Популярні новини
Фізику планують складати лише 2% учасників НМТ Більшість вступників має намір обрати третім предметом НМТ історію або іноземну
НМТ дозволив зарахувати рекордну кількість вступників У Міносвіти зазначають, що обрана модель проведення НМТ виявилася успішною
Влада обіцяє зробити механізм НМТ зручним Модель проведення національного мультитесту відповідатиме побажанням учасників вступної кампанії
Пошкодженим вишам виділять кошти на відновлення, – Шкарлет Втрати від атаки 31 грудня в рази перевищують втрати, які мали місце після атаки 10 жовтня
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Студент
А что если я не закончил даже первый семестр и ушел из вуза еще до начала сессии, должен ли я возвращать деньги?
анна
Для Студент: поступил на бюджет, получал степендии плати! Никого не волнует закончил ты сессию или нет
Ольга
Как это? Ведь в формуле один из множителей - 1/n, где n - количество семестров, за которые студент был аттестован.
Коментувати
Мама
Этот закон против человека. Мой ребенок 1 год отучился, и поняло что это не ее. Сдала ЗНО и поступила в мединститут (в детстве мечтала быть врачом). Ну благодаря данному закону не известно как дальше все повернется, так как по расчету за данной формулой оплатить надо 25 000 грн.(это у нас меньше чем у других детей у некоторых до 40 тыс. грн. за год), а обучение в этом институте стоит 6200 за год. И очень хочется спросить у нашего правительства, на кого розсчитывается данные закон, на какие доходы, у меня зарплата 2 000грн, у мужа 3 000грн, при этом у нас есть еще один ребенок школьник. Ладно, я согласна оплатить стоимость обучения 6 200грн, но откуда берется сума 25 тис? Но тогда за этой формулой розсчитайте нам зарплаты и пенсии. Мне кажется, что наше правительство хочет нас просто растоптать и уничтожить.
qqq
Для Мама: Шановна. А чи задумувалися Ви, де де взялися ті 25000 для оплати навчання Вашої дочки. Якщо Ви не задумувалися, то я Вам підкажу. Вони взялися з податків, які знімаються з усіх нас. Враховуючи і мої податки. Цікава ситуація. У мене забрали гроші для того щоб оплатити навчання Вашої дочки, а виявилося, це не її. А мені гроші хто поверне? Для інформації: у мене зарплата 2150грн. Дружина взагалі не працює по причині відсутності роботи. Їхати за кордон, вже не ті роки. Кому ми там потрібні. Були б молодші, поїхали б.
Гость
для qqq: Можно подумать, что лично Вам государство вернет эти деньги. Конечно же нет!!! Вы забыли где жевете, так я посмею Вам напомнить, в Украине, здесь ничего не делается для людей, а только, чтобы нажиться!
Ольга
Для qqq: "Шановна", як і її чоловік, теж платили налоги!!!
Коментувати
Вв
Что за бред? Почему документ опубликован задним числом и поступающие не были предупреждены? И почему именно с 2015 года, как насчёт перепоступивших 2014,2013 годов, разве это справедливо?.
Викладач
Відповідно до п.3 цієї Постанови, відшкодовувати навчання мають лише студенти, що поступили на перший курс. Не зрозуміло, як щодо студентів, які поновлюються на навчання на 2-3-4 крус в інший ВНЗ або за іншою спеціальністю?
qqq
Для Викладач: А можна конкретніше? Наприклад: студент навчався на історичному факультеті педагогічного університету і вирішив після третього курсу перевестися на третій курс одного з медичних університетів. Так?
оксана
Це не законно, оскільки діти старалися заробити стипендію і вони всі сили витрачали на навчання, щоб вчитися! Якій сенс взагалі вчитися в цій державі, розумні нікому фахівці не потрібні? Дітей, які вчаться, потрібно підтримувати, а не вимагати гроші за навчання в іншому навч. закладі. І взагалі, дійсно, чому ці постанови ухвалюють, коли діти вже навчаються і просто шоковані, що робити???? Цій Постанові не повинні підпадати діти, які поступили 2014, 2015. Хай Яценюк за них сам оплачує! Це просто жах!!!
Коментувати