Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни "Страхування" 2010/2011 навчального року та проведення олімпіади у 2011/2012 навчальному році

Наказ МОНмолодьспорт №1289 від 10.11.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1289 від 10 листопада 2011 року

Про підсумки Всеукраїнської студентської олімпіади
з навчальної дисципліни "Страхування"
2010/2011 навчального року та проведення
олімпіади у 2011/2012 навчальному році

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02.12.2010 №1190 "Щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2010/2011 навчального року" на базі Національного університету державної податкової служби України було проведено Всеукраїнську студентську олімпіаду з навчальної дисципліни "Страхування" (далі - Олімпіада).

На підставі рішення організаційного комітету Всеукраїнської студентської олімпіади наказую:

1. Затвердити підсумки Олімпіади з навчальної дисципліни "Страхування" та нагородити дипломами І - ІІІ ступенів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України студентів-переможців ІІ туру Олімпіади за списком, що додається.

2. Рекомендувати ректорам вищих навчальних закладів здійснити заходи щодо відзначення переможців Олімпіади.

3. За плідну роботу з обдарованою студентською молоддю та проведення Олімпіади на високому організаційному та науково-методичному рівні оголосити подяку Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України:

  • Унинець-Ходаківській Валентині Павлівні, декану Національного університету державної податкової служби України;
  • Рудій Марині Ігорівні, доценту Національного університету державної податкової служби України;
  • Рябоконь Марині Віталіївні, старшому викладачу Національного університету державної податкової служби України;
  • Тарангул Людмилі Леонідівні, проректору з наукової роботи Національного університету державної податкової служби України;
  • Тринчуку Віктору Вікторовичу, доценту Київського національного торговельно-економічного університету;
  • Внуковій Наталії Миколаївні, завідуючий кафедри Харківського національного економічного університету.

4. Провести Олімпіаду з навчальної дисципліни "Страхування" у 2011/2012 навчальному році у два етапи:

  • І етап (відбірковий) – 1 грудня 2011 року у всіх вищих навчальних закладах в режимі он-лайн;
  • ІІ етап (всеукраїнський) – 1 - 3 березня 2012 року на базі Національного університету державної податкової служби України.

5. Визначити Національний університет державної податкової служби України базовим вищим навчальним закладом з проведення Олімпіади протягом 2011-2014 навчальних років.

6. Національному університету державної податкової служби України (Мельник П.В.)

6.1. Утворити склад організаційного комітету та журі Олімпіади.

6.2. Довести до відома вищих навчальних закладів умови проведення Олімпіади.

6.3. Забезпечити проведення Олімпіади на високому організаційному та науково-методичному рівні.

6.4. Здійснити розміщення учасників ІІ етапу Олімпіади.

6.5. Подати звіт про підсумки проведення Олімпіади у 10-ти денний строк після її завершення на адресу Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.).

6.6. Визначити склад команди студентів-переможців ІІ етапу Олімпіади для участі у Міжнародній олімпіаді з навчальної дисципліни "Страхування", яка відбудеться у жовтні 2012 року на базі Опольського університету, Республіка Польща.

7. Керівникам вищих навчальних закладів відрядити студентів, членів організаційного комітету та журі для участі в Олімпіаді. Відшкодування витрат на відрядження здійснити за рахунок вищих навчальних закладів у яких вони відповідно навчаються або працюють.

8. Витрати на організацію і проведення І та ІІ турів Олімпіади, нагородження переможців здійснити за рахунок коштів базового вищого навчального закладу, вищих навчальних закладів, які беруть в ній участь та коштів з інших джерел не заборонених законодавством.

9. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) забезпечити підготовку та участь команди України в Міжнародній студентській олімпіаді з навчальної дисципліни "Страхування".

10. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) здійснити витрати на організацію та участь команди України в Міжнародній олімпіаді за рахунок коштів загального фонду Міністерства згідно з затвердженим кошторисом.

11. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є.М. Суліма

Освіта.ua
10.11.2011

Популярні новини
Уряд оприлюднив Порядок присудження ступеня PhD КМУ оприлюднив Порядок присудження та скасування рішення про присудження ступеня доктора філософії
Ректори публікуватимуть звіти про свою роботу Керівники закладів вищої освіти відтепер матимуть обов'язок оприлюднювати щорічні звіти
Стипендії отримуватимуть 40-45% студентів У 2022 році кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів