Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віка
Прошу знизити прохідний бал. Адже не для всіх потрібна англійська мова. Зробіть пороговий бал 7-8, будь ласка.
Napoli ua
Цього року іспит був достатньо легким, навіть, якщо володієш англійською на низькому рівні, "а я саме з таких" можна спокійно набрати прохідний бал. Звірившись з відповідями виконав 27 завдань вірно, абсолютно не готуючись, достатньо лише розуміти деякі слова в тексті.
Ангеліна
Зробіть пороговий бал - 9 балів. Хочу в магістратуру!!! Ну не йде мені та англійська мова! Минулий рік теж набрала 9 балів, так сумно було що через 1 бал не піду навчатися... І цей рік так само 9. Будь ласка! Дайте іншим теж здобути знання, я хочу навчатися далі!!! Чому через те що я не досконало знаю ту англійську я маю тепер не піти вчитися!!!??? Ну серйозно. .,...,.,.
ник
Для Ангеліна: Підтримую за прохідний 9 , скільки читаю всі за 9 хочуть !!!!
Люда
Я теж підтримую 9 прохідний удачі вам!
Андрій
Також підтримую поріг 9 балів!!! Надіємось, що нас почують!
Коментувати
студент
всі просять малий прохідний, а най би краще високий зробили. магістратура не для всіх, як і вища освіта. а відмазки, що англійську давно вчили, чи мало - просто відмазки. нічого складного там не було.
Team
Для студент: Смішно... ти можете знати нормально чи навіть дуже класно англійську ,а бути дном у своїй спеціальності, англійська -не показник компетентності чи знань.
Коментувати
A
English is good because i can fuck kids at ass at school. I want fuck your mother at ass tonight....
Вступник
Англійська мова - це основа комунікацій у сучасному світі. Щиро не розумію чому цей факт треба саботувати. Англійська потрібна будь-якій освіченій людині, особливо для вступу на магістратуру. 5-8 балів поріг? Це сором… Тим паче, тест не був складним, а по конструкції - в 2 рази простіше ніж ЗНО після школи. Вже простіше нікуди.
Олег
Для Вступник: Не ставте свою думку ,як найвищий показник правильності, бо вона є суб’єктивною,як і кожного з нас, не варто так зверхньо писати про якийсь сором, чи ж про легкість завдань від тих, які були на ЗНО. Ви не можете давати таку інформацію, бо ви ,як мінімум, не є укладачем цих тестів чи експертом за рівнем їх складності. Повторюсь,це лише ваша суб’єктивна думка,яка присутня кожній людині і не завжди її доцільно висловлювати чи переконувати когось у її достовірності, не більше.
Вступник
Моя думка - доволі експертна. В мене великий досвід написання тестів та навчання англійської. В методиках я дуже добре розбираюсь. А зараз вказувати мені що робити - це справа дуже обмеженої людини, у якої рівень англійської десь як у першокласника.
Світлана
Для Вступник: Вважаєте себе експертом? Дуже серйозна заява,чим підтвердите свою експертність, окрім пустих слів? Краще б не розкидалися такими гучними словами і не ганьбилися тут своєю надмірністю.
Коментувати
Оратор
Здав 41 з 42, просто помилився трохи Написав за 20 хвилин весь тест, за 5 хв переніс. Не буду за тих, хто каже що всі мають гарно знати, як і не підтримаю тих, хто каже що треба 4 бали прохідний. Треба переробити шкільну систему, в тому числі в маленьких містах і селах, і тоді робити такий тест для магістратури.
Юлія
Для Оратор: Видно, що тест Ви не складали, тому що за 20 хвилин цього обсягу завдань прочитати неможливо.
Оратор
В мене крім письма С1, на англійській читаю і дивлюсь фільми. Англійська потрібна на роботі як основна мова. Зно здав на 180, точно не пам’ятаю, але там мене сильно твір потягнув вниз. Я не кажу що це так всім треба, багато від кого чув і сам розумію що півтори години було би значно краще ніж година. Та й не всім англійська треба, або просто не дається.
Андрій
Для Юлія: 4242. Англійська між б1-б2. За 15 хвилин накидав, потім перевіряв, знайшов одну помилку, виправив. Перша зміна цього року дійсно була максимально легкою, і всі хто має нормальний а2 мали робити більшість завдань в текстах і намагатися щось вгадати у граматиці. Якщо є б1 - спокійно робити все за виключенням пари тестів. Щиро співчуваю людям, але для них ще залишається спец сесія, за 2-3 місяці підтягнути до такого рівня цілком можливо.
Коментувати
Vier
Пороговий не більше 8 балів!!! Це справедливо. Не на кожну спеціальність потрібна іноземна мова. І як вивчити іноземну мову, якщо у школі доцільного викладання не було, а в університеті один рік вивчалася, і ВСЕ!! Виходить, що без репетиторів ніякого результату б не досягли у вивченні мови???!! Чому відмінники не можуть вступити на магістратуру, просто через те що не знають іноземної? У якій країні ми живемо, чому українську мову не здаємо?
Світлана
Для Vier: от-от То ми , мабуть, у Англію чи Америку будемо на магістратуру поступати. Все розумію, що англійська є важливою, міжнародною мовою, але робити навчання у магістратурі залежним від здачі англійської -- це вже занадто,а якщо вже і так, то хоч умови нормальні б були : достатня кількість часу, аудиторії у яких не робиться погано від високої температури і тому подібне.
студент
тоді який ти відмінник, якщо елементарно англійську не знаєш?
Олена
Для студент: ми живемо в Україні а англійську нехай здають ті кому потрібно, якщо ви досконало знаєте англійську то я рада за вас!
Коментувати
Лілія
Я вважаю, що часу було достатньо для того щоб зробити хоча б 15 правильних питань
Руслан
Здав на 160 , англійська була останній раз в школі. Не розумію , про які 8-9балів йдеться , ви вищу освіту здобуваєте ,чи поступаєте в бурсу?
Олена
Для Руслан: Здав то й добре, що вам до тих людей, які пишуть про 8-9 балів,якщо і так прохідний буде. Людський фактор - це непередбачувана річ, хвилювання багато чого робить, є багато речей,які можуть дезорієнтувати студентів. Зараз би всіх одною гребінкою міряти і заявляти чого ти не здав, бо я аж 160 набрав... якийсь абсурд
Мама
Для Руслан: Як останній раз в школі була англійська?Ви з школи прям на магістратуру поступали?
Мама
Для Руслан: Рейтингової оцінки 160 немає в таблиці відповідності тестових балів
Коментувати
Мама
Зробіть все можливо, щоб молодь не здавши ЄВІ 2021 не покинула нашу рідну Україну, бо йому не вистачило "одного балу". Пороговий бал з іноземних мов 8-9. Дякую
Вікторія
Дуже прошу знизити прохідний бал . Не для всіх спеціальностей потрібна англійська мова.
Світлана
А ще заважала технічна перерва, тільки почали вчитуватись в тексти, зайшли представники, підняли всіх, поки перевірили. І вже кажуть у вас залишилось 20хв. Це ж не українська мова, що прочитав і дав швидко відповідь. Треба було дати більше часу.
студент
Для Світлана: технічна перерва не враховується в загальний час
Коментувати
Имя
ОЧЕНЬ ПРОШУ, СНИЗЬТЕ ПОРОГОВЫЙ БАЛЛ ДО 8, не отнимайте возможности у многих из нас получить хорошее образование, у меня к примеру, закончить магистратуру мечта, но набрала только 8 баллов, а на платном - платить нечем, богатой родни нету, английский в моей профессии не нужен, СПAСИБО.Надеюсь, что этот комментарий прочитают..
Я Никто
Для Имя: Навряд, навряд пишіть в міністерство або ще десь а не тут, тут не читають ті хто моде знизити бал
Коментувати
Ілона
Пороговий не більше 9-ти балів- це справедливо! Часу було мало, особисто мені бракувало ще 20-30 хвилин для повноцінного виконання усіх завдань. Тож,вважаю, що 60 хв.- це дійсно замало часу.
Світлана
В цьому році було дистанційне навчання. Не всім вдалося гарно підготуватися до ЄВІ по англійському. Дуже прошу вас знизити прохідний бал до 9. Дайте змогу продовжити навчання, я дуже прошу.
Галина
Для Світлана: яким чином дистанцвйка цього року могла вплинути на підготовку, якщо в більшості іноземна була лише на 1-2 курсі, а ще частина вступає через кілька років після завершення бакалаврату?
Катерина
В мене англійська була в академрізниці, дисципліни самої не було. ((( Набрала 13 балів. Молю Бога, щоб не зробили 14 прохідний.
Коментувати
Александр
Набрал 24 бала из 42 возможных, Это 156 балов. Это является проходным балом для поступления в магистратуру?
Ирен
Для Александр: для поступления в магистратуру нет проходного балла за ЭВИ, так как нужно просто сдать
Катерина
Поздравляю Вас. Вам главное набрать 100 баллов, это уже проходной ) Удачи.
Коментувати
Екатерина
Доброго дня, так , зможете, будь ласка знизити прохідний пороговий бал, хоч би щоб було 9!!!
Олена
Приєднуюсь до прохання знизити прохідний бал в умовах навчання онлайн не всім вдалося гарно підготуватися до англійської та й не всім потрібно.
Людмила
Дуже прошу зробіть в цьому році прохідний бал 9. Не всім спеціальностям потрібна англійська мова.
Ваня
Для Людмила: Враховуючи короновірусні реалії і то що як такого навчання не було
Люда
Згідна з вами на 100 відсотків треба знизити прохідний бал.
Люда
Дайте дітям можливість продовжити навчання!
Коментувати