Щодо проведення Міжнародної студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту»

Лист ІМЗО № 22.1/10-4192 від 08.11.19 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-4192 від 08 листопада 2019 року

Керівникам закладів вищої освіти

Щодо проведення Міжнародної
студентської олімпіади з навчальної
дисципліни «Комп’ютерні системи
штучного інтелекту»

Шановні колеги!

За дорученням Міністерства освіти і науки України Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» 21-24 квітня 2020 року відбудеться Міжнародна студентська олімпіада з дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту» (далі - Олімпіада).

Метою Олімпіади є формування фахівців нового типу, залучення студентів закладів вищої освіти до участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах науково-дослідницької діяльності.

Для участі в Олімпіаді запрошено команди з Польщі, Німеччини та Республіки Білорусь.

Детальну інформацію про Олімпіаду можна отримати на сайті: http://web.kpi.kharkov.ua/otp/uk/mizhnarodna-olimpiada-ksshi/.

Реєстрація команд здійснюється на сайті Олімпіади.

Олімпіада проводиться за трьома номінаціями: ROBORACE, Сумо та Їзда по лінії з перешкодами. Регламент змагань є на сайті Олімпіади.

Команди-призери нагороджуються по кожній номінації дипломами та заохочувальними призами. Всі учасники отримають сертифікати Олімпіади.

Контактна особа - Інна Хавіна, професор кафедри обчислювальної техніки та програмування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», тел. +38-050-100-78-16, e-mail: inna.khavina25@gmail.com.

Просимо сприяти участі студентів у Міжнародній студентській олімпіаді з дисципліни «Комп’ютерні системи штучного інтелекту».

З повагою
в.о. директора                              Юрій Завалевський

Освіта.ua
08.11.2019

Популярні новини
МОН рекомендувало вишам графік навчального року Коледжам та університетам рекомендовано розпочати навчання з 15 серпня 2022 року
Університетам рекомендовано розпочати навчання 15 серпня Уряд рекомендує розпочати навчальний рік 15 серпня, за винятком перших курсів
Університети можуть розпочати навчальний рік у серпні Заклади вищої освіти через економію коштів можуть розпочати навчальний рік у серпні
11 українських вишів включено до QS World University Rankings 11 українських університетів уввійшли до числа найкращих університетів світу QS World University Rankings 2022 року
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів