Популярні новини
Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії Опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2021 року
Видатки на освіту в 2022 році скоротили на 14 млрд грн Освітня субвенція місцевим бюджетам у 2022 році буде скорочена майже на 11 млрд гривень
Держава гарантує виплату зарплати всім освітянам Освітянам гарантують забезпечення виплати зарплати або збереження середнього заробітку
Випускники вишів не можуть завершити рік достроково Дострокове завершення навчального року неприйнятне для випускників університетів та коледжів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віта
Доброго дня, я в цьому році закінчила медінститут бакалаврат за спеціальністю Лабораторна діагностика, але в мене є інвалідність по зору і я не можу працювати за спеціальність (є відповідна справка), але дуже хочу поступати в медичний університет. Чи можу я вступити на бюджет, якщо в мене є справка, що я не можу працювати за спеціальність, здобутою раніше ( шоб не відшкодовувати кошти)?
Галина
Для Віта: так можете. але як Ви, як інвалід по зору будете працювати медиком?
Нонна
Ви хочете знову зайняти чиєсь місце?
Коментувати
Igor
Доброго вечора. Скажіть будь-ласка, як після прийняття Наказу МОН України №1274 від 15.10.2020 «Про затвердження умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2021 році» дитині яка навчається в гуманітарному класі та має 4 години математики в тиждень здати та набрати максимальний бал ЗНО? В Наказі другий конкурсний предмет з математики займає 2/3 від всіх інших предметів. Тобто незалежно від того гуманітарій (4 години/тиждень) чи математичний клас (не менше 9 годин/тиждень), а потрібно здавати ЗНО з математики однаково. Як дитина яка вчила математику на рівні стандарту може скласти ЗНО профільного рівня? Практично всюди 2 конкурсний предмет МАТЕМАТИКА. А як же роз`яснення від Українського центру оцінювання якості освіти?
Андрощук Аліна
Для Igor: Повністю підтримую
Маргарита
Я как раз учусь в гуманитарном классе и хотела идти в медицинский. Ключевое слово "хотела", ибо с новыми правилами приема крайне сомневаюсь, что поступить всё же выйдет. Ранее хотела сдавать химию с биологией, но, судя по всему, эти предметы, по мнению МОН, медикам особо не нужны, раз они ставят на второй предмет математику, то бишь коэффициент при поступлении на неё будет наибольший.
Коментувати
Andrew Brown
Про нові умови вступу. Очевидно, при такому "керуванні" освітою загалом і з таким переліком вступних випробувань фізика та хімія як навчальні предмети невдовзі помруть, потім прийде черга біології (див.третій конкурсний предмет), бо хто при здоровому глузді обиратиме ці предмети, коли можна історію та географію. Ну що ж, упевнено занурюємось у морок середньовіччя.
Марина
Подскажите пожалуйста, имеет ли право ребенок с инвалидностью с детства на поступление на бюджет на квоту? или может это как-то повлиять на рейтинговый бал?
Галина
Для Марина: на квоту1 мають право "особи у яких є захворювання, зазначені у Переліку захворювань, що можуть бути перешкодою для проходження громадянами зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 25 лютого 2008 року № 124/95.". На рейтигновий бал це ніяк не впливає.
Коментувати
Юлия
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, мы по балам прошли на факультет 081 право, а нам пришёл отказ, это ошибка? Мы можем приехать и подать оригиналы документов и до какого числа это можно сделать?
Вікторія
Доброго дня,хотіла спитати коли потрібно оплачувати навчання вступнику 2020? Відразу при подачі документів? Чи як
name
Для Вікторія: Не, когда будет наказа про поступления. должны позвонить и сказать
Коментувати
Татьяна
"Під час подання заяв на небюджетну конкурсну пропозицію вступники претендують на участь у конкурсі виключно на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб і попереджаються про неможливість переведення в межах вступної кампанії на місця державного або регіонального замовлення. " Поясніть, що це означає. Якщо ми подали 5 заяв на бюджет і одну на контракт з такою умовою, то чи впливає вона на інші 5. Чи запропонує нам система бюджет?
Влад
Для Татьяна: не впливає. Якщо Ваші бали будуть достатні, то бюджет отримаєте
Коментувати
Анастасия
Здравствуйте. Что даёт УБД родителя при поступлении в универ? Считается ли это льготами?
Влад
Для Анастасия: при вступі пільг немає. Має право на переведення з контракту на вакантні місця
Коментувати
Олександр
абітурієнти з дипломом молодшого спеціаліста подають тільки паперові документи чи можуть реєструватися у електронному кабінеті ? і в які строки з 01 чи з 13 серпня
Лариса
Доброго дня! Якщо я закінчила школу (10 класів) у 1985 році, мені також потрібно здавати ЗНО, щоб вступити за заочне відділення ВНЗ?
Олег
Скорее да! В следующем году будем вместе сдавать. Для восстановления тоже надо, я уточнял
Коментувати
Катерина
Доброго дня! Я закінчила коледж у 2010 році отримала диплом "молодшого спеціаліста" також здавала ЗНО у 2008) На даний час я військовослужбовець. Чи потрібно мені здавати ЗНО для вступу др вищого навчального закладу?
Маргарита
Добрий день. Чи можна подавати документи на магістратуру в декілька вузів одночасно?
ForCatEat.at.ua
Я сирота, боюсь сдавать ЗНО, а не сдавать ЗНО тоже боюсь, вдруг не сдам, и что тогда делать, а очень хочу учится, но боюсь.
Оля
Для ForCatEat.at.ua: Не бойся! Сдашь в любом случае, все сдают и ты сдашь! Есть вещи, которые делать необходимо, что бы двигаться дальше. Волю в кулак и вперед!
Інна
Доброго дня. Чи має пільги дитина-інвалід дитинства до 18 років. І чи здається ЗНО?
Інна
Доброго дня. Чи має пільги дитина-інвалід дитинства до 18 років. І чи здається ЗНО?
Коментувати
Віталій
Доброго дня. Чи потрібно здавати ЗНО після педколеджу, якщо навчання буде продовжено у ВНЗ на заочній формі?
Леся
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи змінився в 2020 році перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка? В умовах прийому на 2020 рік не зазначено (відсутні додатки)
Tetiana
Для Леся: https://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/1_priyomunakaz11101912851203-dodatok-2.pdf
Коментувати
Николай Мазко
Де можна побачити конкретні назви спеціалізацій напрямку "Дизайн" (бакалавр), для вступу на які не передбачений творчий конкурс ?
Николай
Де можна побачити перелік спеціалізацій напрямку "Дизайн" (бакалавр), для вступу на які не передбачений творчий конкурс?
Шаманська МАргарита
d
Юлія
Якщо я вже студентка 1 курсу педагогічного факультету , а ще б хотіла би поступити на наступний навчальний рік на заочну форму психології , сертифікат зно за 2019 рік ! Чи треба знову перездавати зно ?
239
Для Юлія: будь-ласка почитайте умови вступу. Вже набридли одними й тими ж запитаннями відповіді на які там є!
Коментувати
Людмила
Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо дитина провчилася два роки в коледжі, здала ЗНО і отримала сертифікати, то чи можна їй ,доучуючись в цьому коледжі , паралельно поступити в університет на іншу спеціальність, якщо коледж є структурною одиницею цього ж університету, а ні одна ні друга спеціальності не передбачають заочного навчання?
123
Для Людмила: Ні. навчатись можна на денній формі лише в одному місці (на одній спеціальності одного вишу). Яким чином Ви будете відвідувати навчальні заняття? У Вас є маховик часу як у Герміони? Ви можете на одній спеціальності навчатись на денній формі, а на іншій на заочній. Якщо Заочної немає, то вступите після закінчення коледжу.
Коментувати