Щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Облік в бюджетних установах»

Лист ІМЗО № 22.1/10-626 від 25.02.19 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ

№ 22.1/10-626 від 25 лютого 2019 року

Ректорам закладів вищої освіти

Щодо проведення Всеукраїнської
студентської олімпіади з навчальної
дисципліни «Облік в бюджетних установах»

Шановні колеги!

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 20-22 травня 2019 року на базі Хмельницького національного університету проходитиме ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Облік в бюджетних установах».

Олімпіада проводиться з метою поглиблення знань студентів спеціальності 071 (облік і оподаткування) з обліку в бюджетних установах у процесі впровадження національних стандартів обліку в державному секторі.

Студентам пропонуються завдання з наступних розділів: - бухгалтерський облік бюджетних установ; - аудит та інспектування діяльності бюджетних установ. Завдання будуть підготовлені та перевірені провідними викладачами кафедри із залученням сертифікованих аудиторів і службовців Західного офісу Держаудитслужби.

Детальну інформацію про Олімпіаду можна дізнатись на сайті Хмельницького національного університету: https://www.khnu.km.ua.

Контактні особи: Скоробогата Лариса Вікторівна, завідувач кафедри обліку, аудиту та оподаткування Хмельницького національного університету, тел. (067) 382-82-12; Тімофєєва Людмила Василівна, відповідальна за студентську науково-дослідну роботу Хмельницького національного університету, тел. (050) 376-42-12, (067) 673-20-36.

З повагою,
в. о. директора                        Ю. І. Завалевський

Освіта.ua
25.02.2019

Популярні новини
Президент підписав закон щодо виборів ректорів Новий закон запроваджує другий тур виборів очільників закладів вищої освіти
Виші можуть самостійно обрати форму навчання У МОН зазначають, що заклади освіти можуть надавати перевагу змішаній формі навчання
Шкарлет: держава не зможе фінансувати таку кількість вишів Держава не зможе фінансувати таку кількість закладів, водночас зміни мають відбуватись поступово
Викрито шахрайську схему складання іспиту «КРОК» Колишній ректор одного з медичних вузів організував схему складання іспиту «КРОК»
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів