Популярні новини
Стипендії отримуватимуть 40-45% студентів У 2022 році кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Уряд здійснив кілька призначень на освітні посади Кабінет Міністрів здійснив кілька призначень на посади у Міністерстві освіти, НАЗЯВО та ДСЯО
НАН долучиться до створення Президентського університету МОН та Національна академія наук домовилися об'єднати зусилля для розвитку проекту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ігор
Підтримую нову школу,і нові зміни. Дійсно, вища освіта для розумних. Прохідний бал з ЗНО не менше 150 балів,а то й більше.
Лариса
Вищу освіту повинні отримувати тільки розумні діти! Прохідний бал з ЗНО для вишу ,на мою думку, повинен бути не менше 160-170 балів , для всіх інших дітей професійно-технічна освіта! В Україні реально працювати нікому, кожен другий має вищу освіту, а знання відсутні !Реальний приклад:юрист працює мийщиком , економіст на СТО або баристою і т.д. , робота для них є, але при співбесіді логіка і знання відсутні. Шановні батьки давайте освіту своїм дітям відповідно до їх можливостей! Краще бути професіоналом з професійною освітою( молодший спеціаліст), ніж тягнутись за магістром, а потім Польщею погрожувати! Яка країна має майже 80% молоді з вищою освітою, Україна . Де ж тоді результат успішношності країни ? А пані міністерці потрібно ще жорсткіше виставляти вимоги до вступів, це нормально для ринкових умов, а для молоді конкуренція і престиж вищої освіти!
Родион
Для Лариса: "Юрист працює мийщиком" - це дійсно так. А прокурором, чи суддею працює той, хто повинен працювати мийщиком, але гроші і зв’язки вирішили все.
Лариса
Право на обучение имеет каждый, и не Вам уствнавливать проходной бал .
Коментувати
Юлія
якщо дитина навчалася в коледжі, та закінчила там 2-ий курс, здала ЗНО, то чи може вона з сертифікатом ЗНО перевестися в університет, якщо так то на який курс???
Галина
Для Юлія: Перевестись з коледжу в університет? Звісно ні. Можна вступати до університету. Якщо коледж закінчили і вступаєте за тією ж спеціальністю, то вступ за фаховим випробуванням на скорочену форму навчання. Якщо коледж не закінчили, а просто здали після ІІ курсу 3 ЗНО та отримали свідоцтво про отримання повної середньої освіти, то можете вступати на рівні з випускниками шкіл на 1 курс на будь-яку спеціальність, незалежно від того на якій зараз навчаєтесь.
Коментувати
Джміль
Поясніть, якщо розраховують на бюджет 43 місця, а потім виявляється: їх лишилось 20. Як дізнатися той можливий поріг для місць державного замовлення? Як розраховують кількість місць державного замовлення.
Комментатор
Для Джміль: это значит что вузу могли бы дать 43 бюджетных места, но только 20 абитуриентов из тех, что подали сюда документы набрали проходной балл. У остальных баллов слишком мало.
Retro
Для Джміль: если вы интересуетесь для поступления в следующем году, то в конце января вузам будут доведены утвержленные лицензионные объемы (они как правило не меняются из года в год, так как их подают вузы) и максимальное количество бюджетных мест, которое меняется в зависимости от того, сколько бюджетных мест получил вуз в прошлом году: если все по максимуму, то их становится на 10% больше, если ни одного, то на 10% меньше. Таким образом у сильных вузов растет возможное количество мест, а у слабых уменьшается. В конце мая становится известно сколько всего бюджетных мест в Украине выделено на каждую специальность.Все сведения есть на сайте Мон и появляются на vstup.osvita или edbo. А окончательное количество мест в каждом вузе на специальности определяется широким конкурсом после окончания подачи заявлений с приоритетами. Только вузы с закрытым конкурсным предложением заполняют все выделены места бюджета по внутреннему конкурсу.
Коментувати
Леся
Чи є пільги дітям, якщо батько є учасником бойових дій? І чому при вступі до вузу на це зовсім не звертають уваги?
Комментатор
Для Леся: После того как вы подпишете контракт вас могут перевести на свободное бюджетное место( при наличии таких мест). Такие льготы. При поступлении льгот нет. И кто должен обращать внимание, если вы сами не удосужились поинтересоваться своими правами?!
Коментувати
Анна
Якщо той,хто стоїть перед вами на бюджет не приносить документи(орігінал),чи матиме можливість дитина,яка після нього стоить (с приорітетом 1,але не вистачило 1,3 балли)потрапити на бюджет?
Retro
Для Анна: Перевести на бюджет могут только льготников, подписавших контракт на эту специальность. Всё. Без вариантов
Анна
Да...логіка тут відсутня( Колись все було чесно:2 хвилі! Якщо дитина не приносить орігінали до певного часу,то для другій дитини в черзі був реальний шанс потрапити на бюджет! А зараз,якщо дитина не приносить орігінали,то місце просто повертається державі!! Хіба це справедливо???
Комментатор
Не державі, а конкретному пільговику
Коментувати
Альона
Підкажіть будь ласка, з якого числа можна подавати оригінали документів на контракт???
Ярослав
Имеют переселенцы льготы при поступлении? Спасибо за ответ
Леся
Скажіть , будь ласка, мають діти матерів - одиночків пільги при вступі? Дякую, за відповідь навперед
Анна
Для Леся: нет
Коментувати
Ольга
Підкажіть як оформити правильно заяву коли дитина має пільгу . Де в заяві це видно Дякую
Галина
Який пункт чи розділ зазначеного документу вказує в електронній чи паперовій формі мають подаватися документи для вступу в медичний університет на базі рівня молодшого спеціаліста??? На другий курс!!!
989
Для Галина: пункт 3 розділ 6
Коментувати
Тетяна
Підкажіть,будь-ласка,якщо є статус дитини-інвалід ,то документи потрібно подавати в паперовому вигляді,щоб пільги були враховані?Дякую.
SI
Добрий день, отримані додаткові 5 балів по хімії за всеукраїнську олімпіаду в КПІ Сікорського. Є Наказ КПІ з цією інформацією. Вони мають вагу лише при вступі в КПІ. Куді їх додавати при оформленні - до результату ЗНО з хімії ? Чи в розділ "за особливі успіхи" ? Вступ буде як до КПІ , так і до Університету Шевченка. Будь ласка - хто точно знає, напишіть. В вільному доступі є дві версії як вірно робити . Від КПІ чекаю на відповідь, але поки що не прийшла.
Антон
Для SI: Должны быть учтены везде(олимпиада то всеукраинская, не важно где проводилась). Если не секрет как сдали зно(обычное любопытство)
SI
Хімія 191
SI
Для Антон: Спасибо, химия 191.
Коментувати
LB
Добрий день! Проінформуйте, будь ласка, чи можна для вступу до вузу надавати сертифікат з іноземної мови, відмінної від тієї, що вивчалась у школі? Як вплине відсутність балу ДПА?
Іван
Для LB: Звісно можна. Ніяк.
Коментувати
Irina
Добрий день ! Скажіть будь ласка , як правильно подавати документи у ВНЗ . Потрібно у всі 7 подавати у електронному вигляді , чи в той , який у мене в пріоритеті їхати особисто з оригіналами . Або подавати у всі 7 електронні , а 1 серпня , після оголошення списку контрактубюджету їхати у пріоритетний з оригіналом ? Дякую !
Влад
Для Irina: Ви подаєте або в 7 ВНЗ на одну спеціальність, або в один ВНЗ три, а в інший два, чи три, головне, щоб було всього сім заяв і не більше 4 види спеціальності. Всі заяви подаються в електронному вигляді після школи. Пріоритет ставите так: сюди хочу найбільше - 1 пріоритет, сюди хочу менше, ніж в перший - другий пріоритет і так до семи. Чекаєте оголошення результатів, якщо ваші бали достатні, то Ви можете вступити на бюджет на будь яку спеціальність з семи поданих, це може бути і перший і третій і сьомий, везете оригінали документів туди, куди Вам надали бюджетне місце. Якщо ж Ви не потрапили на бюджет, везете оригінали туди, куди хочете , куди подавали заяви.
Влад
Оприлюднення результатів 26 липня, подати дукоменти на бюджет треба до 31 липня, 1 серпня вас на бюджет вже не чекатимуть, уважно читайте правила вступу
Коментувати
Тамара
Доброго дня! Чи можна цього року вступити на 3 курс на основі ОКР молодшого спеціаліста? Де в законодавстві це передбачено? Заздалегідь вдячна за відповідь!
Галина
Для Тамара: Зараз немає вступу на 3-й курс. Є вступ на 1-й курс за скороченою програмою. Читайте умови вступу.
Коментувати
Оксана
Шановні працівники міністерства і розробники умов, отямтесь і поверніть минулорічний порядок предметів у медвузи, нема вже сил терпіти знущання над дітьми, умови і сьогодні не опубліковані на сайтах, думаю, що через ваші" писанія",за цим всім стоїть тотальне порушення прав людини, що ви вимудровуєте, чому не чуєте людей, чи Ви це робите навмисно, як за 6 місяців міняти предмет, для чого під грифом міністерства погоджено навчальні плани профільних класів, права рука не розуміє, що робить ліва,нам залишається право звертатисядо суду, або надати вам "тотальну підтримку" на прийдешній виборах, іншого шляху комунікації нема, ви не чуєте людей, які готувалися до серйозного вступу, а ви знівелювали цей процес, вбивши мрію дітей....
Марія
офігеть кричали гості - а нічого, що люди вступили на довузівську підготовку на обов’язкові предмети орієнтуючись на минулий рік. Хто компенсує у випадку недостатньої підготовки, витрати на довузівську освіту за не тими предметами? Добре - фіг з ними з грошима - хто компенсує втрачений рік життя?
Юлія
Юлія Це все дуже класно , що ви поміняли умови вступу на «Медицину», але про таке треба попереджувати завчасно , а не за 7 місяців до здачі ЗНО. В мене таке відчуття , що в кабінеті міністрів освіти немає жодної людини з здоровим мисленням . Якщо дитина 2 роки готувала предмети для вступу в медичний заклад , то треба бути цілковитою свинею , щоб зіпсувати їй всі плани. На маю думку, цього року буду страшний недобір у вузах цього напрямку. Я проти таких нововведень на цей рік , введіть у 2020 році, щоб всі було готові до цього і могли показати якнайкращі результати своєї роботи над підготовкою до вступу. Абітурієнтам бажаю не покладати рук! Ми переживемо , дурні видумки МОН.
Васіліса
Так це робиться навмисно. Щоб залишились безмовні раби. А люди освідченні тут не потрібні.
Матвей
Для Васіліса: освічені/досвідчені. Слова «освідченні» не існує )))
Коментувати