Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юра
Викладання іноземної мови завершилося ще на першому курсі, від доті більшість і перестали нею користуватися, сподіватися що рівень наших знань покращився сам по собі, це як? Коли б ми вивчали іноземну мову протягом усього навчання тоді це інша справа. Я вважаю, що перевіряти можна лише те, що навчили. Якщо не знизити пороговий бал до 5-8 правильних відповідей, це відсіє значну частину студентів, вони ж поїдуть на магістратуру в країни Європи, і там залишуться працювати. Виходить, що наша країна ростить імігрантів не тільки на робітничі професії, а і на управльнські. Нас вигиняю з країни?
Петрик
Для Юра: Мене вже вигнали,ось і скитаюся по білім світі.
Ivan
Дуже цікаво спостерігати за ходом думок, коли вимога знати англійську на рівні 6 класу змушує українців їхати закордон. Хотілось би подивитись на тих іммігрантів-магістрів-управлінців, які в 20, а то і більше років не змогли перекласти тексти для школярів.
Коментувати
Ілона
Для кого ви завдання підбираєте? Там же якась несенітниця особливо щодо емоційних штук та там що не постав вам не таке буде. Дайте людям поступить знизьте порошовий до 5 шанши в багатьох виявляться
Василь
Для кого ці завдання для іняза які вчать її всі роки Та ну ви шо? Знизьте пороговий бал до 5 дайте можливість проявити себе!
Ання
За 60 хвлин напиши, де тобі заважа газонокосарка, маска від яуої голова чумна, пеперва технічка яка збила з завдань,. Завдання які хочуть емоцвйного окрасц без граматики, ви самі їх складете з такими умовами???? Знизть пороговий до 5 аби люди могли вступити! Будь ласка!
Вітя
Дайте людям вступити і радіти обоаній спейіальності, ці всі ваші поправки що місяці зводять з розуму. Знизьте пороговий до 5 ну бутьте людими
П
Для Вітя: Вони скоти,де ім бути людми і мати совисть.
Коментувати
Славік
За своєю спеціально анг вчу лише 1і 2курс за 3 - 4 особливо 4 коли госи і куча матеріалу вся англійська вилитіла з голови, дайте мені можливість і всім іншим посиупити і радфти життю знизтє пороговий бал дом 5 так шансів постцаити більшості студеньів буде Виж люди
Даниил
Ну серьезно, юристы все, а их ЭВИ сдавало 18 тысяч человек, эта те кто закончил Юр.фак, английский учат большинство первые 2 курса, потом 2 года не учат. Так как не преподают его, та уверен и другие специальности также не все 4 курса учат английский. Уменьшите порого пожалуйста
Валерія
З заголовками до текстів було все окнорм, але з котом який з Австралії подоржував...про горе бізнесмена....мені цікаво, а ті хто складав ці тести зможуть відповісти вірно за 60 хвилин на 40 балів хоча б...або хоч би на 10....а то в нас такі міністри,що хай їм грець.... Однозначно пороговий знижувати треба, хоч би до 8.
Правда
Для освіта:щоб щось від когось вимагати,знання з чогось (анг.м.чи) потрібно навчити в школі,а ставити планки,які не перескочиш-це не вихід із ситуації. Більшість "багатих" батьків в нашій "багатій"державі наймають репетиторів з анг.,матем. і інших придметів,щоб дітей вивчити,якби не батьки і їхні гроші,університети позакривали б,а ви в освіті займаєтесь дуже "потрібними"речами:прохідний бал,питання позапутувані,з літ.і укр.м взагалі немає слів,підвищення плати за навчання,що вже можите вищі навчальні заклади помалу закривати,бо дітям простих українців важко буде попасти туди вчитися,а ваших,хто це все каламутить"рехорматори" і так діти з-за границею вчаться!А може ви все для того робите,щоб так було?
Ігор
Якщо не занизить пороговий бал це буде просто капець,враховуючи того,що англійської мови в університеті не було 2 роки,а вони встановлюють нереальні пороги,дайте людям вчитись в університеті України)))
Зоя Бобкова
Для Ігор: а що робити мені, яка закінчила школу у 1985 році?
Петрик
Найняти репетитора....
Коментувати
Юлія
Дуже важкі були запитання ..????????????????тексти дуже складні,просто капець .. Сподіваюся буде зниження прохідних балів до 5 ????
Павло
Для Юлія: О якби то так!
Коментувати
Саша
Да уж оце ви загнули із завданнями і прохідним балом Та там здуріти можна, тексти склвдні, завдання побудовані без врахування граматики Це капець Аонижайте прохідний до 5, буде як компенсайці за невідповіднічть завдань
Ждун
Для Саша: Это еще старая таблица. Ждем новую
Коментувати
Коля
Завдання були так закрученні і побудовані на емоційному окрасі а не награматиці, навіщо такий складі тексти вставляти і запутувати абітуріентів Слід знизитипрохідний до 5 інакше ніхто не поступить через не відповідність завдань
Віка
Будь ласка дайте можливість проявити себе та вступити на магістратуру за бажаною спеціальнстю знижте прохідний бал до 5 хотя б Буде лояльними
Ігор
Будь-ласка знизьте пороговий бал до рівня 2018 року,ви дасте можливість багатьом поступити на омріяну спеціальність)))Підіть на зустріч у зв’язку із пандемією)))
Правда
Для Ігор: за новим правописом "Будь-ласка" пишеться :"Будь ласка"без дефісу.Це не для того я написала,що вас справляю,просто ті постійні зміні в правописі,взагалі в освіті що раз щось нове "покращене",не можливо встигнути!
Катерина
Узагалі-то, "будь ласка" пишеться окремо уже дуже і дуже давно :)
Коментувати
Алина
Все такие умные, а в жизни по-любому не такие вы и умные. У меня одногруппница работает журналистом на английском, даже она сказала, что вопросы сложные, запутанные, было сложно ответить.
Олег
Простите, но подставление эпитетов и глаголов в метафорическом значении в качестве тестового задания – это неадекватно. Это было бы уместно в тесте на знание текста, но никак не на знание языка. Взаимозаменяемые слова, которые подходят к контексту и влияют лишь на его окрас, но никак не нарушающие грамматику – как из этого выбирать? Наугад? Accurate, possible или definite? Я понятия не имею, как там автор изначально задумал. То же самое с "Plays its story" или "reflects its story" – обе конструкции приемлемы, но выбрать нужно одну. Если это проверка на творческую жилку, то я ее провалил.
Маруся
Для Олег: ты не один. Я тоже не очень творческая, оказалось)
Станіслав
согласен!
Serhii
Иногда задание не на выбор метафор, а на знание collocations -- сочетаемости слов. Но и на знание значения слов тоже. Ceylon tea is a brand of its own carrying out the (25)_ flavours of all regions in Sri Lanka. А accurate B possible С probable или D definite? accurate -- точный. Как может быть точным запах или вкус (flavours ) чая? Точным может быть перевод, подсчёт, карта местности. Точная копия. Короче -- надо знать значение слова. Это не метафора. B possible -- возможный вкус всех регионов Шри Ланки. Тоже как-то не очень осмысленно звучит. С probable -- вероятный, возможный, правдоподобный вкус -- тоже смысла нет. D definite -- ясный, точный; определённый чётко выраженный вкус -- это правильный ответ. Так что тут дело не в творчестве.
Коментувати
Александра
Який пороговий бал в цьому році? У меня 12с правильних, я скла чи ні?.
мороз
Для Александра: в тому році пороговий був 12 балів. в цьому більший
Гость
В том году здавали только гуманитарии, в этом году - все. Так что не верю, что выше будет
Коментувати
Іван
Якщо у мене 12 правильних відповідей то я склав? Яка мінімальна кількість балів для складання іспиту?
мороз
Для Іван: в тому році пороговий був 12 балів. в цьому більший
Ден
Хто тобі сказав шо в цьому більший, не слухайте маячню, порогового ще немає)))І за данними міносвіти цього року будуть прохідні менші ніж того)
Кристина
В том году проходной бал был 10
Коментувати
Марина
Понижайте порог хотябы до 10!!!! Это не нормально!!!! Моя дочь сдавала в прошлом году, задания очень тяжёлые! Дети не идут учиться в институт иностранных языков! Тестировать должны государственный язык, а не иностранный! В этом году карантин, курсы и репетиторы до конца все не окончили!!! Совесть имейте!!! 90 % студентов, контрактники! Дайте получить образование, что вы творите!!!
Андрій
Для Марина: Здавав вчора, готувався сам, завдання не є важкими, часу достатньо, просто треба підготуватись. А якщо нормально здати не виходить, можливо не варто йти в ВНЗ?
Vitalii
що ти брешеш завдання тяжкі, готуйся не готуйся
Селена
Для Андрій: Вы считаете на тексты и тестовые задания одного часа будет достаточно , а ничего что некотрые от волнения не могли с концентрироваться
Коментувати