Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ваофоломій
Повні ідіоти і зрадники народу придумали це недолуге єві з іноземноі мови для магістрів. Навіщо попові , теологу, математику чи соціальному працівнику , інженеру -конструктору чи будівельнику цей екзамен? Чи з розуму посходили, чи так Украіну ненавидите, що вирішили прибити ці спеціальності? Невже ви не розумієте , що в магістратурі відбувається квітесенція професійного становлення? Ви ж краіну покладите на лопатки? Ради чого ці Шарови- Стадні це роблять? Навіщо??
BB
Для Ваофоломій: Прийде час і вони будуть відповідати за свої дії. Це сучасні берії і єжови, вони люблять гнобити народ. Людська кривда даремно не проходить. Нехай схаменуться поки не пізно.
Коментатор
Для того роблять, щоб ті, хто з біологічної точки зору не здатний навчатись у ВНЗ, тим паче на магістратурі, не витрачали свій час та кошти з бюджету, а займались тими справами, які більш їм підходять (наприклад, виробничі професії, касири в магазині і т.д.).
Student
Бакалавр - це закінчена вища освіта з 2016 року. Магістр - це вже науковий ступінь. Тож якщо ви мелете таку дурню, то навіщо вам магістратура? Чи вас влаштовує екзамен з іноземної при ВУЗах? Хто вас зраджує? ЗНО, ЄВІ, ЄВФФ і створено для того, щоб подолати корупцію. Чесно треба жити, шановний Ваофоломій. А якщо у вас мізків не вистачає підготуватися до ЄВІ, що є простішим, аніж повноцінний екзамен при ВУЗі, то яка вам магістратура, шановний? ...
Коментувати
1
Для чого всім спеціальностям які поступають на магістратуру ЄВІ з англійської мови ?
Христина
Доброго дня.У 2019 році я склала іспит на магістратуру з англійської мови,чи дійсний він буде у 2020 році? Чи можу я його використати?
Злий.
На спеціальність захист і безпека кордонів,державна безпека, цивільна безпека.І до військових вузів і училищ,до університетів МВС і тому подібного говна ідуть недалекі люди,які нічого більше робити не здатні.Це всякі тупорили,неучі і ті,за ким тюрма плаче. А нормальні люди не ідуть на ці спеціальності.Взагалі нащо такі навчальні заклади існують?! Нахрін бля позакривав би такі заклади,а замість них створив багато інших цивільних навчальних закладів із яких була б користь для людей. А нащо держава має годувати то все бидло одноклеточне бля. в казармах 5 роківгодувати , і державні кошти на це ідуть.Та на ці кошти можна було б безліч інших нормальних,цивільних навчальних закладів створити.
Олександр
Для Злий.: Це правда! Туди ідуть самі дебіли,бо яка нормальна людина хоче іти в воєнний вуз,чи поліцію! Хіба відкидьки суспільства!
Ольга
Серйозно? "Ті дибіли ", як ви їх назвали",захищають країну в якій ви живете кончені ідіоти.Перш ніж говорити такі речі потрібно думати головою , але про що може йти мова, раз ви таке пишете напевно там немає чим думати.
Коментувати
Олена
А що, щоб захищати кордон держави англійська мова не потрібна? А ось балерина без англійської ніяк не працює, тому їй край потрібно мати рівень в2. Королівство кривих дзеркал.
Сепар
Для Олена: Пасть закрой дура! Знай своє место!
123
Для Олена: балерин в магістратурі не вчать. Їх вчать в хореографічних училищах. А в магістратурі навчають хореографа. Який буде постановником.
Віктор
Нежужи птичка.Нафіг тобі балет танцювати,іди луче в стриптиз клуб там больше бабос сфігачиш.Крассава!
Коментувати
Роман
Скажіть при вступі в магістратуру заяву подавати можна тільки в один університет чи вдекілька як при вступі на бакалавра???
Ванян
Для Роман: В один.
Роман
Дякую, хоч це не добре
Ванян
Чому не добре. ? Мені одного вуза вистачає.
