Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Маша
Те відчуття ,коли у кращому університеті країни( КНУ імені Тараса Шевченка) іноземну викладали тільки на 1 курсі . Ти вчився в сільській школі . Знання маєш на елементарному рівні . Ходити до репетиторів в Києві дуже дорого. Хочеш вивчати біологію . Маєш високі бали з профільних предметів. Проте за введення ЗНО з англійської не зможеш закінчити навчання. У мене є багато знайомих ,які мають хороші знання з іноземної мови ,але по профільним трійки. Так що тепер головне знання іноземною ,а чи ти компонентний у спеціалізації переходить на другий план. А є знайомі у яких ситуація подібна до моєї. Спочатку забезпечте нормальне викладання та підготовку ВНЗ.А потім,будь ласка,давайте будемо здавати ЗНО. У нас кожного року великий відсоток учнів ,які не склали ЗНО з української мови. А ви хочете з іноземної.
Ващенко
Для Маша: Свідома політика Міністерства на ліквідацію розумних
Северин
Насправді вивчити англійську мову на рівні ЗНО не так складно. Особливо коли ти студент наукової спеціальності. Особливо коли це біологія. Кожна стаття у сучасному науковому світі пишеться на англійській. А читати таких статей якщо ти студент біолог треба дуже багато.
Лариса
на англійській? тоді рівень знання мови зрозумілий.
Коментувати
Аверс-Экспресс
все зроблено для того, щоб не вчитись в Україні. хоч президент веде пропаганду повернення заробітчан додому, умов для цього ніхто не створюе,навпаки. до речі, освіта в тій же Словаччині безкоштовна для українців і приймають без іспитів, без ЗНО та без ЄВІ. ЛИШЕ конкурс оцінок. фактично вступае кожний бажаючий... Але потім -в Виші потрібно реально навчатись ,лафи та поборів немае. Тож з такою політикою вступу уряд тільки спонукае молодь до виїзду за кордон. і після закінчення випускники навряд чи повернуться додому...
RHHX
Для Аверс-Экспресс: ага, у Словаччині от так легко, як Ви кажете, беруть у третьосортні ЗВО на третьосортні спеціальності наших студентів, які в Україні зі своїми знаннями станом на випуск з 11 класу зайняли б хіба що крайні контрактні місця. "Безкоштовна" освіта - це такий самий бізнес, як платна. І потім ці студенти повертаються до України і так само працюють не за спеціальністю - або виїжджають закордон працювати у ресторанах обслугою, бо трошечки підкачали англійську. Не тіште себе ілюзіями.
Vivaldi
Кого ти лікуєш? ПТУ Словаччини це універ в Україні! У майбутньому році весь наш клас вирушає вступати за кордон. Ось так!
Злой
І валить нахрен без вас тошно.Жрать нечева бля!!!
Коментувати
Наталія
Магістрантам у галузі знань "Освіта/педагогіка"(вчителям та вихователям) не потрібно складати ЄВІ з іноземної мови. Їхні знання незалежно не перевіряють, а пізніше вони підуть у школи вчити наших дітей. Ха.
Александр
Для Наталія: А зачем учителям которые не преподают английский в школе, сдавать ЄВІ английского, что это даст? Так и с остальными специальностями, не логичнее ли сдавать экзамены по той специальности на которой учишься, чтобы проверить знания и посмотреть стоит ли идти на магистратуру или нет.
Лор
Якби я знал зачем?
Александр
Так узнай!
Коментувати
Вчитель-КА
Какой идиотизм - ну как задолбали эти гуманитарии со своими языками. То с украинским всех задолбали про поступлении, теперь с английским в магистратуру. Почему филологи не сдают математику или химию? Идиотизм.
Северин
Для Вчитель-КА: Знання мови державної та іноземної необхідна умова для магістра, як майбутнього науковця, дослідника або спеціаліста. Навіщо поступати у магістратуру, якщо не хочеш бути викладачем чи науковцем. Достатньо рівня бакалавра.
Кіра
Доброго дня. Вступ потрібен не тільки для зайняття якихось посад, але і для того щоб атестуватися. Адже з дипломом бакалавра, атестуватися по нормі не можна.!
Коментувати
Механік
Пане Президенте! Приідьте в Кр.Ріг до батька- навіщо всім підряд здавати англійську в магістратуру. Монопридурки знищать наш технічний університет!??! Це розстріл машинобудування, гірничодобувноі галузі, соціалки, економіки....
Олена Гага
Для Механік: Ви плутаєте бувші радянські виші з нинішніми,майбутніми. Правильно каже Северин, що магістру, тобто науковцю і викладачу вишу необхідно знати державну мову і іноземну. Для того , щоб викладач зростав у своїй професії, він зобов’язаний вільно володіти, як державною , так і іноземною мовою, або навіть кількома. Йому треба читати новини в своїй професії на міжнародному рівні, писати і друкувати наукові статтті. А для бакалаврату вистачить і тих знань з мов, які отримав бакалавр у виші II-гого рівня акредитації. Для чого людиніпоступати в магістратуру, якщо не думає займатись наукою або викладацькою діяльністю????
Міністр
Пане президенте,ви то самі хоч знаєте, що ви робите.
Енене
Ха! Пан президент сам не усвідомлює того,що він робить.
Коментувати
Артур
Контрольний постріл "в голову" для магістратури. Отлічно міністерство, так тримати. Знищуйте освіту й далі всіма можливими шляхами, в вас це добре виходить Привіт вам з Луцького Національного Технічного Університету, бара**
Олена Гага
Для Артур: Перш, ніж поступати в магістратуру, необхідно задатись питанням: для чого? Якщо хочете займатись наукою або викладацькою діяльністю в виші, то зрозуміло. А якщо ні ! То вистачить для роботи в будь-якій сфері і бакалаврату. Це - вища освіта II-гого рівня акредитації. Зараз вже немає кваліфікаційного ступеня "спеціаліст", виші не готують спеціалістів за таким рівнем акредитації. Це було при радянській освіті.
Павло
Магістратура обов’язкова.А тим більше,якщо мене не влаштовує та спеціальність,яку я здобув і хочу здобути ще одну іншу спеціальність.А щодо бакалавра,то більшість роботодавців хочуть,щоб працівник мав ступінь магістра.З магістром на відміну від бакалавра в 95 % легше знайти роботу.
Ванька
Магістратура це повна освіта,а бакалавр є рівень коледжа.
Коментувати
Львів
Таке питання, якщо я вже здавав минулого року за напрямком Правознавство і не здав один предмет мені потрібно наново здавати чи лише цей один предмет ?. Можливо хтось знає
Gag
Для Львів: шкода,що сволочі напрям спеціаліста відмінили.Навіщо вони забрали спеціаліста сукки! Було добре коли був бакалавр,спеціаліст,і магістр.Спеціаліст це хоч нормальна освіта а бакалавр це рівеь коледжа,це навіть не вища не повна освіта!!!
Коментувати
Студент
М-да, ок. От тільки на бакалавраті іноземна вивчається лише два роки (або навіть один) і вже за проф. спрямуванням. А тут загальний іспит. На магістратурі під час навчання іноземної мови взагалі немає як дисципліни за програмою. Питання: навіщо це все? Може логічніше було б почати з повноцінного вивчення іноземної на окр бакалавр, а потім поступово вводити якийсь підсумковий іспит?
Северин
Для Студент: Вивчення іноземної мови необхідне для читання провідної наукової літератури, контакту з іншими спеціалістами та для написання цієї наукової літератури. Якщо не хочете бути викладачем, спеціалістом та науковцем - залишайтесь бакалавром.
Коментувати
Харків ХПІ
Що тільки не придумують ці лопухи, аби ускладнити життя студентам. І що цікаво- Президент змінився, а ненормали в міністерстві ще прибацаніші стали... Хто цих покручів штампує?
Андрей
Для Харків ХПІ: ага, заставляют студентов учиться, а не просто получить диплом, ужас
Pterr
Самі вибрали цей уряд.Я іх не вибирав.Так всі були за Зеленським і маєте! Побачите наскільки і в яку сторону все зміниться. Ви придбали кота в мішку. Маєте прем’єра профана по економіці,президента якому срати на таких як ви і ми, міністра освіти кралю,яка слова без помилок написати не в силі,мін.здрав,яка ноль в медицині... Тіштеся,а чого будем петь і плесах і гамнє погібать бля!
Невадо
Як таке чмо могли вибрати за президента! Чи народ геть здурів,чи що врешті решт сталося!
Коментувати
Для Нехайла
От далася тобі та медицина. .То йди і ти перевчися на лікаря. Або перевдягнися у білий халат нині така свобода хоч іди в приватну клініку а хоч вибирай на вибір сімейного лікаря. Висококваліфіковані лікарі сьогодні над цією системою сміються, бо у свій час іноземну між іншим складали на першому курсі всі інші предмети суто профільні. І високопрофесійність не залежить від вищеізложеного. Спитайтеся людей із досвідом , це комусь дуже вигідно, коли студенти і батьки і навіть викладачі бунтують проти цього, а хтось так це все і для чогось просуває... час покаже що з цього вийде.... https://kazky.org.ua/zbirky/viljchova/lysycja-z-lysenjatamy-ta-ledaczyj-czolovik-nechajlo
Ганібал
Не пускати людей у виші!! Тільки через гестапо і детектор брехні, а також зріст повинен не менше 187см і 300! Овець в кошарі. Не згодні - в Польщу!!
Gs
Для Ганібал: ти чо гамниш валлерра бля!
Ганібал
Піди сам валєра ти!
Коментувати
Михайло
У магістратуру тільки через ЗНО. Фахові іспити у вишах це профанація. Сьогодні в магістратуру набирають усіх бажаючих, і це дуже погано. Наприклад магістра з обліку готують на посаду Головного бухгалтера, а звичайному бухгалтеру достатньо бакалаврату. Магістрів має бути не більше 5-7відсотків від випуску бакалаврату. Подивіться на нашу медицину - суцільна неспроможність молодих лікарів проводити діагностику, про вміння лікувати говорити взагалі не можемо.
Клим
Для Михайло: краще через Жо...!
Андрей
Для Михайло: +
Северин
Для Михайло: +!
Коментувати
Сева
Согласен с Людмилой на 100%. Розгромимо магістратуру. Іще- не всім і потрібна англійська- бугалтеру чи енергетику навіщо?? Захоче- вивче. Да кто уж услышит из МОН?
Людмила
Ніхто не починає із здачі іспита із зно з англійськоі у магістратуру. Потрібно реформувати вивчення ін. Мови в школі!!!! Перенавчити вчителів, змінити програми. У вишах навчити англійськоі викладачів!! Відправити іх на стажування, виділити на це кошти.... Єві приймати з фаховоі іноземноі, а не класичноі. Отже - треба мін 2-3 роки на такий крок. А так все буде чорт зна що... Херня, одним словом. Розгромимо магістратуру. Іще- не всім і потрібна англійська- бугалтеру чи енергетику навіщо?? Захоче- вивче.
Хххх
Для Людмила: в смысле не всем нужен иностранный язык? Высшее образование подразумевает под собой что ты знаешь больше и шире! Как это бухгалтеру или экономисту не нужен английский язык? Вся нормативная база, пособия и указания по работе проходят из европейских стран или США. Куча аббревиатур с английского языка. Для лучшего понимания нужно знать Хотя-бы минимальные азы. Так же сотрудничество с иностранными партнёрами, работник должен Хотя-бы шапку письма понять и суть его.
Олександр
Президент дебіл от і результат реформ!
Коментувати