МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
№ 1/9-572 від 14 серпня 2012 року
Керівникам вищих навчальних
закладів І - ІV рівнів акредитації
Про проведення Всеукраїнського
чемпіонату зі стратегічного менеджменту
За підтримки Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту Компанія "Global Management Challenge Ukraine" протягом вересня – грудня 2012 року організовує Всеукраїнський чемпіонат зі стратегічного менеджменту серед студентів 3-5 курсів вищих навчальних закладів.
Метою даного Проекту є набуття та розвиток у студентів практичних економічних, менеджерських і лідерських навиків, а також навиків підприємництва, командної роботи, ефективних комунікацій, планування та організації бізнес-процесів тощо.
З метою забезпечення більш ефективної реалізації Проекту просимо поінформувати студентство, а також сприяти проведенню заходу та участі в ньому студентів вищих навчальних закладів.
Додаткову інформацію можна отримати в організаторів Проекту за телефонами: 044-528-33-24, 066-700-65-45, 067-549-02-43 або на веб-сайті: http://www.gmc.in.ua.
Заступник міністра – керівник апарату П. М. Куліков
Освіта.ua
14.08.2012
Facebook |
Twitter |