Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2011/2012 навчальному році

Наказ МОНмолодьспорт №1187 від 13.10.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№1187 від 13 жовтня 2011 року

Про проведення Всеукраїнського конкурсу
студентських наукових робіт з природничих,
технічних та гуманітарних наук
у 2011/2012 навчальному році

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, активізації науково-дослідної роботи студентів у вищих навчальних закладах наказую:

1. Провести у 2011/2012 навчальному році Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук (далі – Конкурс) у два тури:

  • перший тур - у вищих навчальних закладах ІІІ–ІV рівнів акредитації, жовтень - грудень 2012 року;
  • другий тур - у вищих навчальних закладах, визначених як базові, січень-березень 2012 року.

2. Затвердити:

2.1. Порядок проведення Конкурсу (додаток 1).

2.2. Організаційний комітет з проведення Конкурсу (додаток 2).

2.3. Перелік галузей наук (спеціальностей), базові вищі навчальні заклади з проведення Конкурсу (за їх згодою) та голів галузевих  конкурсних комісій (додаток 3).

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) забезпечити організаційне та науково-методичне керівництво Конкурсом.

4. Керівникам вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації:

4.1. Забезпечити проведення першого туру Конкурсу у визначений строк, здійснивши якісний відбір кращих наукових робіт студентів.

4.2. Направити відібрані наукові роботи студентів у відповідні базові вищі навчальні заклади для участі у другому турі Конкурсу до 20 січня 2012 року.

4.3. Відрядити студентів, запрошених галузевими конкурсними комісіями базових вищих навчальних закладів, для участі у підсумкових науково-практичних конференціях.

4.4.Оплату відряджень учасників Конкурсу здійснити за рахунок вищих навчальних закладів, у яких вони навчаються.

5. Керівникам базових вищих навчальних закладів:

5.1.Забезпечити організацію ІІ туру Конкурсу відповідно до Порядку його проведення.

5.2. Дозволити залучати для проведення Конкурсу та заохочення переможців кошти позабюджетних, благодійних фондів.

5.3. Передбачити компенсацію науково-педагогічним працівникам робочого часу, витраченого на науково-методичне забезпечення та рецензування наукових робіт учасників ІІ туру Конкурсу, на умовах погодинної оплати за фактично витрачений час відповідно до встановлених норм.

5.4.Подати звіти про підсумки проведення ІІ туру Конкурсу до 10 квітня 2012 року на адресу Інституту інноваційних технологій та змісту освіти (Удод О.А.).

6. Витрати на науково-методичне забезпечення, виготовлення дипломів для переможців та їх наукових керівників здійснити за рахунок коштів загального фонду Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  згідно із затвердженим кошторисом.

7. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С.В.) виділити кошти на проведення Конкурсу відповідно до затвердженого кошторису.

8. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.) спільно з Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) підвести підсумки проведення Конкурсу та довести їх до відома вищих навчальних закладів.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Перший заступник Міністра       Є. М. Суліма

Освіта.ua
13.10.2011

Популярні новини
Стипендії отримуватимуть 40-45% студентів У 2022 році кількість одержувачів академічних стипендій становитиме 40-45%
В Україні змінено порядок присудження ступеня PhD Кабінет Міністрів затвердив новий порядок присудження ступеня доктора філософії
Уряд здійснив кілька призначень на освітні посади Кабінет Міністрів здійснив кілька призначень на посади у Міністерстві освіти, НАЗЯВО та ДСЯО
НАН долучиться до створення Президентського університету МОН та Національна академія наук домовилися об'єднати зусилля для розвитку проекту
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів