Рекомендацію до зарахування на навчання за бюджетні кошти отримала понад 31 тисяча вступників у магістратуру.
Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки.
Загалом участь у вступній кампанії у магістратуру цьогоріч брали майже 105 тисяч осіб, які подали майже 247 тисяч заяв про вступ.
За підсумками подання заяв відбулося оприлюднення розподілу бюджетних місць за алгоритмом адресного розміщення державного (регіонального) замовлення.
Кожен вступник мав можливість отримати лише одну рекомендацію на бюджетне за однією заявою.
Якщо вступник отримав рекомендацію, то статус однієї із його заяв змінився на «Рекомендовано (бюджет)».
Вступнику, який отримав рекомендацію на навчання, необхідно або виконати вимоги для зарахування за цією заявою, або чекати рекомендацій на контракт.
Для зарахування на навчання потрібно до 18:00 30 серпня потрібно зробити три кроки: підтвердити вибір місця навчання, виконати вимоги до зарахування та укласти договір про навчання.
Підтвердити вибір місця навчання можна онлайн через накладання КЕП, зокрема Дія.Підпис, або особисто в закладі освіти.
Зарахування студентів на навчання відбудеться до 1 вересня.
Процес зарахування вступників за контрактною формою навчання у магістратурі розпочнеться 1 вересня.
Для отримання оперативної інформації про проведення вступної кампанії приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA. Магістратура й аспірантура в Telegram.
За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 27.08.2025