https://osvita.ua/legislation/other/59593/

Щодо проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку»

Лист ІМЗО № 22.1/10-418 від 20.02.18 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-418 від 20 лютого 2018 року

Заклади вищої освіти

Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Наукові установи

4 квітня 2018 року відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку».

Організатори заходу: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Рада молодих вчених НАПН України, Асоціація політичних психологів України.

Метою конференції є вироблення спільної стратегії розвитку та реалізації сімейної політики в сучасних соціально-політичних умовах України.

Напрями роботи конференції:

Інформація щодо участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку» додається.

З повагою в. о. директора                     О. М. Спірін

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 20.02.2018