Популярні новини
Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії Опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2021 року
Видатки на освіту в 2022 році скоротили на 14 млрд грн Освітня субвенція місцевим бюджетам у 2022 році буде скорочена майже на 11 млрд гривень
Держава гарантує виплату зарплати всім освітянам Освітянам гарантують забезпечення виплати зарплати або збереження середнього заробітку
Випускники вишів не можуть завершити рік достроково Дострокове завершення навчального року неприйнятне для випускників університетів та коледжів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
иван
Чи можна здавати ЗНО з двох предметів - англійської та французької , якщо в школі вивчав англійську та французьку мови ,як третій та четвертий предмет.
Галина
Для иван: можна
Коментувати
иван
Чи можно задавать англійську та французьку мови ,якщо в школі вивчав ці обидві мови.
Maria
Підкажіть,будь ласка,чи можна здавати ЗНО з англійської,якщо навчальним предметом є французька?
Галина
Для Maria: Ви випускниця 2021 року? Якщо так, то зрозумійте: ДПА - це підсумкова оцінка з предмету, який Ви вивчали в школі, а отже Ви не можете складати ДПА з іншого предмету.
Коментувати
Марина
Підкажіть, будь ласка! Якщо я вже маю повну вищу освіту (навчалася за бюджетні кошти), чи можу я претендувати на бюджетне місце на другу освіту (несуміжна спеціальність)? Дякую!
Ольга
Для Марина: бюджет надається один раз
Галина
Для Марина: Якщо відшкодуєте вартість попереднього навчання (а це значно більше ніж контрактне навчання). Або висновок медичної комісії, що Ви не можете працювати за попередньою спеціальністю за станом здоров’я (навпиклад, Ви скрипалька, яка зламала руки, або пілот, якого медична комісія не допускає до польотів)
Коментувати
Маріна
Добрий день. Яб хотіла запитати, які предмети потрібно здавати на ЗНО щоб поступити на вчителя молодших класів? Підкажіть будь ласка.
Галина
Для Маріна: дивіться додаток 4 до умов вступу
Коментувати
Юлія
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, після 2 курсу у коледжі хочу вступити до університету на архітектурний факультет. Чи потрібно складати ЗНО з 4 предметів, якщо для вступу ще є творчий конкурс. Наперед дякую.
Влад
Для Юлія: 4 предметы Ви здаєте доя випуску, а не для вступу. Тому 4 обов’язково
Коментувати
Лера
Підскажіть, будь-ласка, чи може бути таке , що введуть потрібність здавати зно з математики факультети з направленнями творчих професій (а саме актор ,актриса)..,якщо зазвичай йдуть 2 предмети зно на вибір з творчим , то як в 2021 буде?
Ольга
Для Лера: читайте умови вступу 2021, там все є. А при випуску з школи математику здавати обов’язково, без різниці, куди вступаєте
Коментувати
Анастасія
Який проходний бал на бюджет,на факультет менеджменту і промислового дизайну, якщо здавати зно українську мову , математику, географію або історію? І які умови до вступу на бюджет і на контакт (ціна)? Допоможіть будь ласка ! !
Галина
Для Анастасія: прохідний бал визначається за результатами вступної кампації. Дивіться результати вступу у попередні роки. На контракт треба дивитись умови в кожному виші. Вони їх затверджують самостійно. І ще треба дивитись не факультет, а спеціальність. В кожному виші свої факультети, які мають різний набір спеціальностей
Коментувати
Тетяна
Чи є які квоти для вступу до магістратури на агрономічний факультет людині з інвалідністю?
Ольга
Для Тетяна: квоти на бакалавра
Коментувати
Олег
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи можна вступити у 2021 році на право , якщо у 2020 я не складав зно з математики. (склав укр. мову, англ. мову і історію)
Влад
Для Олег: можна, ці предмети підходять. Тільки є вузи де мінімальний бал по кожному зно повинен бути мінімум 140, а є де конкурсний бал мінімально 140.
Олег
Дякую!
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Які предмети потрібно здати щоб вступити на спеціальність «Прикладна Лінгвістика» ?
влад
Для Анастасія: прикладна лінгвістика -це спеціалізація, а вступати Ви будете на спеціальність філологія. В умовах вступу на філологію потрібна українська мова і література, англійська і на вибір(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія. Вузи повинні виставити предмети до 31 грудня
Коментувати
Катя
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, будет ли актуален сертификат ЗНО 2020 по украинскому языку в 2021 году ?
Софья
Для Катя: так
Коментувати
Лариса
Доброго дня ! Які предмети потрібно здати принна вступі на спеціальність Кібербезпека? Які пільги має дитина інвалід дитинства?
Марія
Доброго дня які предмети потрібно скласти, якщо я хочу вступити на Образотворче мистецтво середня освіта. Якщо я цього року Українську мову і Історію України здала а третій предмет Англійську мову не здала.Чи потрібно ще один предмет до здати чи ще 2 предмети?І чи можу вступити на наступний рік з цього річними сертифікатами ЗНО?
Галина
Для Марія: Якщо хочете бути студенткою, навчіться керуватись нормативними документами (в даному випадку, затвердженими умовами вступу). https://ru.osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/. Перелік предметів в додатку 4.
Марія
Дякую
Коментувати
Ihor
Добрий день. Скажіть чи може дитина шахтаря, котрий має більше 15 років підземного стажу вступити поза конкурсом на бюджет згідно Закону про престижність шахтарської праці, так як там чітко прописана така можливість.
Влад
Для Ihor: дитина має право на переведення на вакантне місце з контракту. Поза конкурсом не може. В перше чергу переводять сиріт, інвалідів, УБД. А вже потім дітей шахтарів і багатодітних. І ще конкурсний бал дитини повинен мати різницю з похідним на бюджет не більше 15 балів. Це можливість, а не факт. Щоб Вашу дитину перевели, треба щоб хтось з бюджетників покинув заклад, або його вигнали
Ihor
А звідки такі розділення на контрактну форму і переходи. Закон говорить чітко - "поза конкурсом бюджет і гуртожиток". Квоти на це у вузах зарані визначаються, як на чорнобильців і багатодітних. Надайте будьласка ссилку на якісь документи, що підтверджують ваші слова. Ви читали Закон України "Про престижність ...? І ніякі внутрішні документи вузів не є вищими і пріорітетнішими аніж закон України.
Влад
Для Ihor: шановний. Читаєте статтю вище.. Пункт 1. Нажимаєте на слово "додаються", загрузиться наказ про вступ 2021. Сторінка 41, пункт 13.
Коментувати
Катерина~
Доброго дня,люди допоможіть,якщо мій батько був у ато та має посвідчення,я можу пройти по якихось пільгах?
Влад
Для Катерина~: маєш право на переведення з контракту. Пільги при вступі має твій батько. А ти вступаєш на загальних умовах. При подачі оригіналів в ЗВО принеси посвідчення. Дякувати Зеленському діти сепаратистів йдуть на безкоштовне, а діти атошників ні. Така в нас Зе влада
Коментувати
Викторія
Добро дня,а які предмети потрібно здавати,якщо я хочу поступити на Міжнародні економічні відносини ?Лише 3 предмета оцінюють при вступі чи з 4?
Влад
Для Викторія: для вступу ти подаєш 3 сертифікати ЗНО: 1 - українська мова і література, 2- математика, 3 - на вибір (історія України або, іноземна, або біологія, або географія, або фізика, або хімія. ЗВО викладуть умови вступу на своїх сайтах до 31 грудня
Викторія
Тобто я здаю 4, враховують лише 3?Велике дякую,Влад????
Влад
Ти здаєш 4. Це для того, щоб отримати свідоцтво про закінчення школи. А подаєш до вищого закладу тільки 3.
Коментувати
Карина
Добрий день.После коледжа в мед университет что нужно здавать?ЗНО сертификата тоже нет.Кроме анатомии которая внутрений экзамен.
Анатолій
То я так зрозумів, щоб поступити, потрібно здавати ЗНО лише з трьох предметів? Чи як? Раніше було сказано, що обов’язкових буде чотири.
Влад
Для Анатолій: 4 треба здати для школи, щоб отримати свідоцтво, а в ЗВО подавати 3
Володимир
Якщо за четвертий предмет буде менше 140, це унеможливлює вступ?
Коментувати
Ольга
Господа в министерстве, что Вы творите? Всегда для медиков важна была химия и биология.... К чему Вы математику лепите??? Это уже перебор....