Популярні новини
НМТ дозволив зарахувати рекордну кількість вступників У Міносвіти зазначають, що обрана модель проведення НМТ виявилася успішною
Влада обіцяє зробити механізм НМТ зручним Модель проведення національного мультитесту відповідатиме побажанням учасників вступної кампанії
Пошкодженим вишам виділять кошти на відновлення, – Шкарлет Втрати від атаки 31 грудня в рази перевищують втрати, які мали місце після атаки 10 жовтня
Нацфонд оголосив конкурс наукових проєктів для відбудови Нацфонд досліджень оголосив конкурс проєктів «Наука для відбудови у воєнний та повоєнний періоди»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Катерина
Доброго дня! Я закінчила коледж у 2010 році отримала диплом "молодшого спеціаліста" також здавала ЗНО у 2008) На даний час я військовослужбовець. Чи потрібно мені здавати ЗНО для вступу др вищого навчального закладу?
Маргарита
Добрий день. Чи можна подавати документи на магістратуру в декілька вузів одночасно?
ForCatEat.at.ua
Я сирота, боюсь сдавать ЗНО, а не сдавать ЗНО тоже боюсь, вдруг не сдам, и что тогда делать, а очень хочу учится, но боюсь.
Оля
Для ForCatEat.at.ua: Не бойся! Сдашь в любом случае, все сдают и ты сдашь! Есть вещи, которые делать необходимо, что бы двигаться дальше. Волю в кулак и вперед!
Інна
Доброго дня. Чи має пільги дитина-інвалід дитинства до 18 років. І чи здається ЗНО?
Інна
Доброго дня. Чи має пільги дитина-інвалід дитинства до 18 років. І чи здається ЗНО?
Коментувати
Віталій
Доброго дня. Чи потрібно здавати ЗНО після педколеджу, якщо навчання буде продовжено у ВНЗ на заочній формі?
Леся
Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи змінився в 2020 році перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка? В умовах прийому на 2020 рік не зазначено (відсутні додатки)
Tetiana
Для Леся: https://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/1_priyomunakaz11101912851203-dodatok-2.pdf
Коментувати
Николай Мазко
Де можна побачити конкретні назви спеціалізацій напрямку "Дизайн" (бакалавр), для вступу на які не передбачений творчий конкурс ?
Николай
Де можна побачити перелік спеціалізацій напрямку "Дизайн" (бакалавр), для вступу на які не передбачений творчий конкурс?
Шаманська МАргарита
d
Юлія
Якщо я вже студентка 1 курсу педагогічного факультету , а ще б хотіла би поступити на наступний навчальний рік на заочну форму психології , сертифікат зно за 2019 рік ! Чи треба знову перездавати зно ?
239
Для Юлія: будь-ласка почитайте умови вступу. Вже набридли одними й тими ж запитаннями відповіді на які там є!
Коментувати
Людмила
Добрий день. Скажіть, будь ласка, якщо дитина провчилася два роки в коледжі, здала ЗНО і отримала сертифікати, то чи можна їй ,доучуючись в цьому коледжі , паралельно поступити в університет на іншу спеціальність, якщо коледж є структурною одиницею цього ж університету, а ні одна ні друга спеціальності не передбачають заочного навчання?
123
Для Людмила: Ні. навчатись можна на денній формі лише в одному місці (на одній спеціальності одного вишу). Яким чином Ви будете відвідувати навчальні заняття? У Вас є маховик часу як у Герміони? Ви можете на одній спеціальності навчатись на денній формі, а на іншій на заочній. Якщо Заочної немає, то вступите після закінчення коледжу.
Коментувати
Інна
Доброго дня. Скажіть будь ласка, якщо отримав вищу медичну освіту , чи можна вступити на спеціальність Біологія здавши тільки вступні іспити?
123
Для Інна: можна. За програмою "друга вища освіта"
Коментувати
Володимир
Здравствуйте получил оьпазование технолога пишеаой промишленности бакалавр, сейчас хочу получить юридическое образования, нужно ли мне снова здавать ЗНО? Есть група инвалидности 2 група.
123
Для Володимир: дивлячись як Ви будете вступати. Ви можете звертатись у виші при яких діють програми "друга вища освіта" і тоді вступатимете за вступними іспитами. Але врахуйте, що за цими програмами лише контрактна форма. Якщо хочете вступати разом з 11-класниками на І курс на бюджет (якщо І освіта контрактна), то вступаєте на загальних підставах через ЗНО.
Коментувати
Наталья
Подскажите пожалкйства,если я закончила школу в 2003 году мне нужно здавать ЗНО?Поступать хочу Педагогический университет на заочное отделение.
Л
Для Наталья: нужно сдавать зно
Коментувати
Дарья
Подскажите, пожалуйста, какой проходной бал ЗНО на бюджет и по каким предметам?
