Про проведення фінального етапу ІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Лист МОНмолодьспорт №1/9-2 від 04.01.12 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

№1/9-2 від 04 січня 2012 року

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим,
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської
міських держадміністрацій,
інститути післядипломної педагогічної освіти

Про проведення фінального етапу
ІІ Міжнародного мовно-літературного
конкурсу учнівської та студентської
молоді імені Тараса Шевченка

Відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №571, просимо надіслати до 1 лютого 2012 року заявки на участь у фінальному етапі цих змагань за формою, що додається. Заявка, у якій зазначаються усі учасники змагань від регіону, затверджується керівником відповідного управління освіти і науки. Також просимо надіслати інформацію про проведення конкурсу, зокрема із зазначенням загальної кількості учасників і навчальних закладів у І етапі, на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти: 03035, м. Київ-35, вул. Урицького, 36, кім. 214, тел. (044) 248-18-13 та на електронну адресу: obdarovani@iitzo.gov.ua.

Звертаємо увагу на дотримання пункту 12 Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка щодо кількісного представництва учасників у фінальному етапі конкурсу.

Фінальний етап конкурсу відбудеться 18 лютого 2012 року в Автономній Республіці Крим, обласних центрах, містах Києві та Севастополі за завданнями, які будуть доставлені разом із зошитами для їх виконання уповноваженими представниками Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

Виконання конкурсних робіт розпочинається о 10 годині. Учні 5-7 класів працюють 2 астрономічні години, учні 8-9 класів - 3 астрономічні години, учні 10-11 класів та професійно-технічних навчальних закладів, студенти і курсанти вищих навчальних закладів - 4 астрономічні години.

Учасників фінального етапу конкурсу слід розмістити окремо відповідно до їх вікових категорій у межах одного навчального закладу:

  • школярів загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі ліцеїстів військових ліцеїв;
  • учнів професійно-технічних навчальних закладів;
  • студентів і курсантів ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівня акредитації усіх форм власності відповідно до гуманітарного та негуманітарного профілів навчання.

Пакети із завданнями відкрити для ксерокопіювання за одну годину до початку конкурсу (о 9 годині) в присутності членів оргкомітету, вчителів, викладачів та учасників конкурсу.

Зошити з творчими роботами, виконаними учасниками конкурсу, вкладаються у конверти, що скріплюються печаткою навчального закладу, в якому проходили змагання. До робіт додається довідка з місця навчання кожного конкурсанта із зазначенням повної правильної назви навчального закладу, завіреної його керівником, та відомості про вчителя (викладача), який підготував переможця регіонального етапу конкурсу.

Також подається список учасників конкурсу за підписом голови оргкомітету і представника Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, який здає у день повернення з відрядження пакети з конкурсними роботами й відповідними документами до Інституту.

У день проведення фінального етапу конкурсу просимо передбачити урочисте нагородження переможців попереднього етапу й відповідні тематичні заходи для учасників конкурсу із залученням широких кіл громадськості та засобів масової інформації.

Заступник Міністра       Б.М. Жебровський

Освіта.ua
04.01.2012

Популярні новини
Підсумки тижня в освіті: головні події Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулися в українській освіті
Сайт МОН відновив роботу після кібератаки Сайт МОН відновив роботу після хакерської атаки, що була здійснена з 13 на 14 січня
Хакери атакували сайти МОН та інших установ У ніч з 13 на 14 січня на сайт Міністерства освіти і науки була здійснена кібератака
Молодим вчителям призначатимуть педагога-наставника Спеціалісту, якого вперше буде призначено на посаду, призначатимуть досвідченого вчителя
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів