Про проведення круглого столу "Імплементація Закону України "Про вищу освіту": студентський погляд"

Лист МОН № 1/9-567 від 31.10.14 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-567 від 31 жовтня 2014 року

Керівникам вищих навчальних закладів

Про проведення круглого столу
"Імплементація Закону України
"Про вищу освіту": студентський погляд"

Міністерство повідомляє, що всеукраїнська молодіжна громадська організація "Національний студентський союз" спільно зі Студентською радою Хмельницького національного університету 14-15 листопада 2014 року проводитимуть всеукраїнський круглий стіл "Імплементація Закону України "Про вищу освіту": студентський погляд".

Метою заходу є обговорення актуальних проблем студентського самоврядування, напрацювання стратегії розвитку органів студентського самоврядування в аспекті нового Закону Україну "Про вищу освіту", обмін досвідом та розвиток співробітництва між органами студентського самоврядування вищих навчальних закладів України.

Круглий стіл відбудеться на базі Хмельницького національного університету (м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11).

Інформація про захід розміщена на веб-порталі Національного студентського союзу http://nss.org.ua. Додаткову інформацію можна отримати у голови Студентської ради ХНУ Рудик Вікторії (тел. 098-773-33-54) та голови організаційного комітету заходу Анастасії Козак (тел. 096-365-91-47, 050-066-99-07).

Враховуючи освітньо-виховну спрямованість цього заходу, його консолідуюче значення для української молоді, просимо поінформувати студентів, органи студентського самоврядування вищого навчального закладу про його проведення.

Перший заступник Міністра       І. Р. Совсун

Освіта.ua
31.10.2014

Популярні новини
У вишах впровадять курс з інноваційного підприємництва Студенти вивчатимуть інноваційне підприємництво в 76 українських університетах
Слуга народу в КНУ ім. Шевченка: що відбулося Студентський парламент КНУ та Офіс партії «Слуга народу» розійшлись в оцінках проведення заходу
Парламент не дозволив навчання іноземців російською У Верховній Раді забракло голосів для ухвалення змін до Закону України «Про вищу освіту»
Виші не можуть просто видавати дипломи, - секретар РНБО Вища освіта перебуває у кризі, що формує загрози державній та національній безпеці
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!