Популярні новини
25 січня скасовуються додаткові обмеження для закладів освіти Водночас в Україні буде продовжена дія вже звичних карантинних обмежень
Уряд ухвалив постанову про збільшення зарплат освітян Кабінет Міністрів затвердив нову тарифну сітку для зарплат працівників бюджетних установ
Цього року учні 9-х класів складатимуть ДПА Інформація про звільнення від проходження ДПА учнів 9-х класів є недостовірною
МОН розробило типову освітню програму для учнів 5–9 класів Документ окреслює підходи до розроблення школами освітніх програм на кожному циклі освіти
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лена Ковальчук
Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи педагог організатор сюди входить???? І ще питання якщо стажу два роки але мені вже 38 це вже не молодий?
123
Для Лена Ковальчук: ви дурепа? До чого тут Ваш вік?
Коментувати
Чернова Оксана
Станом на яке число 10 років стажу? "До 10 років", а 10 років включно ?
Олена Кравцева
Для Чернова Оксана: зазвичай "до 10 років", це меньше ніж 10 років. 10 років не включно!
Коментувати
Квокша Марія Сергіївна
Який порядок отримання даної допомоги? Чи заяву яку потрібно написати? Може надати яку довідку? Де отримати цю інформацію?
Валентина
Мені цікаво я працюю 4й рік.Зараз на лікарняному по вагітності. Чи отримаю я ці гроші?
Illya Olefir
Для Валентина: Лікарняні, відпустки НЕ ПЕРЕРИВАЮТЬ трудових відносин. Допомогу Ви повинні отримати.
Лена Ковальчук
Для Illya Olefir: Лена Ковальчук Добрий вечір! Скажіть будь ласка чи педагог організатор сюди входить???? І ще питання якщо стажу два роки але мені вже 38 це вже не молодий?
Вчитель-КА
Для Валентина: Власне кажучи схиляюсь до думки що ні - вас немає в кошторисі - за вас працює інша людина. Ваші виплати це інший рахунок по бухгалтерії. Ви не тарифіковані на цей навчальний рік. Точніше з"ясуйте в бухгалтера - може вам варто вийти на роботу. А відпустка по догляду нехай буде у когось з рідні.
Коментувати
Марія
А керівники гуртків у школі підпадають до цього закону? Пед годин не маю, а керівником гуртка вже років 5 працюю.
Illya Olefir
Для Марія: Постанова стосується вчителів закладів загальної середньої освіти.
Зоряна
Для Illya Olefir: Основна моя посада секретар-друкарка (1 ставка), вчитель (0,5 ставки) за сумісництвом в одній школі. стаж 3 роки. Чи отримаю я виплату як молодий вчитель у 2020 році?
Коментувати
Марина
Добрий день! Чи отримають цю виплату вчителі, що мають пед. стаж 3 роки, але працюють у школі за сумісництвом?
такэ
Для Марина: с первым AпрЭля - половина вчителив...
Коментувати
Сергій
Доброго дня! А вчителі, в яких понад 10 років стажу та які не отримували ніякої допомоги, чим завинили? Чому їм немає ніяких виплат???
Виталий
Для Сергій: у них надбавок за выслугу и аттестацию хватает.
Коментувати
Kateryna
Заяву потрібно писати? Якщо так, то приклад заяви. Хто має цю інформацію донести? Дякую.
ВЧИТЕЛЬ
Шановний пане прем"єр-міністр! В ЗЗСО працюють директори , їх заступники, психологи, соціальні педагоги, дефектологи, вихователі ГПД (і в них стаж також може бути 10 років). А чим перед Вами завинили педагоги дошкільних закладів, а й позашкільних.Напевно цією Постановою необхідно було затвердити механізм виплат(терміни і т. д.) Чи Вас цього в Трускавці не вчили.
Местный
Для ВЧИТЕЛЬ: в ПТО тоже есть молодые преподаватели спец.предметов и мастеров п/о, но их в очередной раз кинули через буй.
такэ
разделяй и ...властвуй...отвлечение от себя любимых...
Надія
Для Местный: заклади професійної (професійно-технічної) освіти (ПТО) відносяться до системи загальної середньої освіти відповідно до ст. 4 ЗУ "Про загальну середню освіту". Тому, мають повне право на отримання даної допомоги. Однак, на мій погляд краще було б використати термін ПЕДАГОГІЧНІ працівники, а не виключно вчителя.
Коментувати
Оксана
Чи стосуeться ця постановка вчителiв,якi перебувають у декретнiй вiдпустцi? Потрiбнi роз яснення до постановки,адже кожен буде трактувати по своему
Ludmila
Чи отримають таку доплату педагогічні працівники позашкільних навчальних закладів?
Местный
Для Ludmila: нет
Коментувати
Julia
Всі пишуть,що єдина вимога стаж до 10 років,а потім звідкись з’являється інформація,що цю допомогу отримають тільки ті молоді вчителі,які закінчили навчання у 2016- 2019 роках. Де правда?
Юрій
Надзвичайно змістовна (?) постанова... Питання: - коли виплачувати? - до 10 р стажу повинно бути станом на 1 січня чи на момент виплати? - тим, хто перебуває в декретній відпустці здійснюється виплата, чи їм на 1 день потрібно вийти на роботу і тоді можна далі у відпустку по догляду? - які вимоги до отриманої освіти? - якщо особа буде призначена з 01.09.2020 року, вона отримає виплату? - яке педнавантаження потрібно мати, щоб отримати виплату? однієї години досить? Ідея правильна, але, як завжди, реалізована через ж... Проаналізувавши навіть дуже поверхнево, можна зробити висновок про неоднозначність даної постанови та можливість безмежних маніпуляцій... А яка ваша думка?
Юрій
Ще запитання: - отримавши допомогу, можна відразу звільняться, чи обов’язково потрібно ще потім відпрацювати якись термін? - допомогу отримують тільки за основним місцем роботи, чи сумісники також (я не про можливість отримати допомогу в 2-х школах, а про те, коли особа за основним місцем роботи працює не в школі)? Якщо діяти згідно цієї постанови, то можна 1 вересня прийняти в школу 20 осіб з педнавантаженням по 1-2 год, виплатити допомогу і 2 вересня звільнити... За 1 день втрата для бюджету 400 000 грн...
Володимир
Там також не сказано в якому місяці ця виплата буде проводитися, можливо наприклад у грудні, тоді вереснева схема (прийняти 1 вересня а а звільнити 2 вересня) переноситься на грудень. І якщо будуть виплати сумісникам то для них також не зрозуміло яке мінімальне навантаження потрібно і скільки місяців чи днів необхідно працювати у 2020 р. щоб отримати дану виплату.
Коментувати
Юрій
Ще запитання: - отримавши допомогу, можна відразу звільняться, чи обов’язково потрібно ще потім відпрацювати якись термін? - допомогу отримують тільки за основним місцем роботи, чи сумісники також (я не про можливість отримати допомогу в 2-х школах, а про те, коли особа за основним місцем роботи працює не в школі)? Якщо діяти згідно цієї постанови, то можна 1 вересня прийняти в школу 20 осіб з педнавантаженням по 1-2 год, виплатити допомогу і 2 вересня звільнити... За 1 день втрата для бюджету 400 000 грн...
Катерина
Чи передбачені виплати асистенту вчителя, практичному психологу, які відносяться до педагогічних працівників?
Інна
А якщо з 01.09.2000 буде нараховуватися вже стаж 10років то вже виплати не буде?
Марія
А коли саме будуть здійснені виплати? І чи поширюється ця постанова на молодого вчителя-логопеда, який працює в логопедичному пункті об’єднаної територіальної громади, але навчає дітей, які навчаються у ЗЗСО?
Оксана
Для Марія: Звичайно,що так. Адже вчитель-логопед по всіх постановах і інструкції по заробітній платі педагогічних працівників має право на отримання коштів.Звідки така думка?Це на місцях поробили з нас заручників ситуації,але юридично у нас є всі права.
Ирусик
Доброго дня, а нічого, що деякі "молоді" спеціалісти яким вже за 40, прийшли тільки працювати, при цьому отримують заробітну плату у 2 рази більше, ніж вчитель у якого стаж 13 років . І їм ще підтримка, бо "молоді" мало отримують? Немає слів!
Лівія
Мені теж майже 40 і працюю з вересня місяця. Зарплата набагато менша чим в моїх колег, бо не маю ні стажу , ні категорії. На якій основі у ваших знайомих вдвічі більша за вашу зарплата? Можливо , працюють вдвічі більше?
Коментувати