Популярні новини
Україна позичила 200 млн доларів на вдосконалення вищої освіти Україна та Світовий банк підписали угоду щодо фінансування інвестиційного проекту
Україна найближчим часом перейде у жовту зону карантину Найближчим часом КМУ ухвалить нововведення про перехід до жовтої зони обмежень
Президент утворив Раду з молодіжних питань Метою діяльності Ради стане участь молоді в суспільному житті й ухвалення рішень щодо молодіжної політики
Заклади освіти поки продовжать працювати у звичайному режимі Усі заклади освіти найближчими днями продовжать працювати за правилами зеленого рівня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тамара
Закончила училище в 1988году , по специальности повар, могу ли я поступить без ЗНО на заочное, по специальности психология?
Влад
Для Тамара: ні, треба здати ЗНО
Коментувати
Вікторія
Підкажіть будь ласка, а який потрібен бути мінімальним бал з ЗНО( Українська, Історія, Математика), щоб вступити на факультет "Право"?
Влад
Для Вікторія: право - це спеціальність, а не факультет. В деяких ЗВО був мінімальний бал по кожному Зно 140 для подачі заяви на бюджет, а в деяких конкурсний бал 140, тобто сума балів за кожне зно переможена на коефіцієнти. Дивись на сайті vstup.osvita.ua по кожному ЗВО окремо за 2020 рік. На контракт мінімальний конкурсний бал для подачі заяви 140. А чи вступиш ти з такими балами, залежить від балів конкурентів. Тут ніхто наперед не вгадає.
Коментувати
Дарина
Чи треба складати ЗНО з літератури на стоматолога? Вже прочитала на декількох сайтах і на обох пишеться, що потрібно. Але моя вчителька каже, що потрібно складати ЗНО лише з мови. Як бути? Де правда?
Влад
Для Дарина: дочекайся, поки ЗВО викладе умові на своєму сайті. Хоча правда це українська мова. Читай умови вступу 2021
Марина
в додатку №4 к наказу№1274 написано: тільки укр.мова!
Коментувати
Катерина
У статті про вступ на медичні спеціальності говориться, що для вступу потрібно скласти і українську мову, і літературу, а в наказі Шмигаля за 05.10.2020р. "Умови вступу... на 2021 рік" є тільки українська мова. У статті помилка?
Катерина
Перепрошую наказ Шкарлета від 15.10.2020р.
Галина
Для Катерина: так помилка в статті. Завжди треба керуватись нормативними документами а не статтями
Коментувати
иван
Чи можна здавати ЗНО з двох предметів - англійської та французької , якщо в школі вивчав англійську та французьку мови ,як третій та четвертий предмет.
Галина
Для иван: можна
Коментувати
иван
Чи можно задавать англійську та французьку мови ,якщо в школі вивчав ці обидві мови.
Maria
Підкажіть,будь ласка,чи можна здавати ЗНО з англійської,якщо навчальним предметом є французька?
Галина
Для Maria: Ви випускниця 2021 року? Якщо так, то зрозумійте: ДПА - це підсумкова оцінка з предмету, який Ви вивчали в школі, а отже Ви не можете складати ДПА з іншого предмету.
Коментувати
Марина
Підкажіть, будь ласка! Якщо я вже маю повну вищу освіту (навчалася за бюджетні кошти), чи можу я претендувати на бюджетне місце на другу освіту (несуміжна спеціальність)? Дякую!
Ольга
Для Марина: бюджет надається один раз
Галина
Для Марина: Якщо відшкодуєте вартість попереднього навчання (а це значно більше ніж контрактне навчання). Або висновок медичної комісії, що Ви не можете працювати за попередньою спеціальністю за станом здоров’я (навпиклад, Ви скрипалька, яка зламала руки, або пілот, якого медична комісія не допускає до польотів)
Коментувати
Маріна
Добрий день. Яб хотіла запитати, які предмети потрібно здавати на ЗНО щоб поступити на вчителя молодших класів? Підкажіть будь ласка.
Галина
Для Маріна: дивіться додаток 4 до умов вступу
Коментувати
Юлія
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, після 2 курсу у коледжі хочу вступити до університету на архітектурний факультет. Чи потрібно складати ЗНО з 4 предметів, якщо для вступу ще є творчий конкурс. Наперед дякую.
Влад
Для Юлія: 4 предметы Ви здаєте доя випуску, а не для вступу. Тому 4 обов’язково
Коментувати
Лера
Підскажіть, будь-ласка, чи може бути таке , що введуть потрібність здавати зно з математики факультети з направленнями творчих професій (а саме актор ,актриса)..,якщо зазвичай йдуть 2 предмети зно на вибір з творчим , то як в 2021 буде?
Ольга
Для Лера: читайте умови вступу 2021, там все є. А при випуску з школи математику здавати обов’язково, без різниці, куди вступаєте
Коментувати
Анастасія
Який проходний бал на бюджет,на факультет менеджменту і промислового дизайну, якщо здавати зно українську мову , математику, географію або історію? І які умови до вступу на бюджет і на контакт (ціна)? Допоможіть будь ласка ! !
Галина
Для Анастасія: прохідний бал визначається за результатами вступної кампації. Дивіться результати вступу у попередні роки. На контракт треба дивитись умови в кожному виші. Вони їх затверджують самостійно. І ще треба дивитись не факультет, а спеціальність. В кожному виші свої факультети, які мають різний набір спеціальностей
Коментувати
Тетяна
Чи є які квоти для вступу до магістратури на агрономічний факультет людині з інвалідністю?
Ольга
Для Тетяна: квоти на бакалавра
Коментувати
Олег
Добрий день. Підкажіть будь ласка чи можна вступити у 2021 році на право , якщо у 2020 я не складав зно з математики. (склав укр. мову, англ. мову і історію)
Влад
Для Олег: можна, ці предмети підходять. Тільки є вузи де мінімальний бал по кожному зно повинен бути мінімум 140, а є де конкурсний бал мінімально 140.
Олег
Дякую!
Коментувати
Анастасія
Доброго дня! Які предмети потрібно здати щоб вступити на спеціальність «Прикладна Лінгвістика» ?
влад
Для Анастасія: прикладна лінгвістика -це спеціалізація, а вступати Ви будете на спеціальність філологія. В умовах вступу на філологію потрібна українська мова і література, англійська і на вибір(історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія. Вузи повинні виставити предмети до 31 грудня
Коментувати
Катя
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, будет ли актуален сертификат ЗНО 2020 по украинскому языку в 2021 году ?
Софья
Для Катя: так
Коментувати
Лариса
Доброго дня ! Які предмети потрібно здати принна вступі на спеціальність Кібербезпека? Які пільги має дитина інвалід дитинства?
Марія
Доброго дня які предмети потрібно скласти, якщо я хочу вступити на Образотворче мистецтво середня освіта. Якщо я цього року Українську мову і Історію України здала а третій предмет Англійську мову не здала.Чи потрібно ще один предмет до здати чи ще 2 предмети?І чи можу вступити на наступний рік з цього річними сертифікатами ЗНО?
Галина
Для Марія: Якщо хочете бути студенткою, навчіться керуватись нормативними документами (в даному випадку, затвердженими умовами вступу). https://ru.osvita.ua/legislation/Vishya_osvita/9990/. Перелік предметів в додатку 4.
Марія
Дякую
Коментувати
Ihor
Добрий день. Скажіть чи може дитина шахтаря, котрий має більше 15 років підземного стажу вступити поза конкурсом на бюджет згідно Закону про престижність шахтарської праці, так як там чітко прописана така можливість.
Влад
Для Ihor: дитина має право на переведення на вакантне місце з контракту. Поза конкурсом не може. В перше чергу переводять сиріт, інвалідів, УБД. А вже потім дітей шахтарів і багатодітних. І ще конкурсний бал дитини повинен мати різницю з похідним на бюджет не більше 15 балів. Це можливість, а не факт. Щоб Вашу дитину перевели, треба щоб хтось з бюджетників покинув заклад, або його вигнали
Ihor
А звідки такі розділення на контрактну форму і переходи. Закон говорить чітко - "поза конкурсом бюджет і гуртожиток". Квоти на це у вузах зарані визначаються, як на чорнобильців і багатодітних. Надайте будьласка ссилку на якісь документи, що підтверджують ваші слова. Ви читали Закон України "Про престижність ...? І ніякі внутрішні документи вузів не є вищими і пріорітетнішими аніж закон України.
Влад
Для Ihor: шановний. Читаєте статтю вище.. Пункт 1. Нажимаєте на слово "додаються", загрузиться наказ про вступ 2021. Сторінка 41, пункт 13.
Коментувати
Катерина~
Доброго дня,люди допоможіть,якщо мій батько був у ато та має посвідчення,я можу пройти по якихось пільгах?
Влад
Для Катерина~: маєш право на переведення з контракту. Пільги при вступі має твій батько. А ти вступаєш на загальних умовах. При подачі оригіналів в ЗВО принеси посвідчення. Дякувати Зеленському діти сепаратистів йдуть на безкоштовне, а діти атошників ні. Така в нас Зе влада
Коментувати