Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році

Наказ МОНмолодьспорт №1324 від 18.11.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1324 від 18 листопада 2011 року

Про проведення Всеукраїнської
студентської олімпіади
у 2011/2012 навчальному році

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання наказую:

1. Провести у 2011/2012 навчальному році Всеукраїнську студентську олімпіаду (далі - Олімпіада) у два етапи:

  • І етап - у січні - лютому 2012 року у вищих навчальних закладах;
  • ІІ етап - у березні-квітні 2012 року в базових вищих навчальних закладах.

2. Затвердити, як такі, що додаються:

2.1. Методичні рекомендації щодо проведення Олімпіади.

2.2. Склад організаційного комітету Олімпіади.

2.3. Перелік навчальних дисциплін, напрямів та спеціальностей, базові вищі навчальні заклади та термін проведення Олімпіади протягом 2011/2014 навчальних років.

3. Керівникам вищих навчальних закладів:

3.1. До 1 березня 2012 року надіслати до базових вищих навчальних закладів анкети переможців І етапу Олімпіади.

3.2. Відрядити  науково-педагогічних працівників, які є членами журі, та студентів до відповідних базових вищих навчальних закладів для участі у ІІ етапі Олімпіади. Оплату відряджень учасників здійснити за рахунок навчальних закладів, у яких вони навчаються  або працюють.

3.3. Дозволити залучати для організації та проведення кожного з етапів Олімпіади та заохочення переможців кошти позабюджетних, благодійних фондів.

4. Оргкомітетам базових вищих навчальних закладів:

4.1. Забезпечити організацію ІІ етапу Олімпіади відповідно до методичних рекомендацій щодо її проведення.

4.2. До 16 лютого 2012 року надіслати до вищих навчальних закладів листи-запрошення з умовами та строком проведення змагань.

4.3. Подати звіт про підсумки Олімпіади у 10-ти денний строк після її завершення на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) за встановленою формою.

4.4. Взяти до відома, що розміщення учасників ІІ етапу Олімпіади здійснюють базові вищі навчальні заклади.

5. Керівникам базових вищих навчальних закладів передбачити компенсацію робочого часу, витраченого науково-педагогічними працівниками на підготовку завдань для ІІ етапу Олімпіади, на умовах погодинної оплати відповідно до обсягів виконаної роботи.

6. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) забезпечити організаційне та науково-методичне керівництво Олімпіадою.

7. Витрати на науково-методичне забезпечення, організацію, проведення  та виготовлення дипломів для переможців Олімпіади здійснити за рахунок коштів загального фонду Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України згідно із затвердженим кошторисом.

8. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) забезпечити фінансування проведення Олімпіади відповідно до затвердженого кошторису.

9. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) підвести підсумки Олімпіади та довести їх до відома вищих навчальних закладів.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
18.11.2011

Популярні новини
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Уряд здійснив кілька призначень на освітні посади Кабінет Міністрів здійснив кілька призначень на посади у Міністерстві освіти, НАЗЯВО та ДСЯО
НАН долучиться до створення Президентського університету МОН та Національна академія наук домовилися об'єднати зусилля для розвитку проекту
Держава планує частково компенсувати здобуття ІТ-освіти В Україні планують запровадити програму співфінансування здобуття ІТ-освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів