Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Не справедливо! Якщо попередньог року 10 достатньо і тогорічні результати можна використати для вступу,справедливо було залишити 10! 10 і крапка!
Юлія
Можна тепер якось домогтися перерахунку балів за 2020 роком? Шоб наші правильні відповіді рахувалися як минуло, типу 17 це не 125 а 134?
432As
Для Юлія: Ні. Якщо вони вирішили, що цьогорічний тест був легший і тестові бали мають меншу цінність, то це вже ніяк не зміниш
Швондер
Для 432As: в 2019 порог тоже был 12 баллов. но таблица куда ближе к 2020 году. Намутили тут достаточно. И дело не в легкости-сложности заданий совсем. 28 баллов: 2019 -163(порог 12), 2020 -167(порог 10), 2021- 159(порог 12). Логика(хоть какая-то) отсутсвует!. Это какой-то . позор!
432As
Думаю в такому випадку варто ще проаналізувати статистику по відсотку учасників, які здали на відповідний бал або вище. Вона є в відкритому доступі, думаю вся логіка іде саме від цього відсоткового розподілу
Коментувати
!!!!!!!!!!!
Якщо цьогоріч дійсні сертифікати ЗНО 2020 та 2021 , то таблиці переведення балів мають бути ТОТОЖНі!!!! Крапка. Ніяккі інші варіанти неприпустимі і не законні.
Влад
Для !: в цьому році дійсні сертифікати 2018 - 2021 років. Не можуть вони бути тотожні.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Для Влад: Згідно з Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році будуть дійсними результати ЄВІ 2020, 2021 років, ЄФВВ – 2021 року .https://testportal.gov.ua/zapytannya-vidpovidi-yefvv-yevi/
Коментувати
НЕ ЧЕСНО!!!!!!!
Якщо у цьому році дійсні результати 2020 року , то і таблиця переведення балів має бути така сама. У мене 41 із 42 правильні. це в цьому році 197 балів.. Минулого року це вілповідало 198 баліам . А нижче розбіжність ще більш суттєва. це робить вступ не чесним. Фора у минулорічних. Повинна бути або апеляція щодо складання таблиці, або петиція на сайті Президента.
ГАНЬБА!!!!!!
Людина , яка в минулому році зробила , наприклад , 5 помилок зможе пройти на бюджет, а та, яка теж зробила ці самі 5 помилок у цьому році може пролетіти, поступитися міцем першій!!!! Це нонсенс. Чийсь кривий і недолугий мозок так "спрацював", а тисячі людей будеть НЕЧЕСНО відкинуті за борт!!! ГАНЬБА! ГАНЬБА!ГАНЬБА!
Viktor
Так это помойка, а не государство. Смиритесь. Хуже ещё впереди...
Юлія
Щоб говорити про чесний вступ до магістратури, потрібно або взагалі відмінити вступні іспити, або запровадити З НО з фахових дисциплін. Повірте, при нашій системі той 1 бал Вам нічого не дасть.
Коментувати
Катерина
Наскільки я знаю, цьогоріч можливий вступ з результатами єві 2020 року. Тому не розумію навіщо зробили так що в цьому році 33 бали це 173, а у людини що здавалася минулого року з тими ж балами виходить 179. Чому людина яка знає англійську так само як я буде мати перевагу при вступі на бюджет у цьому році, це як мінімум несправедливо(
Лариса
Для Катерина: непродумано. мають бути результати дійсні лише у тому році, в якому їх здавали. ((
Ольга
Вважаю,що бали минулих років мають переводитися за діючою таблицею ! І це було б справедливо ,по відношенню до випускників поточного року ,якщо вже дозволяють використовувати сертифікати минулих років.Наприклад чомусь 12 б. минулого року це не те саме ,що тих самих 12 балів цьогоріч ! Як це зрозуміти адекватно ?Це є те саме число ! Хто б що не казав ,можна піднімати поріг,можна змінювати завдання і т.д. ,але бали є бали...і таблиця має бути кожного року одна єдина для усіх випускників різних років !Нехай бали переводять хоч за три минулих роки , але вони мають бути рівні за таблицею.Інша справа,що таких випускників з сертифікатами минулих років мало і вони напевно не складуть велику конкуренцію при поступленні у вуз .Але....
Коментувати
Ольга
Де таблиця переведення балів???? На рівному місці порівняно з минулими роками втрачаю 5 балів, власних балів! Хоча набрала 36, але бал значно нижчий ніж минули роки!!!! Що це зробили цьогоріч???
Chevalier
Для Ольга: Таблиця: https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/Anglijska-mova.pdf
Дмитро
Для Ольга: https://testportal.gov.ua/yevi-yefvv-2021-roku/
Коментувати
Жанна
Чому хоча б не 10 прохідний бал, не усі розуміють ту Англійську. У мене 10 балів, і я не добрала 2 бали. Для чого таке робити, це не справедливо
Соломія
Для Жанна: А якщо у когось 8 балів, а прохідний - 10? Це буде справедливо? Так можна взагалі скасувати будь-які іспити і рейтинги. Можете підготуватися до складання ЄВІ наступного року - часу у вас буде більш ніж достатньо.
Абитуриент
Для Жанна: ну если ты даже не можешь 10 баллов элементарно набрать, то зачем тебе с таким уровнем знаний идти в магистратуру?
Коментувати
Настя
А скажите пожалуйста,если я набрала 13 правильных(106 балов) то я задала? ? У меня не написано...
Chevalier
Для Настя: Якщо б Ви не склали, то там так і було б написано.
Коментувати
Lol
Це просто нонсенс ! Позбавити стількох людей права навчатися у магістратури. Жах! Не до чого мені англійська, розумієте? Навіщо так чинити? Зробили б прохідний такий, щоб усі поступили! (ХОЧА Б 10),ав закладах вирішать кого на державне, кого на контракт!
Мара
Для Lol: нужны парни в армию, поетому высокий порог, 10 оптимальный для всех
Коментувати
Діана
Хто писав тест з німецької? Як вам 2 завдання тесту? Погоджується з офіційною відповіддю????
Чамбушлак
Для Діана: вполне
Коментувати
Сніжинка
наше міністерство освіти це - ПАСКУДИ не голені,вони роблять все, щоб знищити нашу краї та молодь у ній((((
Валерія
Єві з німецької 2 тестове завдання, прекрасно сформулювали! Молодці, вдалося завалити! У вас мають працювати неабиякі фахівці, якщо у них до тесту аж дві відповіді підходить!????????????????????????????????????????
Kate
Уже й відповіді є! Вважаю, що тест був нескладним, але табличка переведення балів цього року жорстка. Мої 37/42 - всього 186( В помилках сама винна, правда - шукала каверзи там, де їх не було, плюс інструктори переплутали, скільки часу залишилося. Добре, що я з певних причин вступаю на контракт!
Володимир
А я наоборот , так и говорил, что английский прошел - 14 из 42 , если порог 12, значит я здал????, а это 111 балов, а вот право с логикой завалил - 7 из 30 (а порог 10), а право 31 из 100 , из них 6 дисквалифицированы , а порог 35. А это значит, что куда хочу, туда и вступают, но не на право... Но мне уже светит к сожалению только истфак, а это История и археология , либо Середня освіта (Історія, правознавство) , иначе я не здам вступительные, та и в других специальностях не шарю????
Андрей
Для Володимир: Можете попробовать поступить на "правоохоронну діяльність": от полицаев не требуют каких-то особых знаний по специальности.
Коментувати
Влад
Английский был легчайшым, всего то 12 балов... Я чесно говоря не совсем понимаю в чём вашы проблемы, я вот легко 33/42 набрал, Ez...
Кристина
Где эта гребаная табличка с переводом баллов???? Какой П.и Д.о Р ее составлял в этом году????
Л.К.
Для Кристина: да, в 2019 ваши 28 баллов -єто 163, а в єтом - 159 при одинаковом пороге в 12. Согласен с названием человека,составившего табличку. Именно такой он и есть. И вряд ли знает английмкий. Просто всю жизнь составляет таблички. Работа у него такая. Хорошо устроился.
Коментувати
Кристина
Блять!!!! В этом году 28 ответов это 159, а в прошлом году это было бы 167. .
Для Кристина:
Своїм першим словом ти себе повністю охарактеризувала.
!!!!!!!!!!!!
Для Кристина: Думаю, що цим словом вона охарктеризувалf зовсім не себе, а тих, хто складв цьогорічну таблицю переведення балів. І це ще найтолерантніше слово у цій ситуації. Можн б було і крутіше!!!!
Коментувати
Олена
Доброї ночі, якщо вона добра... Вже загружені результати в кабінетах ЄВІ! Перевіряйте!
Серега
Ни один иностранный язык так и не смог мной овладеть... .
Анжеліка
Ну какби наш диплом закордоном нічого не вартує чому ми маємо здавати іноземну не розумію цього