Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Владислав
Хотів би дізнатися, маючи диплом магітра за спеціальністю інформаційних технологій, якщо поступати у ВНЗ на магістратуру потрібно здавати ЄВІ, чи достатньо мати диплом (кваліфікаційного рівня магістр)?
Ганна
Добрий день. Для вступу на бюджет ЄВІ обов’язковий. Для вступу на контракт на основі ступеня магістра ЄВІ не потрібен.
Коментувати
Каріна
Цього року 2023 отримую диплом і хочу поступати у магістратуру на цю ж саму спеціальність , що мені для цього потрібно здавати ?
Ганна
Для вступу до магістратури потрібно складати ЄВІ, що містить ТЗНК й тест з іноземної мови, й для частини спеціальностей - ще ЄФВВ (у статті описано детально).
Коментувати
Віктор
Якщо отримав бакалавра за державні кошти, чи можу вступати ще раз на іншу спеціальність на бюджет? В тільки за власні кошти?
Ганна
Можна вступати на магістратуру на іншу спеціальність на бюджет (але є спеціальності, для яких обов’язкова наявність профільної вищої освіти). Здобуття освіти на бакалавраті можливе на контрактній формі навчання (можна вступати на бакалаврат на перший курс на основі повної загальної середньої освіти або на другий чи третій курс на основі диплому бакалавра; на деякі спеціальності можна вступати лише на перший курс).
Коментувати
Вікторія
Чи залишився технічний іспит в 2023 на технічні спеціальності? Не можу знайти детальної інформації
Тетяна
Добрий день, як буде проходити ЄВІ? Дистанційно? Чи десь потрібно їхати в навчальний заклад? Чи є якісь пільги для переселенців? і чи будуть проходити ЄВІ та ТЗНК в різні дні чи в один?
007
Для Тетяна: пільг під час іспиту не існує. Пільги бувають лише при вступі. З усіми іншими питаннями звертайтесь в центр оцінювання
Коментувати
Оксана
Добрий день. Я маю диплом спеціаліста економічна освіта закінчила університет у 2014 році. Цього року хочу поступати на педагогічну освіту "фізкультура". Це також потрібно ЄВІ. Чи є ще якісь нюанси при вступі на другу вищу освіту. Дякую за відповідь)
Андрей
Для Оксана: При наличии диплома специалиста или магистра сдавать ЕВЭ по иностранному языку не нужно, вместо него несложный экзамен в вузе. Также нужно почитать литературу по преподаванию физкультуры, педагогикe и психологии, чтобы подготовиться к экзамену по специалньости
Коментувати
Жанна Данильчик
Добрий день, скажіть будь ласка, я Закінчила в 2021 році РДГУ на Логопеда, цього року я хочу вступити на магістратуру, але на Початкову освіту! Мені потрібно реєструватися на НМТ чи Єві будуть окремо реєструвати?
Галина
Для Жанна Данильчик: а закінчили за яким рівнем?
Андрей
Регистрация на ЕВЭ отдельно, приблизительно через месяц послезавершения регистрации на НМТ. Если по специальности логопедия имеете диплом магистра - тогда вам ЕВЭ не нужен, поступление по внутреннему экзамену в вузе. С дипломом бакалавра нужно сдавать ЕВЭ.
Олена
Для Андрей: Ви надаєте консультацію для вступу у російський ВУЗ? В Україні ніби треба здавати ЄВІ.
Коментувати
Ірина
Добрий день! Поясніть, будь ласка, щоб вступити на магістратуру з психології треба і психологію, і соціологію готувати? Чи тільки програму з психології?
Наталія
Доброго вечора! Чи буде можливість здати ЄВІ за кордоном? Які документи необхідно буде подати?
Ірина
Добрий вечір! Чи потрібно складати ЄВІ дітям сиротам? Якщо так, то який бал потрібно набрати?
Галина
Для Ірина: при вступі в магістратуру відсутні пільги. бакалаврат є повною вищою освітою.
Коментувати
Олена
Скажіть будь ласка, якщо є диплом бакалавру чи потрібно здавати зно для вступу до магістратури ?
Галина
Для Олена: не зно, а єві та єфвв. там же написано.
Лан
Для Олена: Так, треба. ЄВІ та ЄФВВ - це і є ЗНО в магістратуру. Просто "ЗНО в магістратуру" - не офіційна назва.
Коментувати
Оля
Коли буде інформація про прохідний бал? Чому так все довго вирішують? Мало інформації про вступ. Хоча на мій погляд, це ЄВІ - дурня. Краще скласти фахові прадмети без англійської мови.
989
Для Оля: як це коли? Він же з’являється за результатами здачі іспиту. Так щороку буває. Ви хіба не бачили як відбувався вступ в попередні роки?
Коментувати
коля
добрий день) як знати в якому закладі буде проходити єві . студент пну. Чи то я сам реєструюся у певний заклад?
