Про підсумки ІХ Відкритого Всеукраїнського студентського турніру фізиків та проведення Х Відкритого Всеукраїнського турніру фізиків

Наказ МОНмолодьспорт №1288 від 10.11.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1288 від 10 листопада 2011 року

Про підсумки ІХ Відкритого
Всеукраїнського студентського турніру
фізиків та проведення Х Відкритого
Всеукраїнського турніру фізиків

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.01.2011 №43 "Про проведення ІХ Відкритого Всеукраїнського студентського турніру фізиків у 2010/2011 навчальному році" пройшов ІХ Відкритий всеукраїнський студентський турнір фізиків (далі - Турнір) серед студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальністю "Фізика".

На підставі рішення оргкомітету Всеукраїнського студентського турніру фізиків наказую:

1. Затвердити підсумки Турніру та нагородити дипломами І - ІІІ ступенів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України студентів-переможців Турніру за списком, що додається.

2. Рекомендувати ректорам вищих навчальних закладів відзначити студентів - переможців Турніру.

3. За плідну роботу з обдарованою студентською молоддю та значний внесок у підготовку і проведення Турніру оголосити Подяку Міністерства:

  • Гаху Андрію Геннадійовичу – доценту Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна;
  • Данилову Андрію Богдановичу – доценту Національного університету "Львівська політехніка";
  • Недибалюку Анатолію Федоровичу – старшому викладачу Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського;
  • Пепеніну Разумніку Разумніковичу – доценту Донбаського державного технічного університету.

4. Провести з 18 по 23 листопада 2011 року Х Відкритий Всеукраїнський турнір фізиків на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

5. Затвердити склад Х Всеукраїнського організаційного комітету та журі Турніру за списком, що додається.

6. Харківському національному університету імені В.Н. Каразіна (Бакіров В.С.):

6.1. Довести до відома вищих навчальних закладів умови проведення Турніру.

6.2. Забезпечити проведення зазначеного Турніру на високому організаційному та науково-методичному рівні.

6.3. Здійснити розміщення учасників Турніру.

6.4. Подати звіт про підсумки проведення турніру у 10-денний строк після його завершення на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.).

7. Керівникам вищих навчальних закладів:

7.1. Відрядити науково-педагогічних працівників, які є членами організаційного комітету, журі та студентів до базового вищого навчального закладу з проведення Турніру.

7.2. Здійснити відшкодування витрат на відрядження учасників за рахунок навчальних закладів, в яких вони навчаються, або працюють.

8. Витрати на організацію та проведення Турніру, нагородження переможців здійснити за рахунок коштів базового вищого навчального закладу, вищих навчальних закладів, які беруть у ньому участь та коштів з інших джерел не заборонених законодавством.

9. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) довести до відома вищих навчальних закладів підсумки Турніру.

10. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
10.11.2011

Популярні новини
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Уряд здійснив кілька призначень на освітні посади Кабінет Міністрів здійснив кілька призначень на посади у Міністерстві освіти, НАЗЯВО та ДСЯО
НАН долучиться до створення Президентського університету МОН та Національна академія наук домовилися об'єднати зусилля для розвитку проекту
Держава планує частково компенсувати здобуття ІТ-освіти В Україні планують запровадити програму співфінансування здобуття ІТ-освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів