Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Алена Мишнева
Давайте не будем жалеть бедных студентов, которые не смогли сдать.Как правило,они 4 года просто протирают штаны в унике,не особо изучая навыки будущей профессии. Я в этом году сдавала и учусь я на математике,и ничего страшного в этом экзамене я не увидела ,из моей группы сдавало 14 человек, порог не смог преодолеть только 1. Задания были адекватными,я набрала 150, единственное что хотелось бы изменить,так это время,чтоб добавили б минут 15-20. В пункте,где я сдавала , присутствовало 10 человек,из них 6 человек сдали работы уже через 10 минут.Это вообще нормально?Они не даже не пытались!Они не умеют и не пытаются учится. Я считаю,что таким магистратура не нужна. Ну а если человек хотя бы немного готовился,он бы сдал
Адекват
Для Алена Мишнева: пересчитай, умница. Английский половине специальностей нафиг не нужен, а из-за него специалисты, которые разбираются в своей сфере, идут нахyй из-за какого-то иностранного. Если ты видишь в этом логику, сочувствую)
Алена Мишнева
Изучение языков один из путей развития личности.Оглянувшись в прошлое,все выдающиеся люди развивались всесторонне. Учиться нужно для себя
Коментувати
Хрін Украіни
Громадська організація»Хрін Украіні» наполягає на введені Еві із астрономіі для всіх нардепів і працівників Мон. А журналюгам- Зно із тригонометріі, так Вам і треба!!!
Богдан
У меня только один вопрос. Какого лешего бал 12 утвердили после экзамена? Вы чё мутанты там все? Пороговый бал нужно утверждать до экзамен экзамена, а не после просто попахивает немного наё*** в том году было 10 в этом 12 с какого перепуга?
Влад
Для Богдан: бал завжди затверджував після перевірки всіх робіт. Ви не в темі просто
Олександр
Для Богдан: напевно хтось інший мутант, бо не знає, що вже з років з 20 пороговий бал затверджується ПІСЛЯ складання ДПА, ЗНО, ЄВІ, ЄФВВ. Так само, як і прохідний бал на кожну із спеціальностей за широким конкурсом визначається ПІСЛЯ завершення подачі всіх заяв абітурієнтів.
Коментувати
Лариса
Вітаю. Може мені хтось пояснити, як вони рахували бали? у мене 22 із 42 правильні. Бал - 141. Там відсоток якийсь, чи як? Правильна половина відповідей, значить має бути хоча б 150 балів...
Якось так
Для Лариса: Там таблиця: https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/Anglijska-mova.pdf
Економіст
Для Лариса: думаю зно з математики Ви не здавали. Пороговий бал 12. 42 - 12=30 тих балів які дають результат. У Вас 22-12=10, тобто третина з тих балів які дають результат. Отже Ви отримали навіть більше ніж мали б. Бо третина від 100 це 33, отже мало б бути 133 бали, а згідно затвердженої таблиці Ви отримали на 8 балів більше
Коментувати
Якось так
Декілька не популярних думок. Попри поширену думку, бакалавр це вища освіта. Термін "ПОВНА вища освіта" застарілий і принаймні з 2014 р. не використовується в законодавстві. Відповідно до чинного Закону "Про вищу освіту" магістратура не є останнім рівнем (повної) вищої освіти. І ті, хто кричить, що дітям не дають можливість отримати ПОВНУ вищу освіту, мають знати, що це не магістр, а доктор філософії (PhD). Водночас "освітньо-НАУКОВА програма магістра обов’язково включає дослідницьку (наукову) компоненту обсягом не менше 30 відсотків" (Абзац перший частини п’ятої статті 5 ЗУ "Про вищу освіту"). Саме тому для магістрантів ВСІХ спеціальностей критично важливо знання і використання іноземної мови. Умови вступу до магістратури, принаймні, два роки передбачають необхідність здачі ЄВІ з іноземної (але не польської) мови. Тому ті діти, які не за інерцією (чи, бо так всі робили і роблять) хотіли вступити в магістратуру, знали, що потрібно складати ЄВІ з іноземної мови і готувалися до цього.
Юлія
Для Якось так: повністю з вами погоджуюсь, крім одного. Вони вже не діти!)
Якось так
Для Юлія: тим більше. Бо навіть діти (чи їх батьки), які хочуть вступити на бакалаврат здебільшого наймають репетиторів, незважаючи на те, що в школі викладають необхідні предмети.
Збігнєв
Цекоментар жирного грантожера- доктор філософіі - це кандидат наук!
Коментувати
Вася
Не розумію обурення. Кожного року те саме - всі, хто не здав ниють про несправедливість, важкі тести, високі прохідні. Як вже писалося нижче - пороговий бал подолали більше 67 відсотків, це більше 66 тисяч осіб. Як же вони це зробили? Тобто їм дано, а вам не дано? Ну то сваріть себе за це, а не тести і тих, хто їх складав. Взагалі не знати англійську на базовому рівні в наш час - це сором. Та і я навіть не уявляю як взагалі можна її не здати і не набрати нещасні 12 балів. В часи, коли англійська - інтернаціональна мова і скрізь використовується. Не виправдовуйте свою лінь: в вашій нездачі винні тільки ви самі.
Таня
Для Вася: з чого ви взяли,що для вчителя математики обов’язково знати англійську мову? І що? Якщо не знає? Має покласти хрест на карєрі бо хтось дав вказівку що потрібно ЗНО? І не 10 а 12 балів? Якщо людина не знає англійської а в своїй спеціальності розуміється на відмінно,чому ви забираєте в неї право розвиватись та надалі приносити користь суспільству...
Оксана
Для Вася: А обурення ось в чому... Є люди, які закінчили школу ще 20 років тому, і не така значна увага приділялася іноземній мові, як зараз!!! Я вважаю, якщо ми живемо в Україні і хочемо розвивати Україну, то доречніше було зробити ЕВІ з української мови! В Європі чомусь, щоб здобути вищу освіту, українську не складають...Скільки років мені потрібно тепер заново вивчати іноземну мову, щоб здобути вищу освіту?
Юлія
Оксана, я закінчила школу 15 років тому, і мій рівень англійської А2. Два безсонні тижні перед ЄВІ і я набрала прохідний бал. 128. Не зірки з неба, але хто мені винний, що я більше не займалась. Це стосується і всіх інших.
Коментувати
Людмила
Чому ніхто не згадує результати вступу 2019. Тоді пороговий бал теж складав 12 балів, але таблиця перерахунку була інакша. Наприклад, 30 відповідей в 2019 році мали 169 балів, а в 2021 - 165 балів. Чому така різниця за однакового порогового балу?
Якось так
Для Людмила: УЦОЯО пише таке: "Звертаємо увагу на те, що відповідно до методики переведення тестових балів у бали за шкалою 100-200 результат обраховують для кожного учасника тестування, який подолав поріг «склав/не склав», при цьому враховують його/її рейтингове місце, а також відсоток набраних балів. Відповідно шкали переведення залежать від результатів оцінювання учасників ПОТОЧНОГО року".
Тетяна
Також не розумію, чому відрізняються бали в таблицях 2019 і 2021? Оскільки пороговий бал цих років однаковий, то відповідно і бали повинні співпадати
Коментувати
Шева
Кожна реформа , зміна повинні допомагати краіні. Оце Єві - це явна акція на знищення професійноі складовоі вищоі освіти. Наступний крок - єві з математики для журналістів та юристів і філологів…. Навіщо- так сказав поляк.
Іван
Щось може змінитися після обговорень та обурень,хтось почує людей????Чи можливо щоб вирівняли порлглвий бал на 10? У цому році...
Максим
Для Іван: уже ні, маємо що маємо. Купа обурених, купа обірваних планів і недобір на спеціальності. Є можливість писати петицію президенту, але наврядче набереться 25 тис. голосів. Та й в наступному році вже поріг в 10 ніхто робити не буде.
Коментувати
Віта
Цікаво виходить, всі такі пишуть: "що тобі робити на магістратурі, якщо ти навіть англійської не знаєш", так давайте зробимо ЄВІ з інших дисциплін, з біології, історії, алгебри наприклад, а що, і тоді глянемо як ті хто це пишуть здадуть. Яка виходить ситуація, ЄВІ здають виключно всі бакалаври і немає різниці чи вчив ти англійську 4 роки, як наприклад ті самі вчителі англійської, або перекладачі, чи була вона в тебе пів року за всі 4 навчання, але англійську здавайте разом. Ситуація далі, підрахунок пройшов, визначили скільки студентів склало на відмінно, підняли поріг.і це по вашому рівні умови???? Дізналася я в своїх однокурсників, виявляється в деяких групах прохідний набрали лише по 2-3 люди з 10, цікаво скільки університетів в цьому році буде без студентів??. І так, наша біда не в молоді, що не може вивчити іншу мову, наша біда в системі освіти, адже ніхто не перевіряв як її викладають в школах, і як ті самі вчителі замість уроків "лайкають" фото в інстаграм кумі Наталі і тд.
Мама абітурієнта
Для Віта: то може проблема в університеті, який спочатку підбирає всіх підряд, хто навіть шкільну програму засвоїти не може, а потім дивуються, що єві не можуть здати. В мого сина всі, хто йшов на єві (є ті хто в магістратуру не збирається, бо їм достатньо диплому бакалавра), його склали.
UNKNOWN
Ви всі такі дуже цікаві. Чому в інших цивілізованих країнах складають екзамен з рідної мови а не англійської ? (Приклад: Чехія, Польша, і т.д.) Вони поважають власну мову а ми ні. Саме головне те, що рівень підготовки спеціаліста визначають за англійською мовою, а не з ЄВІ по префесії. Я вам скажу як буде далі. Із-за ЄВІ з іноземної мови, навчальні заклади втратять багато розумних студентів, які вивчали свою професію а не мову. Більше всього це торкнеться технічних спеціальностей, на яких вчать англійську 1 семестр на 1 курсі, повторюючи шкільний матеріал. І як слідство ми отримаємо більшість магістрів, які ніколи не будуть працювати по професії тому, що половина з них просто знає англійську, але в професії повний нуль. Це дуже плачевна ситуація.
Мама абітурієнта
Для UNKNOWN: з рідної здавали, коли вступали на бакалавра, хто не здав, не пройшов у виш взагалі
Коментувати
Шевчук Ф.і.
Грантоідський проект Єві має на меті знищити вищу професійну підготовку , вигнали 36 тисяч майбутніх інженерів, вчителів, технологів, будівельників…. Це економічна контрреволюція, підігрування сусіднім державам , куди повалить молодь. Куди ж дивиться Уряд??
Андрей
Для Шевчук Ф.і.: Правительство колонии выполняет указания колонизаторов: рогулям не нужно высшее образование. Для работы на польских панов достаточно знать четыре арифметических действия и выучить фразу: "Так, пане, я все зробив, дайте тарілку супу".
Коментувати
Якось так
Участь в єдиному вступному іспиті з іноземних мов взяли 99 311 осіб. Подолали поріг «склав/не склав» 65 323 з англійської мови, 1 245 з німецької мови, 392 з французької мови, 129 з іспанської мови, що складає 67.55%. Тобто неподолали поріг ЄВІ 32,45%.
Liubomyr
Для Якось так: А звідки така інформація? Сам шукаю, яка кількість учасників не склала, але не можу знайти.
Якось так
Для Liubomyr: всі цифри щодо кількості осіб, що взяли участь (розділ новин) та подолали поріг (розділ статистики) взяті з п’яти різних файликів на сайті УЦОЯО. Ну, а далі калькулятор ;) . Бо зведеної інформації в одному місці немає. Напевно УЦОЯО (після провальних цифр, щодо НЕявки на ДПА з математики ( 88 % ) та кількості тих, хто не подолав поріг ЗНО з математики ( 31 % )) соромиться вдруге публічно озвучити цифру провалених ЄВІ з іноземних мов. А то, ненароком, знову почнеться фейсбук хвиля невдоволення і окремим достойникам з УЦОЯО знову буде потрібно "скасовувати зраду".
Liubomyr
А можете, будь ласка, кинути посилання на ці файлики?
Коментувати
Марина
Чому пороговий бал підняли після здачі Є В І , а не до ? Це взагалі законно ?
456
Для Марина: Тому що пороговий бал визначається на основі статистичних даних щодо кількості балів, які набрали учасники ЄВІ. Якщо в середньому учасники здали краще і набрали більшу кількість тестових балів, то поріг підвищується. Все для того щоб відсіяти певну кількість вступників (25-35 %). І очевидно що до проведення ЄВІ ніхто не має відповідних даних, щоб визначати поріг.
Марина
Це зрозуміло, але... Якщо, наприклад в якомусь році студенти погано здадуть ЄВІ, пороговий бал може бути 5 чи 6. А якщо дуже добре, то пороговий бал піднімуть до 15-16. Чи можна тоді говорити, що в нас всі люди рівні, як говориться в Конституції?)) Чому студенти різних років, які здали ЄВІ на 10 знаходяться в різних умовах? Рівність Міністерство освіти у нас змінює щороку?))
Олександр
Для Марина: тому, що МОН не змогло передбачити на скільки гарно/погано вступники складуть ЄВІ, бо в директораті передбачень МОН скоротили майже всіх оракулів.
Коментувати
Кирило
Добрий Вечір А це правда, що минулого року ЄВІ здавали в онлайн режимі не очно ?
34
Для Кирило: Неправда
Діма
Для Кирило: Ні.
Коментувати
Андрей
Пишіть сюди хто незадоволений прохідним балом з зно https://www.facebook.com/oleksandr.pyzhov https://www.facebook.com/UAMON/ https://www.facebook.com/zno.ukr.center
Андрей
Я зробив петицію до президента України, думаю що він дослухається до вступників.
З повагою
Для Андрей: петиція повинна набрати 25тисяч голосів. Це нереально. Я не розумію, ви що не дорослі люди? Чому ви не готувались? З таким підходом дивуюсь як ви вчасно подали заявку на вступ до магістратури. Якщо шо, повідомлення без жодного негатива. Просто нерозуміння ситуації. Буду дуже вдячна за конструктивну відповідь!!! Чому одні ночами не спали готувались до іспиту, паралельно писали захищали диплом і ходили на роботу? А інші хто зна чим займались. А тепер в них час знайшовся і петиції створювати, і в форумах строчити.
дорослі люди
Для З повагою: В разі чого, заяви на вступ до магістратури подаються з 15 липня. Ще навіть не починалася та подача.
З повагою
Для дорослих: перший крок для вступу (крім отримання диплому бакалавра) це реєстрація на тестування, ЄВІ. Я це мала на увазі.
Коментувати
Ms.
Ну це справді не справедливо, навіщо таке було робити. А ще, мені не сподобалось, що для написання ЄВІ дали всього одну годину, це дуже мало, не було часу навіть подумати нормально, для ЗНО дається більше 2 годин, а тут що часу вам шкода,та щей поліцейський приходив з металошукачем наче ми зеки якісь, це теж дуже збиває.Можна було б оглядати студентів хоча б на початку тесту, а не збивати нас
Вирок
Для Ms.: погоджуюсь, і ще напрягає початок коли інструктори ледь ледь читають інструкцію і ти ніби в погорілому театрі, краще вже просто підпис поставити зо ознайомлений з правилами а не слухати цю виставу, бо люди приходять писати екзамен, а не на спектакль
Коментувати
Ірина
Шановні абітурієнти! Всі, хто не згоден з різницею порогового балу в 2021 році, порівняно з 2020 роком, а відповідно і з таблицею переведення балів в 2021 році, і вважає цю різницю несправедливою - ваші коментарі та звернення будуть доречними на сторінках УЦОЯО в соціальних мережах ( наприклад сторінка УЦОЯО в Фейсбук: https://www.facebook.com/zno.ukr.center/ ) або через зворотній зв’язок на сайті УЦОЯО. Оскільки ваші коментарі тут мають не великий шанс бути сприйнятими відповідальними особами з УЦОЯО. Умови для вступу мають бути рівними.
Юлія
Для Ірина: а вони й рівні. Бали то рейтингові. В минулому році коли людина писала, її оцінювали з іншими ста тисячами бакалаврів. В цьому році з іншими. І статистично скільки людей з ЄВІ минулого року, поступає в цьому? Піввідсотка? Я думаю й то менше.
Ірина
Ні, умови не рівні. Оскільки сертифікати 2020 року дійсні для вступу і цього року, це ставить вступників не в рівні умови. Тобто, до прикладу, абітурієнт, який склав іспит на 41 балів з 42 в 2021 році, матиме нижчий рейтинго бал, ніж абітурієнт, який отримав 41 бал з 42 в минулому році. Вважаю це неприпустимим. Інший приклад, з ще більшою різницею: той, хто набрав 14 балів в 2020 році має рейтинговий бал 122 бали, а той, хто набрав 14 балів в 2021 році має рейтинговий бал 111. Тобто при інших рівних розбіжність становитиме вже аж 10 балів і це вже суттєва різниця, а тобто рівності тут немає. Те ж стосується і порогового балу, який минулоріч становив всього 10 балів, навідміну від цьогорічних 12 балів. Тобто суть ЄВІ втрачається, рівні можливості вступникам не забезпечені. І не важливо який відсоток минулорічних абітурієнтів буде вступати цього року, дана розбіжність грає велику роль для вступу на програми з високою конкуренцією та вступникам на бюджет.
Коментувати
Оксана
Що за не справедливість, навіщо підіймати пороговий бал у мене 11 балів так шкода 1 бала не вистачило
Анжеліка
Для Оксана: то саме????
Коментувати
Таня
Хтось знає? Хто має 10 балів,має право подавати документи на магістратуру за контрактом?
Юлія
Для Таня: ні. Абсолютно точно ні. Або спецсесія або на наступний рік.
darolg
Для Юлія: Підкажіть, а спец сесія - це не ризикована штука? Типу вже починаються пари, а 11 вересня лише іспит, ще тиждень чекати результати... + чи не можуть вже бути зайняті місця (я на контракт) в першу хвилю подачі доків? Дуже дякую
Анастасия
Ні, не ризиковано, якщо ВНЗ запланував такий набір він буде, програму вам підгоняит якщо денна після нг вже будете з усіма, та про всяк випадок, зателефонувати варто у ваш ВНЗ і отримати детальну інформацію.
Коментувати