Коментувати
Андрій
Спочатку потрібно, щоб усі українці заговорили українською мовою і любили свою державу і мову. Нехай інші нації вчать українську мову. Тоді ми будемо знати, що ми сильні і нас поважають. За радянських часів була тотальна русифікація, а тепер нас заставляють вчити англійську мову, але тільки не українську. Ми, що маємо комплекс меншовартості? Ні це свідомо придумано для того, щоб знищити університети, освіту та Україну. Хочуть зробити нас рабами. Заводи і фабрики вже відібрали, ще хочуть землю забрати. Потрібна дешева робоча сила. Все хочуть знищити. Якщо б дійсно були благородні цілі навчити людей іноземних мов, то потрібно починати з іншого. Треба покращити навчання іноземної мови у школі. Збільшити кількість годин, більш відповідально відноситися до процесу навчання, впроваджувати нові методи і засоби навчання, здійснювати навчання безкоштовно. Залучати дітей до різних гуртків та англомовних шкіл. І дійсно навчати, а не вимагати від людей. Тому виникає враження, що це свідоме знищення
Местный
Для Андрій: ну да, кроме мови проблем в стране нет...
Ну да
Для Андрей: под лозунгом " армия,мова,вира" грабят и грабят алчные наши и не наши правители.Мову будем учить,когда Кабмин на ней заговорит!!!! Когда тарифы олигархи снизят,когда будет европейская зарплата!А так...пусть идут со своей мовой в Карпаты!
СБУ
Ти чо проти держави гонеш! Ти щось маєш проти нашого уряду недогризок вонючий!!!
Коментувати
Маша
Те відчуття ,коли у кращому університеті країни( КНУ імені Тараса Шевченка) іноземну викладали тільки на 1 курсі . Ти вчився в сільській школі . Знання маєш на елементарному рівні . Ходити до репетиторів в Києві дуже дорого. Хочеш вивчати біологію . Маєш високі бали з профільних предметів. Проте за введення ЗНО з англійської не зможеш закінчити навчання. У мене є багато знайомих ,які мають хороші знання з іноземної мови ,але по профільним трійки. Так що тепер головне знання іноземною ,а чи ти компонентний у спеціалізації переходить на другий план. А є знайомі у яких ситуація подібна до моєї. Спочатку забезпечте нормальне викладання та підготовку ВНЗ.А потім,будь ласка,давайте будемо здавати ЗНО. У нас кожного року великий відсоток учнів ,які не склали ЗНО з української мови. А ви хочете з іноземної.
Ващенко
Для Маша: Свідома політика Міністерства на ліквідацію розумних
Северин
Насправді вивчити англійську мову на рівні ЗНО не так складно. Особливо коли ти студент наукової спеціальності. Особливо коли це біологія. Кожна стаття у сучасному науковому світі пишеться на англійській. А читати таких статей якщо ти студент біолог треба дуже багато.
Лариса
на англійській? тоді рівень знання мови зрозумілий.
Коментувати
Аверс-Экспресс
все зроблено для того, щоб не вчитись в Україні. хоч президент веде пропаганду повернення заробітчан додому, умов для цього ніхто не створюе,навпаки. до речі, освіта в тій же Словаччині безкоштовна для українців і приймають без іспитів, без ЗНО та без ЄВІ. ЛИШЕ конкурс оцінок. фактично вступае кожний бажаючий... Але потім -в Виші потрібно реально навчатись ,лафи та поборів немае. Тож з такою політикою вступу уряд тільки спонукае молодь до виїзду за кордон. і після закінчення випускники навряд чи повернуться додому...
RHHX
Для Аверс-Экспресс: ага, у Словаччині от так легко, як Ви кажете, беруть у третьосортні ЗВО на третьосортні спеціальності наших студентів, які в Україні зі своїми знаннями станом на випуск з 11 класу зайняли б хіба що крайні контрактні місця. "Безкоштовна" освіта - це такий самий бізнес, як платна. І потім ці студенти повертаються до України і так само працюють не за спеціальністю - або виїжджають закордон працювати у ресторанах обслугою, бо трошечки підкачали англійську. Не тіште себе ілюзіями.
