Про фінансування у 2016 році науково-технічних робіт в рамках виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію

Наказ МОН № 827 від 17.07.2016 року

MIHICTEPCTBO OCBITИ I НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 827 від 17 липня 2016 року

Про фінансування у 2016 році
науково-технічних робіт в рамках
виконання державного замовлення
на найважливіші науково-технічні
(експериментальні) розробки та
науково-технічну продукцію

На виконання Закону України від 25 грудня 2015 року № 928-VIII "Про Державний бюджет України на 2016 рік", постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 559 "Про державне замовлення на науково-технічну продукцію у 2015 році", паспорту бюджетної програми за КПКВК 2201040, затвердженого спільним наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерства фінансів України від 04.03.2016 №229/315 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік науково-технічних робіт в рамках виконання державного замовлення на найважливіші науково-технічні (експериментальні) розробки та науково-технічну продукцію за договорами, укладеними у 2015 році, та обсяги їх фінансування у 2016 році (додаток).

2. Департаменту науково-технічного розвитку (Чеберкус Д.В.) разом з відділом планування та фінансування наукових бюджетних програм департаменту економіки та фінансування (Деньга Л. П.) забезпечити відповідно до компетенції укладання додаткових угод до Договорів з організаціями-виконавцями науково-технічних робіт згідно з додатком.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) забезпечити фінансування науково-технічних робіт за бюджетною програмою КПКВК 2201040 "Дослідження, наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами та державним замовленням, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка преси, розвитку наукової інфраструктури, наукових об’єктів, що становлять національне надбання, забезпечення діяльності Державного фонду фундаментальних досліджень" в обсязі 19721,4 тис. грн. (дев’ятнадцять мільйонів сімсот двадцять одна тисяча чотириста гривень) згідно з Додатком.

4. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Шарманська С.О.) забезпечити перерахування коштів організаціям-виконавцям науково-технічних робіт за додатковими угодами до договорів, наданими відділом планування та фінансування наукових бюджетних програм департаменту економіки та фінансування (Деньга Л.П.).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Стріху М.В.

Міністр        Л. М. Гриневич

Освіта.ua
17.07.2016

Популярні новини
Шість університетів визначено рейтингом Impact Rankings Times Higher Education» презентувала результати щорічного рейтингу Impact Rankings
Лісовий і Бабак синхронно визнали себе ненауковцями Міністр освіти і науки та голова освітнього комітету ВР очікувано відмовилися від «наукових ступенів»
В Україні відтепер можна відмовитися від наукового ступеня В Україні створений юридичний механізм відмови від наукового ступеня його власниками
Більшість вишів працює у змішаній та дистанційній формі В Україні спостерігається тенденція відмови від дистанційного навчання на користь очного
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів