Популярні новини
В Україні запроваджено жовтий рівень епідемічної небезпеки Освітні заклади працюватимуть за умови вакцинації не менше як 80% працівників
Для закладів освіти запрацюють вимоги жовтого рівня карантину Найближчим часом уся територія України перейде на жовтий рівень епідемічної небезпеки
Україна позичила 200 млн доларів на вдосконалення вищої освіти Україна та Світовий банк підписали угоду щодо фінансування інвестиційного проекту
Україна найближчим часом перейде у жовту зону карантину Найближчим часом КМУ ухвалить нововведення про перехід до жовтої зони обмежень
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Николай
Де можна побачити перелік спеціалізацій напрямку "Дизайн" (бакалавр), для вступу на які не передбачений творчий конкурс?
Шаманська МАргарита
d
Юлія
Якщо я вже студентка 1 курсу педагогічного факультету , а ще б хотіла би поступити на наступний навчальний рік на заочну форму психології , сертифікат зно за 2019 рік ! Чи треба знову перездавати зно ?
239
Для Юлія: будь-ласка почитайте умови вступу. Вже набридли одними й тими ж запитаннями відповіді на які там є!
Коментувати
Людмила
Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо дитина провчилася два роки в коледжі, здала ЗНО і отримала сертифікати, то чи можна їй ,доучуючись в цьому коледжі , паралельно поступити в університет на іншу спеціальність, якщо коледж є структурною одиницею цього ж університету, а ні одна ні друга спеціальності не передбачають заочного навчання?
123
Для Людмила: Ні. навчатись можна на денній формі лише в одному місці (на одній спеціальності одного вишу). Яким чином Ви будете відвідувати навчальні заняття? У Вас є маховик часу як у Герміони? Ви можете на одній спеціальності навчатись на денній формі, а на іншій на заочній. Якщо Заочної немає, то вступите після закінчення коледжу.
Коментувати
Інна
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо отримав вищу медичну освіту , чи можна вступити на спеціальність Біологія здавши тільки вступні іспити?
123
Для Інна: можна. За програмою "друга вища освіта"
Коментувати
Володимир
Здравствуйте получил оьпазование технолога пишеаой промишленности бакалавр, сейчас хочу получить юридическое образования, нужно ли мне снова здавать ЗНО? Есть група инвалидности 2 група.
123
Для Володимир: дивлячись як Ви будете вступати. Ви можете звертатись у виші при яких діють програми "друга вища освіта" і тоді вступатимете за вступними іспитами. Але врахуйте, що за цими програмами лише контрактна форма. Якщо хочете вступати разом з 11-класниками на І курс на бюджет (якщо І освіта контрактна), то вступаєте на загальних підставах через ЗНО.
Коментувати
Наталья
Подскажите пожалкйства,если я закончила школу в 2003 году мне нужно здавать ЗНО?Поступать хочу Педагогический университет на заочное отделение.
Л
Для Наталья: нужно сдавать зно
Коментувати
Дарья
Подскажите, пожалуйста, какой проходной бал ЗНО на бюджет и по каким предметам?
Галина
Для Дарья: немає такого. існує прохідний конкурсний бал на бюджет. Він визначається за результатами вступної кампанії. Можете подивитись в попередніх. і є мінімальні бали для можливості подання документів на певні спеціальності. Наприклад, якщо при вступі на лікарську справу з ІІ та ІІІ предметів маєте бал менше за 150, то заяву не приймуть (і це не залежить від того на бюджет чи контракт)
Коментувати
Света
Подскажите пожалуйста предметы с ЗНО для сферы обслуживания во всех городах будут одни и теже или еще на усмотрение учебного заведения
Анна
Для Света: Да, на специальность предметы ЗНО определены для всех вузов https://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/1_priyomunakaz1110191285.pdf
Коментувати
Ігор
Підтримую нову школу,і нові зміни. Дійсно, вища освіта для розумних. Прохідний бал з ЗНО не менше 150 балів,а то й більше.
Лариса
Вищу освіту повинні отримувати тільки розумні діти! Прохідний бал з ЗНО для вишу ,на мою думку, повинен бути не менше 160-170 балів , для всіх інших дітей професійно-технічна освіта! В Україні реально працювати нікому, кожен другий має вищу освіту, а знання відсутні !Реальний приклад:юрист працює мийщиком , економіст на СТО або баристою і т.д. , робота для них є, але при співбесіді логіка і знання відсутні. Шановні батьки давайте освіту своїм дітям відповідно до їх можливостей! Краще бути професіоналом з професійною освітою( молодший спеціаліст), ніж тягнутись за магістром, а потім Польщею погрожувати! Яка країна має майже 80% молоді з вищою освітою, Україна . Де ж тоді результат успішношності країни ? А пані міністерці потрібно ще жорсткіше виставляти вимоги до вступів, це нормально для ринкових умов, а для молоді конкуренція і престиж вищої освіти!
Родион
Для Лариса: "Юрист працює мийщиком" - це дійсно так. А прокурором, чи суддею працює той, хто повинен працювати мийщиком, але гроші і зв’язки вирішили все.
Лариса
Право на обучение имеет каждый, и не Вам уствнавливать проходной бал .
Коментувати
Юлія
якщо дитина навчалася в коледжі, та закінчила там 2-ий курс, здала ЗНО, то чи може вона з сертифікатом ЗНО перевестися в університет, якщо так то на який курс???
Галина
Для Юлія: Перевестись з коледжу в університет? Звісно ні. Можна вступати до університету. Якщо коледж закінчили і вступаєте за тією ж спеціальністю, то вступ за фаховим випробуванням на скорочену форму навчання. Якщо коледж не закінчили, а просто здали після ІІ курсу 3 ЗНО та отримали свідоцтво про отримання повної середньої освіти, то можете вступати на рівні з випускниками шкіл на 1 курс на будь-яку спеціальність, незалежно від того на якій зараз навчаєтесь.
Коментувати
Джміль
Поясніть, якщо розраховують на бюджет 43 місця, а потім виявляється: їх лишилось 20. Як дізнатися той можливий поріг для місць державного замовлення? Як розраховують кількість місць державного замовлення.
Комментатор
Для Джміль: это значит что вузу могли бы дать 43 бюджетных места, но только 20 абитуриентов из тех, что подали сюда документы набрали проходной балл. У остальных баллов слишком мало.
Retro
Для Джміль: если вы интересуетесь для поступления в следующем году, то в конце января вузам будут доведены утвержленные лицензионные объемы (они как правило не меняются из года в год, так как их подают вузы) и максимальное количество бюджетных мест, которое меняется в зависимости от того, сколько бюджетных мест получил вуз в прошлом году: если все по максимуму, то их становится на 10% больше, если ни одного, то на 10% меньше. Таким образом у сильных вузов растет возможное количество мест, а у слабых уменьшается. В конце мая становится известно сколько всего бюджетных мест в Украине выделено на каждую специальность.Все сведения есть на сайте Мон и появляются на vstup.osvita или edbo. А окончательное количество мест в каждом вузе на специальности определяется широким конкурсом после окончания подачи заявлений с приоритетами. Только вузы с закрытым конкурсным предложением заполняют все выделены места бюджета по внутреннему конкурсу.
Коментувати
Леся
Чи є пільги дітям, якщо батько є учасником бойових дій? І чому при вступі до вузу на це зовсім не звертають уваги?
Комментатор
Для Леся: После того как вы подпишете контракт вас могут перевести на свободное бюджетное место( при наличии таких мест). Такие льготы. При поступлении льгот нет. И кто должен обращать внимание, если вы сами не удосужились поинтересоваться своими правами?!
Коментувати
Анна
Якщо той,хто стоїть перед вами на бюджет не приносить документи(орігінал),чи матиме можливість дитина,яка після нього стоить (с приорітетом 1,але не вистачило 1,3 балли)потрапити на бюджет?
Retro
Для Анна: Перевести на бюджет могут только льготников, подписавших контракт на эту специальность. Всё. Без вариантов
Анна
Да...логіка тут відсутня( Колись все було чесно:2 хвилі! Якщо дитина не приносить орігінали до певного часу,то для другій дитини в черзі був реальний шанс потрапити на бюджет! А зараз,якщо дитина не приносить орігінали,то місце просто повертається державі!! Хіба це справедливо???
Комментатор
Не державі, а конкретному пільговику
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка, з якого числа можна подавати оригінали документів на контракт???
Ярослав
Имеют переселенцы льготы при поступлении? Спасибо за ответ
Леся
Скажіть , будь ласка, мають діти матерів - одиночків пільги при вступі? Дякую, за відповідь навперед
Анна
Для Леся: нет
Коментувати
Ольга
Підкажіть як оформити правильно заяву коли дитина має пільгу . Де в заяві це видно Дякую
Галина
Який пункт чи розділ зазначеного документу вказує в електронній чи паперовій формі мають подаватися документи для вступу в медичний університет на базі рівня молодшого спеціаліста??? На другий курс!!!
989
Для Галина: пункт 3 розділ 6
Коментувати