Популярні новини
Рейтинг вишів за результатами вступної кампанії Опубліковано щорічний рейтинг закладів вищої освіти за результатами вступної кампанії 2021 року
Видатки на освіту в 2022 році скоротили на 14 млрд грн Освітня субвенція місцевим бюджетам у 2022 році буде скорочена майже на 11 млрд гривень
Держава гарантує виплату зарплати всім освітянам Освітянам гарантують забезпечення виплати зарплати або збереження середнього заробітку
Випускники вишів не можуть завершити рік достроково Дострокове завершення навчального року неприйнятне для випускників університетів та коледжів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юля
Планую вступати у медичний університет, судячи з останніх подій змінюю свій перелік предметів. Буду здавати українську мову, математику, біологію та хімію. Питання таке чи є історія України обов’язковою?
Якось так
Для Юля: обов’язковою для чого? Ви змішуєте в одну купу питання вступу до ЗВО із "класичним" ЗНО і питання випуску із ЗСО із ДПА у формі ЗНО. Це різні процеси, які по різному оцінюється.
Коментувати
Світлана
Це просто знущання з наших дітей. Навчальний рік вже розпочався, незабаром ЗНО. Для чого щось змінювати, а особливо в цей час
Світлана
Що ви робите з нашими дітьми? Для чого було міняти ЗНО до медичних вузів. Як дітям тепер виправляти ситуацію?
Ганна
Навіщо було змінювати перелік предметів на медичні спеціальності? Люди готуються до одного, а за 6 місяців виявляється, що потрібно складати хімію чи фізику. Не говорячи про те, що біологію можна замінити на математику, і це в медичний вуз?!!!
Якось так
Для Ганна: такі зміни для різних спеціальностей відбуваються майже щороку :(
Анастасія
Чомусь зачепили саме медицичні спеціальності. Створюють тільки перешкоди.
Якось так
Для Анастасія: Ви не праві, бо "зачепили" ще, наприклад, журналістику, політологію, соціальну роботу, міжнародні відносини.
Коментувати
Віка
Доброго дня,можете підказати як 4 предмет враховується в атестат? Він додається до шкільного предмету і ділиться на 2? Чи йде як окрема оцінка?
Якось так
Для Віка: це чотири окремих оцінки, які записуються в Свідоцтво і враховуються в середній бал Свідоцтва.
Коментувати
Анна
Хочу поступити на правоохоронну діяльність, які потрібні предмети скласти на ЗНО, не можу ніяк знайти потрібну інформацію. Не розумію, навіщо робити якісь предмети обов‘язковими, якщо не кожному цей предмет потрібен при вступі..ти тратиш усі свої нерви та сили, бо зробили саме якицсь предмет обов‘язковим:(
Галина
Для Анна: відкривайте додаток 4 до умов вступу і дитіться, які потрібні для вступу. А обо’язкові Ви здаєте для випуску зі школи і отримання атестату. Вони до вступу жодного відношення не мають. Спитайте батьків як вони здавали іспити. Вони взагалі здавали окремо для випуску зі школи і окремо для вступу. Зараз процес сумістили.
Олена
Для Анна. Запрошу Вас вступити до Львівського державного університету внутрішніх справ. м. Львів. Правоохоронна діяльність це наш основний профіль. На сайті нашого університету є повна інформація для вступника. Якщо виникнуть питання можете мені писати. Буду рада допомогти.
Коментувати
Ольга Куркіна
Планую вступаю на юридичний факультет ,потрібно здавати математику профільного рівня чи стандарт?
Андрій
Для Ольга Куркіна: Для всіх спеціальностей що вимагають математику для вступу до ВНЗ треба здавати профільний рівень.
LOL
Добрий день. Де я можу переглянути, на які спеціальності потрібно здавати тільки мову, а на які - мову і літературу?
Коментувати
Татьяна
Що Ви робите з нашими дітьми!!! Мало того, що вони зараз майже самі навчаються. То вони для вас якийсь експеремент, маріонетки. Що ви зробили з вступними на медицину!!! 3й на вибір, готувалися рік на Біологію, яка то по суті потрібна, більш ніж хімія/фізика, а тепер, що викінуті кошти на репетиторів, витрачений час, дитина в дипресії!!! Пороздирала би Вас там всіх вумних на шматки. Досить експериментів!!!
Наталья
Для Татьяна: дорогое наше правительство! Дети готовились поступать в мед.,а Вы все поменяли,теперь не биология,а химия,физика бред.И,что тут остаётся 6 месяцев для хорошей подготовки для изучения химии илифизики?Нужно было менять зно в начале года ,а не в конце.Где права человека,в школах хрен учат,приходится репетиторов нанимать.Ну,что Вы делаете наши шановни !!!!
Критик
Ну так ніхто біологію і не скасовував на медицину
Андрій
А потім плачуться коли зустрічаються з сучасними лікарями. Конкурс на бюджет значно вищій за 1 людину на місце, нічого страшного якщо його отримає людина яка готувалася, знання хімії лікарю корисніше за якусь історію наприклад. А якщо йдете на контракт то треба набрати 150 балів - на трійку з мінусом по старому, ті хто не здатен на це за 11 років школи навряд чи взагалі здатні навчатись, мені було б страшно йти до такого лікаря.
Коментувати
для Хрысти
Хрыстинка, Вы сдаёте математику, дабы продемонстрировать, что Вы НЕ глупа изначально. Ежиле Вы не в состоянии сдать математику, тогда Вам нечего делать ни в одном из ВУЗов,, даже Украины. И уж тем более незачем работать журналистом. У нас уже глупых, недоразвитых, неграмотных журналистов пруд пруди. Большинство из них связано с интернет-мошенниками, но никак не сообразит,что тот бред, который они пишут, выдаёт их с головой. Уже даже старенькие бабушки обучились пропускать мимо написанное журналистами-мошенниками...
Lena
Эй, там во власти совсем больные сидят? Какая математика? За сколько, за восемь месяцев?! Болезнь нашей власти с каждым годом прогрессирует.
Христина
Все життя мріяла про журналістику,готувалася до вступу на цю спеціальність,а зараз на неї 2 предмет обов’язковий математика...Навіщо на всі спеціальності пхати математику?Не всім вона дана...Не кожен вивчить її за 7 місяців! Відчуваю,що цього року буде статистика:50% школярів не склали ЗНО з математики... Черговий раз розчаровуюсь в нашій освіті...Відбираєте у дітей мрію їхнього життя та втрачаєте класних спеціалістів.
Андрій
Для Христина: Шкільна математика то ПРИМІТИВ. Її шкільний курс можна вивчити за пів року, якщо дитина хоче і може вчитися. А якщо людина тільки "мріє", а для досягнення мрії нічого робити не хоче або, вибачте, тупа як деревина, то нащо нам ледацюги або тупі?
Максим
Тобто, на вашу думку, якщо людина знає математику, то це 100% буде класний спеціаліст?
Андрій
Що за тупе питання. А по Вашому класними спеціалістами частіше стають ті хто не здатен опанувати примітивний шкільний курс (це не вища математика)?
Коментувати
А
Наскільки зрозуміло то на в медичні вузи ЗНО біологія, математика, українська мова не піде?
Антоніна
Для А: Не піде, тепер або математика, або біологія. А третій фізика або хімія
Коментувати
Максим
Ну це взагалі беззаконня. Мріяв про вступ на міжнародні відносини, майже півроку готував одні предмети, а виявилось, що тепер зовсім інші. (Це я про історію, яку можна було здавати третім предметом, а тепер математика без альтернативи)
Наталия
Подскажите спец 222 лікувальна справа В 2021 сдавали укр мову Математику и Биология или физика или химия А в 2022 получается Укр мова Математика или биология И физика или химия?
Максим
Для Наталия: Так
Коментувати
Світлана
Для вступу на медичну психологію,математика рівень стандарт чи пофільний? Хочу вступити до медичного університету.
Ф
Для Світлана: Якщо математика є конкурсним предметом, то профільний, наскільки мені відомо
ольга
тобто, ящо математика зазначена другим конкурсним предметом, то необхідно здавати профіль? (міжнародні відносини/ журналістика)
Христина
Так,сама в цьому розчарувалась...Для всіх спеціальностей де потрібна математика для вступу потрібний профільний рівень
Коментувати
Наталія
Скажіть будь ласка ,які предмети потрібно здавати на стоматологію??? 2ікавить вступ 2022 р
Христина
Скажіть, будь ласка, вступила в навчальний заклад зауважила що та спеціальність немає в них акредитації ,коли підписувала документи казали підкреслити не акредитовано і тіки в дома я прочитала що це означає ,чи це дуже погано?
Дмитро
Для Христина: Це поширена помилка серед студетнтів. Неакредитованих учнів б’ють у коридарах сокирами.
Коментувати
Микола
Галина, по закону пільги є-ст.20 пункт26 та ст30 друга частина пункт 4 - вступ поза конкурса
Якось так
Для Микола: Ось тут є перелік документів, які потрібно було пред’явити в приймальну комісію щоб скористатися пільгою https://mon.gov.ua/ua/osvita/visha-osvita/vstupna-kampaniya-2021/informaciya-shodo-pilg-2021 . Якщо Ви пред’явили саме ці документи, а Вам відмовили, то телефонуйте на гарячу лінію МОН «Вступна кампанія 2021» 0 (800) 50 45 70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт. 09.00-16.00). Вона працюватиме до 13 серпня. Або на урядову гарячу лінію за телефоном 1545.
Коментувати
Микола
Чому дитині з чорнобильским посвідченням серіі Д відмовлено у пільгах при вступі згідно Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, якіпостраждали внаслідок Чорнобильскої катастрофи"?
Галина
Для Микола: дитина є відмінником-випускником цього року. Якщ ні, то пільг при вступі немає. Пільги є лише при переведенні з контракту на бюджет
Коментувати
Любомира
Чи можна здобувати освіту на різних рівнях денній і заочній за даржавної форми?
Marusya Pyshnaya
Для Любомира: тільки якщо в одному ВНЗ бакалавр, в іншому - магістр. Таким чином навчатись можна за кошти державного замовлення)
Коментувати