Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валентина
Будь ласка, зробіть прохідний бал 8 щоб отримати повну вищу освіту. В університеті англійську мову не вивчали, моя професія з нею не пов’язана.
Максим
Для Валентина: полное высшее не обязательное для всех
Коментувати
Прохідний 8
Зробіть пороговий бал 8. Будь ласка, дайте можливість отримати повну вищу освіту гарним спеціалістам!
Северинко
Ось Анна і дала обєктивну відповідь про це сране Єві. Хочеш іноземну - вчи, не треба - і так будеш добрий будівельник чи бухгалтер!! Соросошкідники тримають Зе , на жаль, а також Пана Шкарлета міцно!!! Але хіба Арахамія і к‘ це розуміють??
Анна
Сдавала 2ю смену, был 15 вариант. В 14м вопросе правильный вариант ответа D, а не B, как указано. Мало того, что задания заковыристые (учитывая, что английский - мой второй родной, были моменты, где надо было поломать мозг), еще и заставлять всех сдавать англ (даже тем, кому по профессии он на ..., простите, не сдался), а еще и ответы неправильные выставлять - это верх наглости! Для тех, кто пишет "без английского никуда, он везде нужен" - на здоровье, учите и пользуйтесь, но его незачем знать абсолютно всем поступающим в магистратуру. Вообще, это должен быть выбор человека - учить или не учить язык. Если ты спец по международным отнощениям/экономике/праву и т.п. - это оправдано, ок. Но для чего надо знать язык, к примеру, инженер ж/д путей???
Юлія
Для Анна: Главное выучить русский.
Тии
Я перепрошую, але було 10 балів прохідним, норм було, навіщо зараз знову псувати статистику вам ж? Згадайте 2019 рік… скількох абітурієнтів магістрів було недопущено до поступлення через прохідний 12?
Коментувати
Аня
Если больше 100, значит тебя уже возьмут в Университет? Не понимаю этой системы
Ірина
Для Аня: зі 100 також візьмуть ,адже 100 - це мінімальний прохідний.
Коментувати
Софія
Було би справедливо встановити різний поріг, відповідно і різні таблиці для 1 і 2 сесії. З декількох джерел вже чула, що 2 сесія складніша, тому не справедливо їх прирівнювати
Юлічка Ланга
Для Софія: Так, було б класно мати різні порогові бали для 2 змін
Треба просто вчитись
так, для другої зміни 13, а для першої 12))
Коментувати
Марко Шевченко
Товариші! Конституція і закон про вищу освіту гарантують громадянам здобуття повноі вищоі освіти(бакалавр + магістр) безкоштово. Грантозлочинці ввели освітній рівень молодший бакалавр і тепер кажуть, підло брешуть , що повна освіта - молодший + бакалавр і все!!! Не вірте!!! Магістр ніякий не науковий ступінь, науковий- доктор філософіі або кандидат наук. Оці чмошники- Квіт, Совсун, гриневіч, Шаров, новосрад, ковтунеь, стадний і іхній Бос = Фінніков із фондом Сороса ( відродження) заколотили цю бодягу і кормлять нас. А в Зе і мон не вистачає сили і розуму це виправити, бо грантогади на чолі з Бабаком заблокували в комітеті з освіти всі позитивні зміни. Треба все змінювати , гнати банду гратоідну в три шиі!!!!
Сергій
Для Марко Шевченко: Де Конституція гарантує здобуття повної вищої освіти? І як ЄВІ заважає Вам її здобути?
Галина
Для Марко Шевченко: уважно перечитайте конституцію. Обов’язковою є лише повна середня освіта. Більшого Вам ніхто нічого не гарантує! Маєте право працювати відразу після школи
Марко
Ст 53 — кожен має право здобути БЕЗКОШТОВНО ПОВНУ вищу освіту на конкурсній основі!! ПОВНУ!!!
Коментувати
Студентка
Дуже круто називати магістр науковим ступенем і вимагати знання англійської мови, але деякі йдуть туди не для цього. Є спеціальності, де найвищі професійні посади без магістратури по закону недосяжні. Наприклад, бухгалтери, яким у 95% випадків англійська не потрібна у професійній сфері, але для того, аби стати головним бухгалтером обов’язково потрібно мати магістра. Я вважаю, що знання англійської це особистий плюс, який робить людину більш конкурентною на ринку праці, але вимагати знання англійської абсолютно від усіх та відбирати можливість отримати вищу освіту людям, які знають свою спеціальність на всі 200, але не знають англійської - це занадто.
Люда
Для Студентка: Згідна з вами на 100 відсотків!
Елена
Для Студентка: краще б з української мови здавали те ЄВІ..бо багато хто їїне знає
Сергій
Значить требе змінювати критерії кваліфікаційних вимог.
Коментувати
Студент
Зачем вообще на все специальности? Ранее было выборочно на некоторые, и это давало шанс тем, у кого нет возможности/желания изучать иностранные языки получить ту профессию, которую они хотят. Учителю украинского теперь сдавать английский. А то что приличное количество не поступил в этом году - конечно приблизит страну к Европе, браво
Сергій
Для Студент: Магістр - це наука, а без англійської в науці ніяк.
Анна
для Сергiй: если без английского в науке никак, то справедливо было бы обеспечить студентов должными знаниями английского по специальности (ведь далеко не у всех есть финансовая возможность учить язык частным образом). Но, к сожалению, в большинстве украинских ВУЗов этого нет. А вот требовать от каждого высокий уровень - это пожалуйста....Причем ЗНО требует знаний не по специальности, а общий английский, но довольно немалого уровня. Но все равно это далеко от науки :) В универах дают знания по другим предметам по специальности, на основании которых студенты пишут диплом, госы и т.д. Но требовать знать английский, которому студентов обучали чисто формально и "сквозь пальцы", несправедливо.
Коментувати
ANNA
Магістр - це вже доволі пристойний науковий ступінь. І якщо дехто не може здати навіть елементарні тести, то з вас такий же спеціаліст, як з Ківи кандидат наук. Поріг склав/не склав для ЄВІ і так вже нижче нікуди. При таких простих завданнях, як були цього року, мав би бути хоча б 20.
Андрей
Для ANNA: Не смешите такими высказываниями. Это настолько "науковий ступінь", что позволяет работать лаборантом в институте, а через несколько лет максимум, чего можно достичь - это получить "старшего преподавателя" и проводить практические занятия. Магистр настолько "научный", что даже не позволяют лекции читать - для лекций нужно быть уже доцентом, кандидатом наук (доктором философии).
Слейд Уілсон
Для ANNA: про лук вовторую смену текст С1, и не надо говорить что это не так это официально найдено
Коментувати
Анна
Народ, ніхто не мусить знижувати пороговий бал тільки тому, что Ви протирати штани і не вчили англійську мову. Вона зараз потрібна абсолютно скрізь і соромно настільки її не знати, щоб не пройти поріг. Це ваші проблеми, а не держави. Якщо морді краще нічого не вчити і не знати, але виїхати - будь ласка. Кваліфіковані працівники за знанням англійської завжди мають змогу реалізуватися і отримують високу зарплатню. Всі ваші проблеми - від вашої ліні)
студент
Для Анна: +++ підтримую
Студент відмінник
На магістратурі повинен вчиться професіонал в професії, а не той хто знає іноземну мову.
Ден
Для Анна: Пороговий бал вираховується як арифметична цифра, розумієте це? Чому мають знижувати пороговий бал вас цікавить? Та тільки тому, що якщо більшість вступників наберуть 7-9 балів, то не може бути пороговий вище 10.Ні ви, ні інші люди на це вплинути не можуть, тож перестаньте страждати фігнею, вибачте , і писати, щоб не знижували пороговий, бо від вас це аж ніяк не залежить.
Коментувати
Світлана
Знизьте пороговий бал не змушуйте молодь виїзжать з України, вони й так змушені працювати щоб заплатити за навчання, а в умовах пандемії це було дуже важко!
ANNA
Для Світлана: а як і куди ця молодь збирається виїжджати, якщо навіть елементарний мінімум англійської скласти не здатна? Чи ви думаєте, що без знання іноземної мови ви за кордоном комусь потрібні?
Нерогуль
ANNA, ещё как без английского можно горбатиться и кланяться польским панам.
Наші люди
Для Нерогуль: Не парся, можна і з англійським
Коментувати
Егор
Доброго дня, підкажіть, результати чекати десь через тиждень? Хто вступатиме в магістратуру перехресно, здаються вступні екзамени в університеті, такі ж, як і для не перехресних вступників?
Ігор
Зробіть пороговий бал 8. В моїй професії англійська мова не потрібна . Дуже хочеться закінчіть магістратуру.
Андрій
Для чого знижувати пороговий бал якщо просто для всіх не бажаючих здавати англійську мову, можна запропонувати вибір здачі польської. Тоді люди після 4 років "бакалавратури", в польщі на полуницях, в усіх буде шанс здати успішно тест
Штефан
Знизьте пороговий бал до 8, будь-ласка, якщо не хочете, щоб багато молоді покидало країну.
ANNA
Для Штефан: а куди ви без іноземної мови поїдете? Лол
Нерогуль
ANNA, вы когда нибудь поймёте или нет, что польским панам английский/немецкий/ф... ранцузский/испанский... до фени.
Коментувати
Юра
Підтримую поріг 9 !Знаю що іноземна потрібна усім ,але все ж!!!Всі хочуть вступити до магістратури
Студентт
Знизьте будь ласка пороговий бал до 7!!! !. щоб отримати повну вищу освіту!
Галина
Для Студентт: бакалавр - повна вища освіта. Якщо ваші викладачі розповідають інше, то слухайте не їх, а читайте нормативні документи.
Нерогуль
Галина, преподаватели то как раз утверждают, что бакалавр - "повна вышча". А вот когда придёте устраиваться на работу наслушаетесь других менений.
Інга
Для Галина: Бакалавр - базова вища освіта. І це не думка, читайте Закон про освіту, уважно. Бо прийдете до мене на роботу влаштовуватися, отримаєте відмову.
Коментувати
Даздраперма Вячеславовна Войнаровск
ПОРОГ ДОЛЖЕН БЫТЬ 25. Почему? Потому, что это 60%. Диплом не играет роли для поступления в магистратуру, значит, зря учились 4 года. Дальше экзамен, который спокойно покупается и его вес 75%. Очень зря, что не пишем по специальности ЗНО, как при поступлении. Это было бы честно. Как медики пишут КРОК. Так вот единственный путь хоть как-то не брать всех подряд в магистратуру-это сделать 60% как было минимум 60 баллов в институте. Сколько это 60 % - это 25 балов. Поэтому голосую за 65 баллов.
-_-
Для Даздраперма Вячеславовна Войнаровск: ты забыл принять таблетки.
11111
Я не думаю что порог нужно повышать! Можно было бы повышать если бы преподавание английского в университете и школах было на высшем уровне! Тогда да они были б сами виноваты что плохо сдали! А так как за 4 английский преподавался мягко сказано не очень, то повышать не стоит ! И так студенты работают вместо того чтобы учится! А репетиторов нанимать не у всех есть деньги !!!! Так что не говорите ерунду за 60 %!
Коментувати
А Баба-яга против!
Повышайте до 20! Чем меньше конкурентов за бюджетные места, тем лучше. Очень хочу в магистратуре учиться и писать диплом, а не работать в две смены для оплаты контракта.
Хххх
Для А Баба-яга против!: всем насрать, что ты хочешь.сиди и плачь по вечерам в платочек, ущербка…………….
Коментувати