Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олексій
Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» складали єдиний вступний іспит (ЄВІ). Тобто на спеціальність Філологія не потрібно здавати ЄВІ. ? Чому тут в статті тоді пише, що треба ЄВІ і ФВВ. Допоможіть розібратися з цим. І чи можна також подавати заяви в різні університети з пріоритетами, чи тільки в тільки в один?
Андрей
Для Олексій: Такие правила поступления были в 2019 году. Уже в 2020 единый вступительный экзамен (иностранный язык) сдавать не в виде ВНО, а как внутренний экзамен в самом вузе можно было только на специальности 011...017, 025, 201...208
Коментувати
Діана
Закінчивши медичний університет у 2021 р ( 6 курс) лікувальна справа чи можу я вступити на магістратуру за спеціальністю "іноземна філологія" англійська мова. Якщо так, то які вступні іспити?
Валентина
Для Діана: Необхідно звертатись у заклад вищої освіти в який плануєте вступати. Набір вступників з неспоріднених спеціальностей кожен заклад визначає сам, можуть брати з іншої, у вашому випадку з медичної спеціальності, а можеть не взяти, бо беруть лише з такої самої спеціальності (філологія) або споріднених (зазначаючи конкретний перелік)
Андрей
Диана, для примера по прошлому году: https://vstup2020.edbo.gov.ua/offer/673150/ Назва пропозиції: Германські мови та літератури (переклад включно) (для вступників з інших спеціальностей) Срок обучения для неродственных специальностей 2.5 года, а не 1.5. Конкурсное предложение есть не во всех вузах. Я привёл ссылку по ДНІПРОВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ ІМЕНІ АКАДЕМІКА В. ЛАЗАРЯНА Если вам этот вуз не подходит, попробуйте поискать другой сами.
Андрей
Диана, вот ещё смотрите по прошлогодней вступительной кампании: https://vstup2020.edbo.gov.ua/offer/795342/ Поступление только с дипломом специалиста или магистра, срок обучения 1 год 10 мес.
Коментувати
Вікторія
Отримавши диплом бакалавра за спеціальністю "Історія середня освіта" чи можу я вступати на магістра на спеціальність "історія і археологія" на бюджет. Які іспити потрібно здати?
Андрей
Для Вікторія: Сдавать единый вступительный экзамен по иностранному языку (ВНО) и экзамен по специальности в самом вузе.
Коментувати
Олена Власенко
У 2021 році у галузі знань "Освіта" іспит з іноземної мови теж буде проведено в університеті? це стосують усіх університетів без виключень?
Галина
Для Олена Власенко: Це регулюється не університетом, а державою. якщо держава сказала у вишв, то у виші
Галина
Для Олена Власенко: стоп. Де Ви побачили, що іспит з інозесної здається в університеті? там же тітко в таблиці сказано, що здається ЄВІ з іноземної мови (ЗНО)!
Коментувати
Лидия
При вступі до магістратури за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (Трудове навчання технології )в 2021 році потрібно здавати ЄВІ з іноземної мови ?
Світлана
Для Лидия: де Ви бачите в Гуманітарних науках трудове навчання?
Коментувати
Анна
Добрий день! Чи буде дійсне ЗНО 2020 з англійської на магістратуру, у 2021 році?
Олексій
Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» складали єдиний вступний іспит (ЄВІ). Тобто на спеціальність Філологія не потрібно здавати ЄВІ. ? Чому тут в статті тоді пише, що треба ЄВІ і ФВВ. Допоможіть розібратися з цим. І чи можна також подавати заяви в різні університети з пріоритетами, чи тільки в тільки в один?
Марк
Доброго дня, чи можу я вступити на магістратуру якщо диплом бакалавра філолога, а я хочу вступити на магістратуру на психолога. Без зно?
Палієнко Анастасія Миколаївна
Для Марк: без зно взагалі нікуди не можна, здаєие зно, вступний іспит і будь ласка.
Коментувати
Viktoria
Чому в деяких закладах вищої освіти пропущений рівень здобуття бакалавра, а є одразу на магістратуру (пише ПЗСО(11кл.)) ...це що після 11 класу здавши ЗНО можна подати документи одразу в магістратуру?
Галина
Для Viktoria: таке буває лише на медичні спеціальності. Там неіснує рівня "бакалавр". Відразу вступ на магістратуру. Лікарем взагалі вчитись довго аби до пацієнтів допустили
Коментувати
Віктор
В результаті аварії я отримав травму і лікуюсь на стаціонарі. Здавати ЄВІ 01.07.2020 фізично не зможу,а хочу поступити до магістратури. Порадьте, що робити?
Дынько Андрей
Если имеем диплом специалиста: менеджер економист и хочу поступить на факультет авианики или авто и ракетостроения,мне еви Нада или нет?
Галина
Для Дынько Андрей: а вступати на який рівень збираєтесь? Якщо на магістратуру, то треба
Коментувати
Марина
Добрий день. У мене вже є одна вища освіта із ступенем магістра де зазначено художник, викладач. Чи потрібно мені цьогоріч складати ЗНО ,щоб отримати спеціальність з Дошкільної освіти. Дякую.
Марія
Для Марина: Реєстрація на цьогорічне ЄВІ вже завершена. Тому навіть якщо потрібно, ви не зможете. Дізнавайтесь потрібно чи ні краще у вступної комісії ВНЗ, до якого хочете вступити.
Коментувати
Юлія
Якщо при реєстрації на єві для вступу обрав одну спеціальність, чи можна потім по результатам йти не тільки на одну спеціальність, або ж на іншу? Чи однакове єві для всіх вспупників на магістратуру?
123
Для Юлія: да, одинаковое
Коментувати
Дмитрук Михайло
Отаку єресь придумало наше Мон на чолі з Мандзій. Короновірус, авони тягнуть всіх магістрів на англійську? Навіщо? Мені будівельному механіку , чи моій дружині - бухгалтеру? Це щоб нас принизити і не допустити до магістратури. Ідіоти. Ідемо в Словаччину , Братіславу.
Андрей
Для Дмитрук Михайло: "ЗНО в магистратуру" на самом деле расшифровывается как Заградительно-Непроходное Отсеивание в магистратуру.
Коментувати
Сашко
Запровадження т.з.Єві з англійськоі - це вимога поляків, словаків, румун, чехів ... , аби наші діти тікали за кордон. А грантоіди набили кишені на бідах батьків. Розплата прийде.
Даниленко Осип
Для Сашко: Фініков - шаров- стадний= автори!
Коментувати
Марія Сергіівна
Яка недолуга політика стосовно вступу в магістратуру. Роблять все, щоб діти до державних вишів не потрапили. Виграють поляки, словаки . А якщо добавити введення індикативноі ціни, то виграють приватні виші. А молодь програє, програє Украіна . В студентів немає чим платити.
Наталка
Для Марія Сергіівна: Розумна молодь не програє, а буде навчатись на бюджеті. А тим, хто звик вчитись за сало, буде важче. Щодо поляків і словаків - є дуже великі сумніви, що вони будуть навчатися у нас (якість освіти там набагато вища). Щодо введення індикативної плати - це чудова спроба зменшити навантаження на бюджет. Якщо студент хоче навчатися на контракті, то він повинен розуміти, що його вартість не може бути низькою, оскільки з чогось треба оплачувати потреби вишу (зарплати, компослуги).
Коментувати
Альона
Чи можна, маючи диплом баклавра з української філології вступити на магістратуру з іншої спеціальності? Наприклад "соціальна робота" чи "декоративне мистецтво".
Маріg
Для Альона: нет , толькона стоматолога.
Iрина
в магістратуру можна після отримання будь-якого бакалавра. Але як памїятаю приймальна комісія може запитати доздати додаткові предмети. Треба питати в універі, в кожного своє
Ніколета
Скажіть будь ласка маю педколедж вихователі та каменец-подольский універ дифектолог(логопед) бакалавр чи можу поступити в ЧНУ на магістра без ЗНО мені потрібна вища освіта
Коментувати
Ксенія
Сьогодні почула, що ЄВІ з іноземної мови буде інший для юридичних спеціальностей, ніж для всіх решта. Тобто, буде з використанням юридичної лексики. Наскільки це правда? Чи ЄВІ буде однаковий для всіх?
Синевир
Дивні речі. З приходом могилянськоі брашки на чолі з Квітом в 2014році пішли загрозливі тенденціі розвалу. А Фінніков- Шаров напряму працюють на Польщу, щоб студенти туди іхали на навчання. За великі куски! Оце ЄВІ - це засіб витискування молоді за кордон. А добавте індикативні ціни за контракт і повна картина.
Юрко
ЄВІ з іноземної мови треба переглянути. Не потрібно всім іноземної, спочатку українську треба всім вивчити і говорити нею в Україні усім. А іноземну треба буде вчити як економіка буде сильна і люди будуть мати гроші їхати за кордон у туристичні поїздки. А в сучасних умовах запровадження ЄВІ з іноземної мови на майже усі спеціальності виглядає як знищення ЗВО і недопуск студентів для здобуття магістра. Це зроблено свідомо щоб знищувати ЗВО на замовлення олігархів, тому що їм потрібна дешева робоча сила, а краще раби.
Кент
Для Юрко: Щоб народ валив за бугор!!!
Льоша
Повністю підримую !!!! 100% Ці кляті покидькі самі змушують абітурієнтів вчитися за кордоном
Коментатор
Якщо вам не вистачає інтелекту щоб скласти ЗНО з англійської на шкільному рівні, то мабуть не варто вступати на магістратутру. Думаю, навіть те, що ви якось потрапили на бакалавріат, вже є чимось неймовірним.
Коментувати