Про проведення XІ Міжнародного конкурсу молодих модельєрів-дизайнерів костюма "Печерські каштани"

Наказ МОН №234 від 16.03.11 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№234 від 16 березня 2011 року

Про проведення XІ Міжнародного конкурсу
молодих модельєрів-дизайнерів костюма
"Печерські каштани"

З метою розвитку дружніх відносин і співпраці між творчою молоддю України та зарубіжних країн, взаємного обміну досвідом й встановлення творчих контактів між молодими дизайнерами та потенційними роботодавцями наказую:

1. Провести у квітні-травні 2011 року XІ Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів костюма "Печерські каштани" (далі – Конкурс) у три етапи:

  • І-й етап – відбірковий (за ескізами) до 31 березня 2011 року;
  • ІІ-й етап – огляд відібраних колекцій конкурсантів, 23-26 травня 2011 року;
  • ІІІ-й етап – заключний (конкурсний показ), 27 травня 2011 року у базовому вищому навчальному закладі з проведення Конкурсу.

2. Утворити Організаційний комітет з проведення Конкурсу згідно з додатком.

3. Визначити Київський національний університет технологій та дизайну базовим вищим навчальним закладом з проведення Конкурсу.

4. Організаційному комітету базового вищого навчального закладу до 05.04.2011 року надіслати запрошення студентам-переможцям І етапу для участі в ІІ та ІІІ етапах Конкурсу та умови його проведення.

5. Ректорам вищих навчальних закладів:

5.1. До 31.03.2011 року (за поштовим штемпелем) надіслати до базового вищого навчального закладу заявку для участі у Конкурсі, ескізи моделей та короткий виклад основної ідеї автора колекції.

5.2. Відрядити студентів-переможців відбіркового етапу для участі у ІІ та ІІІ етапах Конкурсу. Оплату відряджень учасників Конкурсу здійснити за рахунок вищих навчальних закладів, у яких вони навчаються.

6. Взяти до відома, що витрати на відрядження членів Міжнародного організаційного комітету до Київського національного університету технологій та дизайну для організації і проведення Конкурсу здійснюються за рахунок організацій та установ, у яких вони працюють.

7. Витрати на організацію і проведення Конкурсу здійснити за рахунок Київського національного університету технологій та дизайну та спонсорських коштів.

8. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) спільно з Київським національним університетом технологій та дизайну (Грищенко І.М.) здійснити науково-методичне забезпечення організації і проведення Конкурсу.

9. Київському національному університету технологій та дизайну (Грищенко І.М.) до 20 червня 2011 року надіслати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти звіт про проведення Конкурсу.

10. Департаменту вищої освіти (Болюбаш Я.Я.), Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) підвести підсумки Конкурсу та довести їх до відома вищих навчальних закладів.

11. Розмістити наказ на офіційному веб-сайті Міністерства www.mon.gov.ua та Інтернет-порталі "Єдине освітнє інформаційне вікно України" www.osvita.com.

12. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є.М.

Міністр       Д.В.Табачник

Освіта.ua
16.03.2011

Популярні новини
Ректори вже радять МОН повертатись до старих схем Ректори вишів пропонують суттєво вплинути на реформу сфери вищої освіти в державі
Рейтинг університетів «ТОП-200 Україна» 2020 року Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» презентував черговий академічний рейтинг закладів вищої освіти
Який шанс у дорослої людини скласти ЗНО?, - Шкарлет Новий в.о. міністра освіти висловив думку, що доросла людина не має шансів скласти ЗНО
Кабмін звільнив чотирьох заступників міністра освіти У МОН залишаються працювати в.о. міністра освіти і науки та два його заступники
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!