989
Для коля: коли запеєструєтесь, Вам потім прийде лист з адресою (так само, як Ви здавали ЗНО). Навіть студенти однієї групи можуть здавати іспит в різний час та в різних місцях
Коментувати
Ольга
Доброго дня) Якщо вже маю диплом магістра, але хочу вступити на магістра за іншою спеціальність, потрібно також складати ЄФІ? Які умови для вступу
Олеся
Припиніть знущатися над українською молоддю у таких жорстоких умовах сьогодення. Над головами літають ракети, руйнують житло, психіку та життя. У вас ще вистачає совісті експерементувати різними формами тестів. За кордоном вимагають мотиваційний лист та диплом бакалавра. Ви ж завантажуєте різними виснажуючими випробуваннями. Така геноцидна політика вже всім набридла. Врахуйте умови для навчання молоді. Вони жахливі, якщо ви цього до цих пір не усвідомили. Диплом бакалавра - це вже показник вступу на магістра. Спростіть систему вступу в такий важкий час ВІЙНИ! НЕВЖЕ У ВАС СКІНЧИЛАСЯ ВІЙНА? Молодь має право на захист від держави. Радимо припинити випробовування, експерименти у такий важкий для всіх час в Україні.
989
Для Олеся: диплом бакалавра не показник того, що студент може навчатись в магістратурі. Може Вас ще й в аспірантуру автоматом зараховувати. Тим більше яким чином буде при мотиваційному листі конкурс на бюджет?
Лан
Для Олеся: Диплом бакалавра - не показник. Але ЄВІ+ЄФВВ - знущання, бо немає ніяких адекватних посібників для підготовки.
Жанн
Золотые слова! Это самое настоящее издевательство!
Коментувати
Йосип
Добрий день. Чи вже відомі дати проведення ТЗНК? Які документи треба подавати? Куди?
Діана
Тобто як я розумію, то немає ніяких прикладів ЄФВВ для різних галузей, який буде цього року? А як вибачте готуватися?) я ж не на картах таро вчуся)
Х
Діано, ваше порівняна з таро дуже влучно описує ситуацію. Мені те ж цікаво)
Коментувати
Дарья
Підкажіть будь ласка, чи тести ЄФВВ на галузі 05 Економічні та соціальні науки і 07 Управління і адміністрування різні? і якщо так, то чи є можливість здати обидва? Буду вдячна за відповідь.
благослови Вас Господь
Для Дарья: Тести різні, але можна здавати декілька ЄФВВ
Коментувати
Олександр
Не розумію сенсу додавати ще й ТЗНК коли вже отримав того ж бакалавра. Сенс перевіряти "здатність до навчання" людини з неповною вищою освітою...:/ Розумію це для абітурієнтів на рівень бакалавра, але не так... Тим паче МОН, закривши виїзд студентам іноземних ВНЗ, (що порушує Конституцію України навіть у воєнний стан) тільки намагається закрити приховати свої провали в освіті. Застаріла програма в університетах, неякісне викладання, постійне підвищення ціни на навчання, немотивовані та некваліфіковані викладачі.( з власного досвіду навчання в українському ВНЗ) Зате вимоги для вступу все ускладнюють...
Alex
Для Олександр: якщо Ви так опираєтесь на західну освіту, то там бакалавр це не "неповна освіта", а просто ступінь, до чого Ви це пишете "неповна вища" ?)) Це застарілий термін яким Ви оперуєте і ще кажете що наша освіта застаріла))
Олександр
Перш ніж писати про "застарілі терміни" прочитали б закон.???? Неповна вища освіта - це закінчене повноцінне навчання, тривалість якого становить чотири роки. Після нього випускнику видається найперший диплом і присвоюється ступінь бакалавра. Згідно Закону України про вищу освіту бакалвр - неповна вища освіта. Програма наших університетів застаріла і я кажу це не з пустих слів, адже сам зараз навчаюсь в українському ВНЗ. Отримати досвід навчання в іноземних закладах не мав змоги отримати, але там освіта якісніша. Особливо якщо брати Великобританію, США та Німеччину.
Бандерівець
Для Олександр: В українському законодавстві вже давно вилучено поняття про неповну та повну освіту. Ступені залишені. Але так, як класифікатор не оновлений, то на гідну роботу треба диплом магістра
Коментувати
Юлія
Доброго дня, в мене таке питання, якщо в мене є бакалавр з економіки, чи можу на магістра я піти на якусь технічну спеціальність? Чи все ж таки спочатку треба отримати бакалавра з технічної спеціальності?
Роман
Для Юлія: Для технічних спеціальностей стандарти вищої освіти вимагають для вступу базову освіту з тієї ж чи суміжної спеціальності. Та й як Ви уявляєте собі навчання на іншій спеціальності магістратури без базової підготовки? От наприклад, як на Вашу думку, чи зможе навчатися у магістратурі з економіки людина, яка не вивчала базові дисципліни з економіки? Ви можете отримати бакалавра з тієї технічної спеціальності за скороченою програмою (т.з. друга вища освіта) і вже після цього вступити до магістратури.
Alex
Так можете, у нас в КНУ м. Кривий Ріг, магістра з гірничих наук здобували люди з бакалавром в області музики)) Так само, я здобуваю зараз MA in English на основі диплома інженера)
Thursday
Для Юлія: Теоретично можна, а практично — хіба що на контракт
Коментувати