Vivaldi
Кого ти лікуєш? ПТУ Словаччини це універ в Україні! У майбутньому році весь наш клас вирушає вступати за кордон. Ось так!
Злой
І валить нахрен без вас тошно.Жрать нечева бля!!!
Коментувати
Наталія
Магістрантам у галузі знань "Освіта/педагогіка"(вчителям та вихователям) не потрібно складати ЄВІ з іноземної мови. Їхні знання незалежно не перевіряють, а пізніше вони підуть у школи вчити наших дітей. Ха.
Александр
Для Наталія: А зачем учителям которые не преподают английский в школе, сдавать ЄВІ английского, что это даст? Так и с остальными специальностями, не логичнее ли сдавать экзамены по той специальности на которой учишься, чтобы проверить знания и посмотреть стоит ли идти на магистратуру или нет.
Лор
Якби я знал зачем?
Александр
Так узнай!
Коментувати
Вчитель-КА
Какой идиотизм - ну как задолбали эти гуманитарии со своими языками. То с украинским всех задолбали про поступлении, теперь с английским в магистратуру. Почему филологи не сдают математику или химию? Идиотизм.
Северин
Для Вчитель-КА: Знання мови державної та іноземної необхідна умова для магістра, як майбутнього науковця, дослідника або спеціаліста. Навіщо поступати у магістратуру, якщо не хочеш бути викладачем чи науковцем. Достатньо рівня бакалавра.
Кіра
Доброго дня. Вступ потрібен не тільки для зайняття якихось посад, але і для того щоб атестуватися. Адже з дипломом бакалавра, атестуватися по нормі не можна.!
Коментувати
Механік
Пане Президенте! Приідьте в Кр.Ріг до батька- навіщо всім підряд здавати англійську в магістратуру. Монопридурки знищать наш технічний університет!??! Це розстріл машинобудування, гірничодобувноі галузі, соціалки, економіки....
Олена Гага
Для Механік: Ви плутаєте бувші радянські виші з нинішніми,майбутніми. Правильно каже Северин, що магістру, тобто науковцю і викладачу вишу необхідно знати державну мову і іноземну. Для того , щоб викладач зростав у своїй професії, він зобов’язаний вільно володіти, як державною , так і іноземною мовою, або навіть кількома. Йому треба читати новини в своїй професії на міжнародному рівні, писати і друкувати наукові статтті. А для бакалаврату вистачить і тих знань з мов, які отримав бакалавр у виші II-гого рівня акредитації. Для чого людиніпоступати в магістратуру, якщо не думає займатись наукою або викладацькою діяльністю????
Міністр
Пане президенте,ви то самі хоч знаєте, що ви робите.
Енене
Ха! Пан президент сам не усвідомлює того,що він робить.
Коментувати
Артур
Контрольний постріл "в голову" для магістратури. Отлічно міністерство, так тримати. Знищуйте освіту й далі всіма можливими шляхами, в вас це добре виходить Привіт вам з Луцького Національного Технічного Університету, бара**
Олена Гага
Для Артур: Перш, ніж поступати в магістратуру, необхідно задатись питанням: для чого? Якщо хочете займатись наукою або викладацькою діяльністю в виші, то зрозуміло. А якщо ні ! То вистачить для роботи в будь-якій сфері і бакалаврату. Це - вища освіта II-гого рівня акредитації. Зараз вже немає кваліфікаційного ступеня "спеціаліст", виші не готують спеціалістів за таким рівнем акредитації. Це було при радянській освіті.
Павло
Магістратура обов’язкова.А тим більше,якщо мене не влаштовує та спеціальність,яку я здобув і хочу здобути ще одну іншу спеціальність.А щодо бакалавра,то більшість роботодавців хочуть,щоб працівник мав ступінь магістра.З магістром на відміну від бакалавра в 95 % легше знайти роботу.
Ванька
Магістратура це повна освіта,а бакалавр є рівень коледжа.
Коментувати
Львів
Таке питання, якщо я вже здавав минулого року за напрямком Правознавство і не здав один предмет мені потрібно наново здавати чи лише цей один предмет ?. Можливо хтось знає
Gag
Для Львів: шкода,що сволочі напрям спеціаліста відмінили.Навіщо вони забрали спеціаліста сукки! Було добре коли був бакалавр,спеціаліст,і магістр.Спеціаліст це хоч нормальна освіта а бакалавр це рівеь коледжа,це навіть не вища не повна освіта!!!
Коментувати
Студент
М-да, ок. От тільки на бакалавраті іноземна вивчається лише два роки (або навіть один) і вже за проф. спрямуванням. А тут загальний іспит. На магістратурі під час навчання іноземної мови взагалі немає як дисципліни за програмою. Питання: навіщо це все? Може логічніше було б почати з повноцінного вивчення іноземної на окр бакалавр, а потім поступово вводити якийсь підсумковий іспит?
Северин
Для Студент: Вивчення іноземної мови необхідне для читання провідної наукової літератури, контакту з іншими спеціалістами та для написання цієї наукової літератури. Якщо не хочете бути викладачем, спеціалістом та науковцем - залишайтесь бакалавром.
Коментувати
Харків ХПІ
Що тільки не придумують ці лопухи, аби ускладнити життя студентам. І що цікаво- Президент змінився, а ненормали в міністерстві ще прибацаніші стали... Хто цих покручів штампує?
Андрей
Для Харків ХПІ: ага, заставляют студентов учиться, а не просто получить диплом, ужас
Pterr
Самі вибрали цей уряд.Я іх не вибирав.Так всі були за Зеленським і маєте! Побачите наскільки і в яку сторону все зміниться. Ви придбали кота в мішку. Маєте прем’єра профана по економіці,президента якому срати на таких як ви і ми, міністра освіти кралю,яка слова без помилок написати не в силі,мін.здрав,яка ноль в медицині... Тіштеся,а чого будем петь і плесах і гамнє погібать бля!
Невадо
Як таке чмо могли вибрати за президента! Чи народ геть здурів,чи що врешті решт сталося!
Коментувати
Для Нехайла
От далася тобі та медицина. .То йди і ти перевчися на лікаря. Або перевдягнися у білий халат нині така свобода хоч іди в приватну клініку а хоч вибирай на вибір сімейного лікаря. Висококваліфіковані лікарі сьогодні над цією системою сміються, бо у свій час іноземну між іншим складали на першому курсі всі інші предмети суто профільні. І високопрофесійність не залежить від вищеізложеного. Спитайтеся людей із досвідом , це комусь дуже вигідно, коли студенти і батьки і навіть викладачі бунтують проти цього, а хтось так це все і для чогось просуває... час покаже що з цього вийде.... https://kazky.org.ua/zbirky/viljchova/lysycja-z-lysenjatamy-ta-ledaczyj-czolovik-nechajlo
Ганібал
Не пускати людей у виші!! Тільки через гестапо і детектор брехні, а також зріст повинен не менше 187см і 300! Овець в кошарі. Не згодні - в Польщу!!
Gs
Для Ганібал: ти чо гамниш валлерра бля!
Ганібал
Піди сам валєра ти!
Коментувати
Михайло
У магістратуру тільки через ЗНО. Фахові іспити у вишах це профанація. Сьогодні в магістратуру набирають усіх бажаючих, і це дуже погано. Наприклад магістра з обліку готують на посаду Головного бухгалтера, а звичайному бухгалтеру достатньо бакалаврату. Магістрів має бути не більше 5-7відсотків від випуску бакалаврату. Подивіться на нашу медицину - суцільна неспроможність молодих лікарів проводити діагностику, про вміння лікувати говорити взагалі не можемо.
Клим
Для Михайло: краще через Жо...!
Андрей
Для Михайло: +
Северин
Для Михайло: +!
Коментувати
Сева
Согласен с Людмилой на 100%. Розгромимо магістратуру. Іще- не всім і потрібна англійська- бугалтеру чи енергетику навіщо?? Захоче- вивче. Да кто уж услышит из МОН?