути закордоном з початку липня по кінець серпня. Чи є можливість виконати всі процедури для вступу на магістратуру (в тому числі вступні випробування) онлайн
Наталія
Для Ivanna: поки що є інформація, що можна фаховий скласти онлайн, не знаю чи скрізь, і тільки на контракт. А ЄВІ тільки особисто
Коментувати
Анна
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, як відбувається ФВВ із спеціальності "історія та археологія"? Це якийсь усний іспит, чи в тестовій формі? Я ж правильно зрозуміла, для вступу в магістратуру потрібно здати ЄВІ і ФВВ?
Галина
Для Анна: чому Ви питаєте це тут (на освітньому порталі), а не у виші куди збираєтесь вступати? подивіться на їх сайті мають бути програми вступних випробувань
Коментувати
Евгения
Если есть сертификат єві 20 року и если например сдал єві в 21 году , можно ли подать лучший результат или предыдущий аннулируется ?
Галина
Для Евгения: ні не можна. єві, на відміну від зно, дійсні лише рік
Евгения
У 2021 році вступники до магістратури зможуть подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020 або 2021 року та єдиного фахового вступного випробування з права 2021 року.( цитата из этой же статьи)
Коментувати