Щодо зарахування студентів з вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей

Наказ МОН № 174 від 19.02.15 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 174 від 19 лютого 2015 року

Щодо зарахування студентів
з вищих навчальних закладів
Донецької та Луганської областей

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2014 р. № 1210 "Деякі питання організації освітнього процесу у навчальних закладах" щодо переведення на навчання за державним замовленням, з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 595 "Деякі питання фінансування бюджетних установ, здійснення соціальних виплат населенню та надання фінансової підтримки підприємствам і організаціям Донецької та Луганської областей" та розпорядження Кабінету Міністрів України від 4 лютого 2015 р. № 87-р "Про передачу цілісних майнових комплексів навчальних закладів та державної установи до сфери управління Міністерства освіти і науки" наказую:

1. Перевести на навчання за кошти державного бюджету студентів з вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей до вищих навчальних закладів, з урахуванням форм навчання, напрямів, спеціальностей та курсів до вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, зазначених у додатку 1, що додається.

2. Керівникам вищих навчальних закладів, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України, зазначених у додатку 1, збільшити обсяг державного замовлення у розрізі освітньо-кваліфікаційних рівнів, форм навчання, курсів, напрямів, спеціальностей відповідно зазначених прізвищ студентів з урахуванням змін щодо контингенту студентів.

За необхідності допускається разове перевищення ліцензованого обсягу.

3. Керівникам вищих навчальних закладів, зазначених у додатку 1, внести відповідні зміни до раніше доведеного обсягу державного замовлення та верифікувати відповідні накази в Єдиній державній електронній базі з питань освіти.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Тимчасово виконуюча обов'язки Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
19.02.2015

Популярні новини
У вишах впровадять курс з інноваційного підприємництва Студенти вивчатимуть інноваційне підприємництво в 76 українських університетах
Слуга народу в КНУ ім. Шевченка: що відбулося Студентський парламент КНУ та Офіс партії «Слуга народу» розійшлись в оцінках проведення заходу
Парламент не дозволив навчання іноземців російською У Верховній Раді забракло голосів для ухвалення змін до Закону України «Про вищу освіту»
Виші не можуть просто видавати дипломи, - секретар РНБО Вища освіта перебуває у кризі, що формує загрози державній та національній безпеці
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!