Про проведення ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Лист МОН № 1/9-622 від 04.10.19 року

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

№ 1/9-622 від 04 жовтня 2019 року

Органи управління освітою
обласних, Київської міської
державних адміністрацій

Заклади післядипломної
педагогічної освіти

Заклади вищої освіти

Про проведення ХХ Міжнародного
конкурсу з української мови
імені Петра Яцика

Шановні колеги!

На виконання Указу Президента України від 09 листопада 2007 року № 1078 «Про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика», відповідно до Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня 2008 року № 168, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 липня 2008 року за № 643/15334, з метою піднесення престижу української мови, популяризації її серед молоді у 2019/2020 навчальному році буде проводитись ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (далі - Конкурс).

Конкурс традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови. Просимо сприяти організації Конкурсу в регіоні та участі в ньому учнівської й студентської молоді.

Нагадуємо, що для учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти Конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міській, обласний, підсумковий. Студенти беруть участь у трьох етапах: у закладі вищої освіти, в обласному та підсумковому етапах.

Для курсантів закладів вищої військової освіти Збройних Сил України і ліцеїстів військових ліцеїв Конкурс проходить відповідно до наказу Міністерства оборони України.

Учасниками підсумкового етапу Конкурсу стають переможці попереднього етапу, які посіли 1-3 місця, у таких категоріях: учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти (27 учнів, по 3 особи в кожній паралелі); учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти (3 особи, незалежно від курсу); студенти закладів фахової передвищої освіти (3 особи, незалежно від курсу); студенти закладів вищої освіти (3 особи, незалежно від курсу).

Відповідно до Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, затвердженого Указом Президента України від 3 жовтня 2008 року № 899/2008, переможцям Конкурсу, які посядуть перші місця в зазначених вище категоріях, призначатимуться стипендії Президента України.

З метою підготовки до проведення підсумкового етапу Конкурсу просимо надіслати:

  • до 30 грудня 2019 року на поштову адресу Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів» (вул. Ярославів Вал, буд. 21 Є, оф. 57, м. Київ, 01034) та на електронну адресу lum2003@ukr.net списки учасників другого/третього етапу Конкурсу за категоріями, визначеними у цьому листі;
  • до 11 січня 2020 року на поштову адресу Інституту модернізації змісту освіти (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 36, каб. 404, м. Київ, 03035) та на електронну адресу movakonkurs@ukr.net заявки на участь у підсумковому етапі Конкурсу за формами згідно з додатком 1; пропозиції до складу журі підсумкового етапу Конкурсу з числа вчителів української мови закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, викладачів закладів фахової передвищої та вищої освіти за формою згідно з додатком 2 (кандидатами до складу журі не можуть бути представники закладів освіти, де навчаються учасники підсумкового етапу Конкурсу).

Додатки: на 7 арк. в 1 прим.

З повагою
заступник Міністра                        Любомира Мандзій

Освіта.ua
04.10.2019

Популярні новини
Тривалість відпусток освітян відновлено Парламент ухвалив законопроект, що врегульовує питання тривалості відпусток
Рада має ухвалити закон про відпустки вчителів, – Бабак Невирішеним питанням є законопроект, що дозволить вчителям скористатися звичайною відпусткою
Уряд встановив дату початку навчального року Новий навчальний рік у школах розпочнеться 1 вересня і завершиться 30 червня
Учителів і учнів зруйнованих шкіл переведуть до інших Усі вчителі та учні шкіл, які зазнали пошкоджень, будуть переведені до сусідніх шкіл
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів