Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Сергій
Будь ласка, знизьте пороговий до 7-8!! Це дуже допоможе багатьом 
Світлана
Для Сергій: Підтримую вас хай щастить!
Ева
Для Сергій: Зачем вообще тогда нужно ЄВІ по иностранному, если любой с нулевыми знаниями может натыкать наугад и сдать? Чтобы экзамен имел смысл, порог должен быть выше, увы.
Корнелія
Шановний! А шо робити тим, яким не йде ваша англійська мова?? Мені здається що краще б кожен здавав тести зі своєї спеціальності, це як мінімум справедливо.
Коментувати
Бакалавр
Знизьте будь ласка пороговий бал до 7. Дуже хочу потрапити до магістратури, але дуже погано йде іноземна мова, з дитинства вчу і все ніяк. Ну немає в мене здібностей до вивчення мов. Але я дуже добре знаю свої профільні предмети.
41 из 42 привет бюджет
Для Бакалавр: можеш заробити грошей контрабандой через кордон на магистратуру та жити и не тужити
Коментувати
А Баба-яга против!
Поднимите поднимите до 20. Отсейте конкурентов, плиз. А то я не хочу платить за контракт 20 кусков.
Вова
Зробіть будь ласка нижчий пороговий бал, знизьте до 7, багато людей не можуть поступити на магістратуру просто через незнання англійської, яка не всім потрібна
Сергій
Для Вова: Іноземна в магістратурі всім потрібна
989
Для Вова: так Ви праві. Магістратура не всім потрібна, тому треба підвищити прохідний бал
Коментувати
Христя
Зробіть прохідний бал 7-8 будь ласка????хочу в магістратуру????щоб отримати повну вищу освіту
Андрій
Для Христя: Магістратура реально потрібна або держ службовцям категорії А Б, або юристам. Для решти наявністьвідсутність магістратури не має особливої ролі.
Коментувати
Неважливо
Зробіть поріг 7 балів, будь ласка... Не дуже хочеться йти до армії :( Буде дуже шкода, якщо ви зробити великий поріг((
Андрій
Для Неважливо: пороги в тестах не можуть бути на рівні сліпого вгадування. Порогу менше 10 не буде, бо це позор укладачам тестів.
Коментувати
Олександра
Зробіть пороговий бал 7, не всім ж іноземна німецька мова. Я свою спеціальність дуже добре знаю, а іноземна ну не йде ніяк. І без магістратури тепер нікуди, того ж року не було такого, чому ж тепер таке не повезло
Прохідний 8
Для Олександра: +
Коментувати
Прохідний 8
Зробіть пороговий бал 8. Будь ласка, дайте можливість отримати повну вищу освіту гарним спеціалістам!
41 из 42 привет бюджет
Для Прохідний 8: кому? тобі,попуску?
Коментувати
Сергій
Зробіть пороговий бал 8. Добре знаю свою професію, геодезист, але англійську погано знаю, але дуже хочу вчитися на магістратурі
Антонина
Зробіть пороговий бал 8. В моїй професії англійська мова не потрібна . Дуже хочеться закінчіть магістратуру. Дякую.
Ігор
Зробіть пороговий бал 8. Я Вас дуже прошу. В моїй професії англійська мова не потрібна.
Ольга
Зробіть пороговий бал 7!!! Я вас дуже прошу , ми робимо все можливе , працюємо ,щоб забезпечити оплатою університет ... Нам бакалаврам дуже тяжко у цьому житті.
Ольга
Пожалуйста сделайте проходной бал 7!!!!Я очень хочу в магистратуру, но стараюсь как могу.... Но и в этой жизни приходится работать, чтобы обеспечить контракт учебы!
989
Для Ольга: навіщо платите за контракт, якщо Вам важко це робити? Не вступили на бюджет - ідіть в коледж, не вступили в коледж - в пту. Якщо Вам не вистачили здібностей аби навіть на бакалавра іступити на бюджет, то яка Вам магістратура? Там мають вчитись лише найкращі
Прохідний 8
Найкращі це ті які знають свою справу краще за всіх. І таких дуже багато, і багато таких яких просто не здали ЄВІ. І через це професіонал своєї справи не може вступити в магістратуру??? У вас дивна логіка!
989
Для Прохідний 8: та вона й бакалаврат не могла вступити, бо навчається платно! Логіка у Вас дивна. Дуже сумніваюсь, що вона працює за спеціальністю. Нехай собі й далі працює. Навіщо їй магістратура. Ось саме в її навчанні в магістратурі немає жодної логіки, як і в тому, як Ви визначилм, що вонч знає свою справу. За всі роки навчання їй не вдалось перевестись на бюджкт, трж навряд чи вона відмінниця з фахових дисциплін
Коментувати
Марія
Зробіть пороговий 7-8. Англійська не потрібна усім !!!! Я наприклад здала усееее окрім англійської!!! У мене червоний диплом!!!! А через англійську я не можу поступити на магістратуру, а у своїй сфері я реально професіонал!!!
Юлія
Для Марія: Незалежний тест якраз і показав Ваші реальні знання, а не те, що Вам там 4 роки малювали. Потрібно запровадити незалежне оцінювання також і з фахових дисциплін. Лише тоді вступ до магістратури буде справедливим.
Наталія
Для Юлія: якщо людина не знає англійської добре, то це вже означає , що вона не може бути добрим спеціалістом у інших галузях? Щось ви занадто самовпевнена ,як на людину з таким вузьким кругозором....хоча, помітила, що усі зарозумілі люди мають вузький кругозір , тому не дивно
Bob
Якщо б програли війну 1905 року, здавали б японську. Ті ж самі курви волали б за необхідність володіння японською)))
Коментувати
Олена
Вважаю, перевіряти можна лише ті знання, котрих навчили. Перевірте ж нарешті у всіх ВУЗах якість викладання англійської на ВСІХ факультетах, з усіх спеціальностей на 4курсі і тоді складайте завдання на перевірку компетентності з англ.мови бакалаврів.
Олеся
Прохідний бал 10 і не більше! Не всі університети викладають англійську мову, вона потрібна буде в житті це 100%, але знання після школи зникають якщо не вивчати надалі. Для самостійного вивчення не вистачає часу, так як крім англійської мови є предмети які більш потрібніші за обраною професією. І як мінімум безглуздо писати, що для магістратури потрібно збільшити прохідний бал, адже ця мова не всім буде потрібна. Хоча б українську мову знали на хорошому рівні. Всім добра!
Ігор
Зробіть будь-ласка прохідний бал 8.
Жора
Якщо ти плохо знаєш англійську не значить що тобі немає дороги в магістратуру адже ти краще можеж знати Логіку і Право по яких ти більший спеціаліст.
Віталік
Приєднуюсь до прохання знизити прохідний бал. Я набрав 8 балів. В магістратуру потрапити дуже хочу. ЗНО з іноземної мови після школи не здавав, оскільки для професії вона не дуже потрібна. Будь ласка, знизьте прохідний бал!
Наталя
Знизьте пороговий бал до 7-8. Магістратура моя мрія. Обідно не потрапити через англійську, яка в моїй професії не дуже потрібна.