Популярні новини
Уряд встановив нові карантинні правила для закладів освіти Уряд ухвалив зміни, що встановлюють нові карантинні обмеження. Правила діятимуть з 20 вересня
МОН шукає додаткові кошти для збільшення зарплат учителів Міністерство освіти шукає додаткові кошти для збільшення заробітних плат учителів
Найкращі учасники ЗНО щомісяця отримуватимуть 10 тисяч грн Учасники ЗНО з найвищими результатами отримають стипендію, яка складатиме 10 тисяч грн впродовж року
Україна найближчим часом перейде у жовту зону карантину Найближчим часом КМУ ухвалить нововведення про перехід до жовтої зони обмежень
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Слава
Скажіть,будь ласка,а вихователям ГПД виплата буде? Ми що не вчителі? Потрібно зробити зміни в законі.
Інна
У мене загальний пед.стаж 15 років, а вчителем тільки 2р., я маю право на виплату? Якось змазано в постанові "вчителі в яких пед. стаж до 10 років", а в яких пед.стаж понад 10 років, а вчителя тільки 2 ?
Павлович
Для Інна: Ви вчитель? Ви стверджуєте,що так. Педстажу-15 років? Так. От і все. В даній ситуації можна тільки оперувати термінами "педагогічний стаж" або "страховий (трудовий) стаж".
Анна
викладач музичної школи має право отримати допомогу? наш заклад відноситься до відділу культури
Коментувати
Юлія
Скажіть будь ласка,а якщо я в декреті стаж роботи 4 роки маю право на отримання чи ні?
Наталія
Скажіть будь ласка, а якщо я працювала в ПТУ цей стаж враховуються? Я працювала викладачем фізичної культури.
Оксана
Прошу прощения,а если на работу принят в 2018г.,как практичной психолог на 0,5 ставки,но в 2929 ещё несколько часов преподаеш,будет ли выплата?
Катя
А асистент вчителя отримають виплату?Бо деректор сьогодні нам заявила що асистент не підлягає під ці виплати
Ilona Ilona
Для Катя: не буде виплати асистентам (нам тоже таке говорили )
Катя
Дякую) Але я рахую що це несправедливо бо ми не меньше виконуємо роботи.І за мізерну платню.Бо вчителям хоч якісь доплати є за класне керівництво за стаж,за перевірку зошитів іт..Хоч щось набігає.А ми сидимо на 3700 і все..
Коментувати
Юлія
Чи отримаю цю виплату,якщо працювала в школі два роки,потім в кінці серпня звільнилася,а після Нового року з 2січня 2020 року прийнята на роботу в цю саму школу?
Юлія
А психологам, які працюють на півставки, а то й на чверть, заохочення не потрібне! Вчителі мають ставку, години і за кожен зошит, класне керівництво, за кабінет - ЩЕ ЗВЕРХУ! Ми ж не маємо нічого!!! Йду писати заяву на звільнення. Це вища міра несправидливості! Немає слів.
Лариса
Доброго вечора. Скажіть,будь ласка, загальний стаж 10 років, зних 4’5 -вихователь ДНЗ,5 місяців нянічка в садочку, 5 років вчителем. Мені положено 21тис.??? Дякую
Зла мама
Для Лариса: "положено"? Хто і де Вам їх "положив"? І це пише вчитель!! Геть з посади!
Коментувати
ТАТЬЯНА
Добрый день . работаю учителем с сентября 2019 года и учусь в ВУЗе , положено ли мне выплата молодому учителю
Олена
Доброго вечора!! Скажіть, чи нарахують виплату якщо влаштуєшся на роботу в лютому 2020 р??
Вероніка
Доброго вечора.Скажіть,будь-ласка,у мене стаж 9років,працюю на посаді вчителя і 0,5ставки ГПД,маю 1категорію(отримала позачергово).Чи маю право я на виплату молодому вчителю?Дякую.
Галина
Добрий вечір скажіть , будь ласка чи отримають таку допомогу асистенти вчителя?
Надія
Вже не перший раз бачу несправедливість - вчителям додають,а ось викладачі в університетах напевно негідні чи недостойні. Де логіка? Щоб отримати зарплатню, яку молоді вчителі отримують одразу, як приходять на роботу, після університетів, мені потрібно було вчитися на аспірантурі 3 роки, написати дисертацію, захистити її, написати більше 20 статей (в тому числі, і закордоні). Дуже актуальна тема!
Вита
Так когда будут выплачивать эту помощь (информации вообще нет)?.. И каков точный порядок начисления? Может нужно какие-то документы оформлять... Куда подавать? Где можно все узнать достоверно? От школьной администрации ждать помощи и подсказок нет смысла, там свои "тёмные игры". В общем... больше вопросов чем ответов.
Анжела
Скажіть, будь ласка, практичний психолог школи має право на отримання грошової допомоги???
М
Для Анжела: не буду особисто говорити про вас,не знаючи,який-ви психолог,але в нас є два в школі:шкільний і соціальний,що-вони є ,що їх немає, даром зарплату-одержують.
Eva
Для М .Значить Ваш директор не на місці.
Коментувати
Вікторія
Доброго дня. На сьогоднішній день маю 7 років пед. стажу, але на разі перебуваю у декретній відпустці 1 рік. Чи отримаю я виплату?
Ilona
Для Вікторія: ті хто в декреті виплату не отримають (нам було так сказано)
Коментувати
Ярослава
Доброго дня. Працюю вихователем в закладі дошкільної освіти. За дипломом-вчитель історії. Педагогічний стаж-5 років. Чи маю я право на отримання цієї субвенції? Куди потрібно звертатися?
123
Для Ярослава: Гоподи! чому ж в нашій країні такі вчителі? чому вони можуть навчити дітей, якщо не спролможні читати документи. Ця допомога не є ніякою субвенцією! "субвенція з держбюджету", означає, що на місцеві школи гроші підуть з окремої статті. Так само, як видатки на зарплату вчителям за рахунок освітньої субвенції. Нікуди звертатись не потрібно. ЇЇ мають нараховувати так само, як нараховують грошову винагороду! Вона піде, як одна зі статей заробітної плати!
Коментувати
Гусак Людмила
Чи отримають допомогу викладачі загальноосвітніх дисциплін закладів професійної освіти?
123
Для Гусак Людмила: Викладачі! Ви читати зовсім не навчились? там же написано чорним по білому: "вчителям закладів загальної середньої освіти". Що в цих словах вам не зрозуміло?
Коментувати
юлія
Добрий день. А якщо 10 років стажу буде з 1 вересня 2020 року, то чи можна очікувати на виплату?