Про підсумки ХІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії

Наказ МОН № 1289 від 27.10.16 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 1289 від 27 жовтня 2016 року

Про підсумки ХІ Всеукраїнського
конкурсу студентських наукових
робіт з актуальних проблем
пакувальної індустрії

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31.03.2016 № 351 «Пpo проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії», Протоколу засідання журі Конкурсу від 04.10.2016 № 1, HAKAЗУЮ:

1. Затвердити підсумки та нагородити дипломами Міністерства совіти i науки України студентів-переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії (далі - Конкурс) за списком згідно з додатком.

2. Керівникам вищих навчальних закладів України здійснити заходи щодо відзначення студентів-переможців Конкурсу та їх наукових керівників.

3. Провести за підсумками Конкурсу 08 листопада 2016 року студентську Науково-практичну конференцію з проблем пакувальної індустрії у Національному університеті харчових технологій (м. Київ).

4. Національному університету харчових технологій (Українець А.І.) забезпечити необхідні умови для проведення конференції.

5. Вищим навчальним закладам відрядити переможців Конкурсу для участі у конференції до м. Києва.

6. Взяти до відома, що оплата відряджень учасників конференції здійснюється за рахунок вищих навчальних закладів, у яких вони навчаються.

7. Інституту модернізації змісту освіти (Завалевський Ю.І.) спільно з Клубом пакувальників України (Кривошей В.М.) (за згодою) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення конференції.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Ковтунця В.В.

Міністр                     Л. М. Гриневич

Освіта.ua
27.10.2016

Популярні новини
100 вишів України, найбільш популярних серед вступників Лідери серед закладів освіти за кількістю заяв від абітурієнтів, які вступають на основі повної загальної середньої освіти
МОН планує змінити термін здобуття вищої освіти Відомство планує уможливити завершення освітніх програм за не фіксованою тривалістю
Опубліковано консолідований рейтинг вишів України – 2022 Освіта.ua складений Консолідований рейтинг українських закладів вищої освіти
Освітян звільнили від призову під час мобілізації ВР прийняла в цілому законопроект, що розширює категорії осіб, які не підлягають призову
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів