Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Жанна
Доброго дня, Підкажіть будь ласка, якщо я закінчую спеціальність бакалавра Логопедія, чи можу я поступити на магістратуру Початкова освіта?
Андрей
Для Жанна: Без проблем (при условии сдачи внеземной мовы), тем более, что в магистратуру предлагаются программы как для родственных ("спориднэнных") специальностей со сроком обучения 1 год 4 мес., так и для неродственных специальностей со сроком обучения 1 год 10 мес. (для примера смотрите: https://ddpu.edu.ua/images/stories/news/2020/opp/magistr/%D0%9E%D0%9F%20013%20%D0%9F%D0%9E%20%D0%BC%D0%B0%D0%B3..%202020%20%D0%A5%D0%B8%D0%B6%D0%BD%D1%8F%D0%BA%20%D0%86.%D0%90..pdf )
Андрей
Для Жанна: Для неродственных специальностей дополнительно в учебном плане магистратуры включены дисциплины: _Методика навчання освітньої галузі «Математика», _Методика навчання освітніх галузей «Природознавство», «Суспільствознавство», _Методика навчання іноземної мови, _Методика навчання інформатики в початковій школі, _Методика навчання інтегрованого курсу «Мистецтво», _Методика навчання української мови в початковій школі, _Методика навчання курсу «Я досліджую світ», которые изучаются в 3 семестре. А дисциплины 3 семестра "родственной" магистратуры тут изучаются в 4 семестре.
Коментувати
Марина
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, якщо у мене ступінь бакалавра за спеціальністю "Психологія", чи можу я вступити в магістратуру за спеціальністю "Логопедія"?
Андрей
Для Марина: Без проблем (при условии сдачи внеземной мовы), тем более, что в магистратуру предлагаются программы как для родственных ("спориднэнных") специальностей со сроком обучения 1 год 4 мес., так и для неродственных специальностей со сроком обучения 1 год 10 мес. С учебным планом можно ознакомиться: https://ddpu.edu.ua/images/stories/news/2020/opp/magistr/ОП%20016%20Спец.%20освіта%20маг.%202020%20Мамічева%20О.В..pdf
Андрей
Для Марина: Для неродственных специальностей дополнительно изучаются: 1_Семестр: _Логопедичні технології, _Методологічні основи наукового дослідження, _Спеціальна дошкільна педагогіка з методиками виховання, _Історія, теорія і методологія спеціальної педагогіки, _Спеціальна методика української мови та літератури, 2_Семестр: _Спеціальна методика математики, _Психолого-педагогічний супровід та особливості роботи з родинами дітей з особливими освітніми потребами, 3_Семестр: _Логопсихологія
Коментувати
Прокл
Яка ж тут автономія, коли внз нічого не вирішує, все попередники - соросятка забили в закон. Вступ в магістратуру чрез Єві ! Навщо це прорабу чи енергетику? Чи лісничому ?
Галина
Для Прокл: А навіщо прорабу або лісничому магістратура? Магістратура потрібна лише для наукової або керівної посади!
Сергій
Ви, праві.
Коментувати
Ivanna
Доброго дня. Я планую бути закордоном з початку липня по кінець серпня. Чи є можливість виконати всі процедури для вступу на магістратуру (в тому числі вступні випробування) онлайн
Наталія
Для Ivanna: поки що є інформація, що можна фаховий скласти онлайн, не знаю чи скрізь, і тільки на контракт. А ЄВІ тільки особисто
Коментувати
Анна
Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, як відбувається ФВВ із спеціальності "історія та археологія"? Це якийсь усний іспит, чи в тестовій формі? Я ж правильно зрозуміла, для вступу в магістратуру потрібно здати ЄВІ і ФВВ?
Галина
Для Анна: чому Ви питаєте це тут (на освітньому порталі), а не у виші куди збираєтесь вступати? подивіться на їх сайті мають бути програми вступних випробувань
Коментувати
Евгения
Если есть сертификат єві 20 року и если например сдал єві в 21 году , можно ли подать лучший результат или предыдущий аннулируется ?
Галина
Для Евгения: ні не можна. єві, на відміну від зно, дійсні лише рік
Евгения
У 2021 році вступники до магістратури зможуть подати результати єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2020 або 2021 року та єдиного фахового вступного випробування з права 2021 року.( цитата из этой же статьи)
Коментувати
Yuriy
Я правильно розумію, що якщо не здати ЄВІ з англійської мови (або іншої іноземної мови) , то шансу вступити на магістратуру за будь-яким напрямком немає? Чи , можливо, у вересні будуть внутрішні екзамени в універах для добору студентів?
Галина
Для Yuriy: за внутрішніми іспитами немає вже прийому. В минулому році на освіту приймали за внутрішніми. зараз скрізь лише ЄВІ
Коментувати
Галина
Можно ли поступать в магистратуру на экономику 051 имея диплом бакалавра по "неспорідненій спеціальності" биология 091. Или это в принципе невозможно?
Наталія
Для Галина: там треба здать єві (тест з іноземної) і фаховий іспит. Як Ви економіку здасте, цікаво?
Галина
А в чём проблема?
Коментувати
aretnap23
После получения бакалавра право в 2021 году, не поступая на магистратуру, нужно сдавать экзамен какой-то общий для подтверждения знаний? А то я запуталась немного в этом вопросе. Так понимаю, сдают те, кто поступает на магистратуру и потом те, кто выходит с магистратуры. Да? Спасибо! Магистра можно получить и другой специальности ?Например, облик и аудит?
Андрей
Для aretnap23: Поступить на магистратуру на специальность 081 “Право” смогут только те, кто окончил бакалавриат по той же специальности (081) или по специальности 293 “Международное право” Сдавать ЄВІ и ЄФВВ обязательно.
Алекс
На адресу Міністерства освіти і науки України надійшла постанова Шостого апеляційного адміністративного суду від 06.04.2021 (вх. від 12.04.2021 №12496/0/1-21) по справі № 640/31169/20 за адміністративним позовом Козлова Сергія Олександровича до Міністерства освіти і науки України про визнання протиправними та скасування наказів. Прийом на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право» у 2021 році здійснюється на базі бакалавра, магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, у тому числі здобутих за іншою спеціальністю
Шандор Бернадет
Доброго дня! Якщо я отримала бакалавр в Ужну і хочу подати заяву у Києві але фахове вступне випробувань буду здавати в Ужну це підходить в Києві ?
Коментувати
САША
ДОБРИЙ ДЕНЬ, ПРОШУ СКАЗАТИ,ЯКИЙ ПРОХІДНИЙ БАЛ В МАГІСТРАТУРУ З ІНОЗЕМНОЇ МОВИ В 2021 РОЦІ?
Ярина
чи обов’язкове зно на вступ на магістратуру в 2021 ? І чи взагалі можливий вступ на магістратуру якщо не знаєш англійської
Андрей
Для Ярина: Конечно, можно поступить в магистратуру совсем не зная английского языка, но знать немецкий, французский или испанский.
Антоніна
Чи принаймі українську, щоб коректно відповідати
Коментувати
Андрей
В 2020 для поступления в магистратуру (по другой специальности) уже имея диплом магистра (специалиста) вместо ВНО по иностранному языку можно было сдать экзамен в самом вузе. В 2021 году сохраняется такое правило?
Андрей
Для Андрей: Оказывается, что самому быстрее найти нужную информацию, чем здесь дождаться ответа. 15. Під час вступу на небюджетні конкурсні пропозиції, які згідно з Правилами прийому передбачають складання єдиного вступного іспиту, вступники на основі ступеня магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) можуть за їх вибором або подати результат єдиного вступного іспиту або скласти відповідний вступний іспит в Університет. https://abit.kname.edu.ua/index.php/uk/vstupnykam/bakalavram-ta-spetsialistam/biudzhet-pilhy-ta-kvoty
Коментувати
Тетяна
Чи можу я розраховувати на вступ до магістратури на навчання за бюджетний кошт, якщо навчалася на бюджеті на бакалавраті?
Андрей
Для Тетяна: Не имеет абсолютно никакого значения Вы учились на бюджете или контракте. Попасть на бюджет на магистратуру можно, если сдадите вступительные экзамены по специальности и единый экзамен по иностранному языку (ВНО) и окажетесь с рейтингом в начале списка. Пример: на специальность 5 бюджетных мест и 20 контрактных. Если в рейтинговом списке окажетесь с 1 по 5 строку - бюджет. С 6 и далее - контракт. Но вдруг кто-то из первых пяти претендующих передумает поступать, тогда повезет 6 му. Или 6-10, если передумают все пять.
Катерина
Якщо ви навчались на бакалавра на бюджеті, то повторний вступ на бакалавра - тільки на контракт. Якщо не навчались взагалі на магістратурі, то звичайно на бюджет можете. Але якщо вже навчались на магістратурі і на бюджеті, то якщо треба ще одна спеціальність магістратури - то тільки контракт. І навпаки, якщо на магістра вперше були на контракті то ще є раз шанс на бюджет.
Oleksandra
Доброго дня. Я навчалась на бюджеті(бакалавр) і контракт(магістр) з філології і маю контракт(бакалавр) з юриспруденції. Можливий вступ на магістра на бюджет? Де можна знайти цю інформацію?
Коментувати
Ілона
Чи можу з спеціальності менеджмент (бакалаврат) вступити на магістратуру на міжнародні відносини?
Ірина
Чи можна вступити до магістратури за спеціальністю"право" студенту бакалавру за спеціальністю "кібербезпеки"?
Андрей
Для Ірина: Нет, нельзя. Для поступления в магистратуру на "Право" требуют в этом году диплом баклавра "Право" или "Международные отношения". В прошлом году мижно было с любым дипломом бакалвара.
Коментувати
Vlad
Чи можуть студенти бакалаврату здавати пробне зно для вступу у магістратуру?Коли саме воно проходитиме.?Коли можна зареєструватися?
Влад
Для Vlad: є онлайн тести за різні роки. Тренуйтеся
Коментувати
Тетяна
Чи потрібно здавати вступний іспит з англійської при вступі до магістратури у 2021 р., якщо я маю сертифікат IELTS, який підтверджує рівень мови С1? Дякую.
Влад
Для Тетяна: Потрібно
Тетяна
Дякую. Я знаю, що раніше при вступі міжнародні сертифікати враховувались. З якого року відмінили цю можливість?
Андрей
Вступник, який підтвердив свій рівень знання англійської мови дійсним сертифікатом тестів TOEFL, або International English Language Testing System, або сертифікатом Cambridge English Language Assessment (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня); німецької мови – дійсним сертифікатом TestDaF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня); французької мови – дійсним сертифікатом тесту DELF або DALF (не нижче рівня B2 Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти чи аналогічного рівня), звільняється від складання вступного іспиту з іноземної мови. Під час визначення результатів конкурсу зазначені сертифікати прирівнюються до результатів вступного іспиту з іноземної мови з найвищим балом. Правила приёма на 2021 год. Например: http://kart.edu.ua/wp-content/uploads/2020/05/pravila-prijomu-2021-pdf-2.pdf стр.23
Коментувати
Ольга
Якщо я маю повну вищу освіту, і хочу поступити знову на магістратуру «право», чи можу я посеред навчального року поступити?
Влад
Для Ольга: на магістратуру на право можуть вступити тільки ті, хто має бакалавра з права або міжнародного права
Марина Дударь
Влад ты Не угалаль. В Украине можна пуступат со сменой специальности.
Vladiska
уже нельзя, читайте изменения
Коментувати
Вікторія
Якщо я бакалавр з спеціальності Філологія,мені потрібно здавати зно(ЄВІ) для вступу на магістратуру (теж Філологія)?
Палієнко Анастасія Миколаївна
Для Вікторія: так, звісно
Корнелія
Ні! Філологам не потрібно ЄВІ здавати. Тільки вступне випробування.
Коментувати
Олексій
Вступники до магістратури за спеціальностями галузей знань «Гуманітарні науки» (крім спеціальності «Філологія»), «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Право», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини» складали єдиний вступний іспит (ЄВІ). Тобто на спеціальність Філологія не потрібно здавати ЄВІ. ? Чому тут в статті тоді пише, що треба ЄВІ і ФВВ. Допоможіть розібратися з цим. І чи можна також подавати заяви в різні університети з пріоритетами, чи тільки в тільки в один?
Андрей
Для Олексій: Такие правила поступления были в 2019 году. Уже в 2020 единый вступительный экзамен (иностранный язык) сдавать не в виде ВНО, а как внутренний экзамен в самом вузе можно было только на специальности 011...017, 025, 201...208
Коментувати