Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Андрій
Добрый день, чи можна з дипломам бакалавра з права вступить на магистратуру на іншу спеціальність?
Анна
Для Андрій: так, головне, щоб вступний фаховий іспит змогли здати
Коментувати
Андрій
Добрый день, чи можна з дипломам бакалавра вступить на магистратуру на іншу спеціальність?
Анна
Для Андрій: Так
Коментувати
Іра
Якщо я вчилась 4 роки на маркетингу, і магістратура психологія. Буде рахуватись як 2 вищі освіти?
Анна
Для Іра: ні
Коментувати
Іра
Якщо я вчилась на маркетингу, але хочу підти на психологію на магістратуру. Це можливо?
Анна
Для Іра: так, головне, щоб змогли здати фаховий іспит.
Коментувати
РУСЛАН
Доброго дня! Таке питання. Якщо я отримав диплом бакалавра і хочу вступати на магістратуру на іншу спеціальність за іншою галузею знань, то я претендую лише на комерційну форму навчання? Чи форма навчання залежить від результатів вступних іспитів??
Галина
Для РУСЛАН: все залежить від спеціальності (кількості бюджетних місць) та результатів вступних іспитів.
Коментувати
Тетяна
На право можна вступати, тільки з здобутим бакалавром права? Якщо навчалася на іншій спеціальності, то на право в магістратуру не зможу вступити?
007
Для Тетяна: як Ви здогадались? О це ж написано в умовах! Яка Ви уважна!
Коментувати
Anna Tomashenko
Доброго дня, підскажіть , будь ласка, закінчивши бакалавр за спеціальність «035 Філологія» , чи можливо вступити на магістратуру до педагогічного університету еа спеціальність, яка дала б можливість викладати в школі?
Галина
Для Anna Tomashenko: звісно можна. Після бакалавра на магістратуру можна вступити на будь-яку іншу спеціальність: хоч після інженерної спеціальності на дизайнера, хоч після економічної на журналіста. Обмеження є лише щодо спеціальності "Право"
Наталія
Викладати в школі можливо тільки при наявності диплому бакалавра по педагогічній спеціальністі, а так зможете бути помічником директора, завуча ....
Наталя
Філологія – це широка галузь і зі здобутим ступенем бакалавра філології викладати у школі можна, бо філолог проходить педагогічну практику під час навчання.
Коментувати
Екатерина Чала
Доброго дня! Як буде відбуватися вступ на медичні спеціальності на основі отриманого освітньо-кваліфікаційного рівня "Мололший спеціаліст"? Чи потрібно звадати повторно тест ЗНО, якщо я маю сертифікат 2020 року?
Галина
Для Екатерина Чала: зно 2020 року дійсні
Коментувати
Урбан Наталія
Підкажіть будь-ласка чи змінились вимоги до вступу в магістратурі в звязку із внесеними змінами по ЗНО ?
Діана
Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо я маю бакалавра початкова та дошкільна освіта, на кого я можу вступити в магістратуру? Окрім початкової освіти!
Галина
Для Діана: що за питання? а на кого хочете? обмеження є лише по спеціальності "право". а так, можете навіть на агронома, але тра буде здати фаховий іспит
Тетяна
На право можна вступати, тільки з здобутим бакалавром права? Якщо навчалася на іншій спеціальності, то на право в магістратуру не зможу вступити?
Коментувати
Lester
Шановні глибоко інертні педагоги!! Украінською освітою заволоділи іноземці через грантові програми, яким треба територія, сировина і роботяги , а не інтелектуальна ,економічно могутня держава. Звідси - МАГІСТРАТУРУ ТРЕБА ЗНИЩИТИ !! Ось і придумали ці Єві, Єфвв …
Шева
Для Lester: Грантожерів на палю!!! Проекти в багаття!!
Паýль
Для Lester: Розставляють "своїх" і обмежують "небажаних". Хоча науковець має добре знати іноземну для міжнародної співпраці, однак не на таких дурних умовах зненацька.
Коментувати
Мирослава ,Ірпінь
Приіхала із Братіслави, була на магістерській програмі в Брно. Скрізь вступ в магістратуру проводять самі університети- спокійно , допомагають , підказують, дають нам гуртожитки, стипендіі. В нас - все не як в людей. Якісь випробування в центрах,якесь Єві, тести, ніхто не бачив змісту цих тестів… Пане міністре, навіщо Ви це робите? Задля чого? Для кого?
Сергей Петрович
Друзья!! Надо обращаться к Президенту, народным депутатам об абсурдности этих зно, еви, евдв… при посуплении в магистратуру. Такой абсурд придумали соросята с целью не допустить молодежь на учебу. Такого издевательсва нет ни в одной стране мира!!!
Klark
Для Сергей Петрович: Ці дурнуваті інновації слід зупинити!!!!
Кулинич
"Овцы всю жизнь очень боялись волков, но сожрали их свои пастухи." Достойные люди найдут своё место, а оставшиеся бараны останутся баранами.
Каскад
Немає Державноі освітньоі політики , є грантоідна програма знищення вищоі школи.
Коментувати
Олег
Добрий день. Чи можна вступати на магістратуру на право, якщо я економіст за бакалавром? Це буде вважатися як 2 вищі освіти?
Oleksandr
Для Олег: ні, не можна
Коментувати
Дарина
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи можу я вступити на магістратуру спеціальність 081 право», якщо у мене середній бал ЗНО менший ніж 140? Бакалавр у мене економіка
Галина
Для Дарина: А до чого тут ЗНО? для вступу в магістратуру здають ЄВІ та ЄФВВ з права/ТЗНПК
Влад
На магістратуру право можуть вступати ті, хто отримав бакалавра по спеціальності право і міжнародне право.
Коментувати
Аня
Доброго дня.Умови вступу за додатковою сесією такі самі як і зараз ? Тобто також можна подати 5 заяв у різні вузи?
Анастасія
Доброго вечора. Хочу вступати на магістратуру факультету педагогіка спеціальність «дошкільна освіта» маю диплом бакалавра ЛНАМ художник скляр/викладач. Наразі працюю у сфері дошкільної освіти, які екзамен потрібно мені здавати, щоб вступити та коли потрібно подавати заяву?
Андрей
Для Анастасія: Самое главное, что нужно было сделать - сдать ЕВЭ по иностр.языку 30 июня 2021 г. (или есть сертификат за 2018-2020 г). Заявление с документами на поступление можно подать до 23 июля 2021 включительно. Если не успеваете или не сдали ЕВИ - с 27 июля регистрация на платную доп.сессию, которая состоится в начале сентября, и вы таким образом успеваете на донабор со сроком начала обучения с ноября 2021 . Если ЕВИ сдано - будет ещё экзамен по специальности. Так как поступаете с другой специальности, в некоторых вузах в таком случае предлагается срок обучения 1 год 10 месяцев вместо 1 год 4 месяца с семестром так называемого "компенсационного обучения", где доизучают программу с бакалаврата.
Коментувати
Ангеліна
Доброго дня. Маю бажання реєструватися на спец. сесію ЄВі, реєстрацію потрібно проводити в тому навчальному закладі де я планую подавати заяву та навчатися. Чи можна реєструватися в одному навчальному закладі, а подавати заяву і піти вчитися в іншому?
Дана
Доброго дня. Які умови для вступу на магістратуру на заочну форму навчання? Що потрібно здавати, коли подавати заяву потрібно
Галина
Для Дана: такі самі як на денну форму
Андрей
Для Дана: На заочку не требуют медицинскую справку. А всё остальное одинаково.
Коментувати
Рита
ДОброго дня! Скажіть будь-ласка коли потрібно буде складати фаховий іспит? які дати ? до чи після подання завки на бюджет?
Галина
Для Рита: питайте у вишах. Вони призначають дати
Коментувати