Галина
Для Дарья: немає такого. існує прохідний конкурсний бал на бюджет. Він визначається за результатами вступної кампанії. Можете подивитись в попередніх. і є мінімальні бали для можливості подання документів на певні спеціальності. Наприклад, якщо при вступі на лікарську справу з ІІ та ІІІ предметів маєте бал менше за 150, то заяву не приймуть (і це не залежить від того на бюджет чи контракт)
Коментувати
Света
Подскажите пожалуйста предметы с ЗНО для сферы обслуживания во всех городах будут одни и теже или еще на усмотрение учебного заведения
Анна
Для Света: Да, на специальность предметы ЗНО определены для всех вузов https://osvita.ua/doc/files/news/99/9990/1_priyomunakaz1110191285.pdf
Коментувати
Ігор
Підтримую нову школу,і нові зміни. Дійсно, вища освіта для розумних. Прохідний бал з ЗНО не менше 150 балів,а то й більше.
Лариса
Вищу освіту повинні отримувати тільки розумні діти! Прохідний бал з ЗНО для вишу ,на мою думку, повинен бути не менше 160-170 балів , для всіх інших дітей професійно-технічна освіта! В Україні реально працювати нікому, кожен другий має вищу освіту, а знання відсутні !Реальний приклад:юрист працює мийщиком , економіст на СТО або баристою і т.д. , робота для них є, але при співбесіді логіка і знання відсутні. Шановні батьки давайте освіту своїм дітям відповідно до їх можливостей! Краще бути професіоналом з професійною освітою( молодший спеціаліст), ніж тягнутись за магістром, а потім Польщею погрожувати! Яка країна має майже 80% молоді з вищою освітою, Україна . Де ж тоді результат успішношності країни ? А пані міністерці потрібно ще жорсткіше виставляти вимоги до вступів, це нормально для ринкових умов, а для молоді конкуренція і престиж вищої освіти!
Родион
Для Лариса: "Юрист працює мийщиком" - це дійсно так. А прокурором, чи суддею працює той, хто повинен працювати мийщиком, але гроші і зв’язки вирішили все.
Лариса
Право на обучение имеет каждый, и не Вам уствнавливать проходной бал .
Коментувати
Юлія
якщо дитина навчалася в коледжі, та закінчила там 2-ий курс, здала ЗНО, то чи може вона з сертифікатом ЗНО перевестися в університет, якщо так то на який курс???
Галина
Для Юлія: Перевестись з коледжу в університет? Звісно ні. Можна вступати до університету. Якщо коледж закінчили і вступаєте за тією ж спеціальністю, то вступ за фаховим випробуванням на скорочену форму навчання. Якщо коледж не закінчили, а просто здали після ІІ курсу 3 ЗНО та отримали свідоцтво про отримання повної середньої освіти, то можете вступати на рівні з випускниками шкіл на 1 курс на будь-яку спеціальність, незалежно від того на якій зараз навчаєтесь.
Коментувати
Джміль
Поясніть, якщо розраховують на бюджет 43 місця, а потім виявляється: їх лишилось 20. Як дізнатися той можливий поріг для місць державного замовлення? Як розраховують кількість місць державного замовлення.
Комментатор
Для Джміль: это значит что вузу могли бы дать 43 бюджетных места, но только 20 абитуриентов из тех, что подали сюда документы набрали проходной балл. У остальных баллов слишком мало.
Retro
Для Джміль: если вы интересуетесь для поступления в следующем году, то в конце января вузам будут доведены утвержленные лицензионные объемы (они как правило не меняются из года в год, так как их подают вузы) и максимальное количество бюджетных мест, которое меняется в зависимости от того, сколько бюджетных мест получил вуз в прошлом году: если все по максимуму, то их становится на 10% больше, если ни одного, то на 10% меньше. Таким образом у сильных вузов растет возможное количество мест, а у слабых уменьшается. В конце мая становится известно сколько всего бюджетных мест в Украине выделено на каждую специальность.Все сведения есть на сайте Мон и появляются на vstup.osvita или edbo. А окончательное количество мест в каждом вузе на специальности определяется широким конкурсом после окончания подачи заявлений с приоритетами. Только вузы с закрытым конкурсным предложением заполняют все выделены места бюджета по внутреннему конкурсу.
Коментувати
Леся
Чи є пільги дітям, якщо батько є учасником бойових дій? І чому при вступі до вузу на це зовсім не звертають уваги?
Комментатор
Для Леся: После того как вы подпишете контракт вас могут перевести на свободное бюджетное место( при наличии таких мест). Такие льготы. При поступлении льгот нет. И кто должен обращать внимание, если вы сами не удосужились поинтересоваться своими правами?!
Коментувати