Про проведення XVI Міжнародного конкурсу молодих дизайнерів "Печерські каштани"

Лист МОН № 1/9-164 від 31.03.16 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-164 від 31 березня 2016 року

Ректорам вищих навчальних закладів

Про проведення XVI Міжнародного
конкурсу молодих дизайнерів
"Печерські каштани"

З метою розвитку співпраці молоді України та зарубіжних країн, взаємного обміну досвідом й встановлення творчих контактів між молодими дизайнерами та потенційними роботодавцями Київський національний університет технологій та дизайну з 01 квітня по 04 червня 2016 року проводить XVІ Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів "Печерські каштани" (далі – Конкурс).

Конкурс проводиться у три етапи:

  • І-й етап – відбірковий (за ескізами) до 10 травня 2016 року;
  • ІІ-й етап – огляд відібраних колекцій конкурсантів, 30 травня - 02 червня 2016 року;
  • ІІІ-й етап – фінальний (конкурсний показ), 04 червня 2016 року у Міжнародному виставковому конгрес-центрі Києва "Український дім".

У Конкурсі беруть участь студенти вищих навчальних закладів України та зарубіжних країн, які здобувають освіту в галузі дизайну, легкої та текстильної промисловості.

Заявку для участі у Конкурсі та ескізи моделей необхідно надіслати до 28 квітня 2016 року в електронному вигляді, заповнивши форму http://bit.ly/PecherskiKashtany.

Міністерство освіти і науки України  підтримує проведення Конкурсу та готове надати інформаційну та методичну допомогу у його проведенні.

Детальну інформацію про вищезазначений захід можна отримати за телефонами: (044) 256-21-12,  096-281-32-70, е-mail: [email protected].

Додаток: умови участі на 3-х арк.

Перший заступник Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
31.03.2016

Популярні новини
В Україні скасують заочну форму навчання у вишах Вступ на заочну форму навчання до закладів вищої освіти пропонують скасувати з 2024 року
Магістранти-правники склали апробаційний ЄДКІ Успішне складання державного іспиту є необхідною умовою для отримання диплома про вищу освіту
В Україні реорганізують мережу коледжів і підрозділів вишів МОН пропонує припинити діяльність відокремлених структурних підрозділів вишів
МОН підтримує скасування відстрочки для деяких студентів У МОН кажуть, що вступ до вишу не має бути формальністю для отримання дозволів
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів