Про затвердження навчальних програм для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Наказ МОН № 826 від 14.07.16 року

MIHICTEPCTBO ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 826 від 14 липня 2016 року

Про затвердження навчальних
програм для 10-11 класів
загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, Положення про Колегію Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15 травня 2013 року № 522, наказу Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537 «Про затвердження Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року за № 628/15319 (із змінами внесеними наказом Міністерства освіти і науки № 1006 від 09 вересня 2014 року), рішення Колегії Міністерства освіти і науки України від 30 червня 2016 протокол № 7/5-2 НАКАЗУЮ:

1. Затвердити навчальні програми для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та надати їм гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України», відповідно до переліку, що додається.

2. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на заступника Міністра Хобзея П. К.

Міністр       Л. М. Гриневич

Освіта.ua
14.07.2016

Популярні новини
Дітей у початковій школі оцінюватимуть вербально МОН пропонує оцінювати результати надбань учнів у 1-4 класах вербальною оцінкою
ДПА-2022: визначено перелік шкільних іспитів для учнів Міносвіти визначений перелік предметів, з яких буде проведена державна підсумкова атестація
60 тисяч учителів цього року отримають ноутбуки Мінцифри та Міносвіти планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів
Випускники не орієнтуються в історичній хронології, – очільник УЦОЯО Випускники шкіл, які брали участь у ЗНО, не орієнтуються в історичній хронології
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Данііл
Підкажіть, будь ласка, де знайти оновлені програми з хімії для 10-11 класів рівнів стандарту, академічного та профільного. Буду дуже вдячний за посилання.
вчитель
Для Данііл: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/navchalni-programy.html
Коментувати
Інга
Та надрукуйте будь ласка ці вже програми для 10-11кл з біології і в дужках вкажіть( зі змінами), а то просто якийсь кошмар ніхто не може зрозуміти деж і в чому ті зміни!!!!!!!!!!!!!
кро
Не знаю, как в программах истории, но в программах по математике и информатике, размещенных на сайте МОН, в каждом уровне внесены изменения для 2016/2017 года. Следовательно применяем их уже в этом году.
Chevalier
Для кро: Все правильно. У філологів ситуація схожа. Тільки не у всіх програмах можна побачити зміни. Приміром, у програмі з української мови зміни (солідні, до речі) стосуються лише РІВНЯ СТАНДАРТУ, а профільний і академічний залишилися у старій редакції. Щодо програми з україїнської літетарури, то зміни внесено у АКАДЕМІЧНИЙ РІВЕНЬ (РІВЕНЬ СТАНДАРТУ), натомість профільний, здається, уник редагування (хоча я спеціально не перевіряв, але в методичних рекомендаціях про профільний рівень нічого не сказано).
Коментувати
Ігор
Скажіть будь-ласка у 10-11 класах викладати історію будемо уже за новими програмами чи тоді нові програми будуть коли теперішні восьмикласники перейдуть в 10 клас? Нам так пояснили.
Елена
Добрый день! Вы можете объяснить такое несоответствие в количестве часов: в новой программе по всемирной истории в 11 классе (профильный уровень)-3 часа в неделю, а в учебном плане в классе исторического профиля -4 часа .Кстати раньше программа была расчитана на 4 часа (140). Министерство утвердило учебные планы на 2016-17 год, в которых чётко указано, что на всемирную историю в 11 классе (профильный уровень) отводится 4 часа.Почему тогда новая программа урезана до 3? Или это невнимательность тех, кто срставлял новую программу? И как быть учителям?
VIKTOR
МОН дуже добре "працює", а ми працюємо з методикою 19 ст., не вміємо працювати для учнів 21ст., дуже багато пенсіонерів. МОН не знає як їх вигнати із школи. коли вони вперед ногами "підуть". Пенсіонери - це кістка в горлі. Ви забули, що будете також такими і вас будуть називати неуками, як тоді будете себе відчувати? Дати вам пенсію ди 2-х тисяч - це кращий варіант, ось тоді побачите!!!!!!!!!!
Голосzнарода
Для VIKTOR: сучасні молоді працюючі вчителі та й інші професії вже не будуть отримувати пенсію від держави, бо пенсійний фонд майже лопнув.
Anna
не все пенсионеры плохо. У нас работала потрясающая учительница программирования 60+ лет. В 100 раз лучше молодых преподов. Ее уволили потому что завалила пару *медалистов*. Половина моего класса потом к ней на репетиторство ходила потому что многим нужна информатика а вшколе преподавание стало просто ужасное. За час 200 грн к стати брала эта учительница. Ну это и не странно так как она несколько раз преподавала в американских летних лагерях программирования и постоянно вместе со своими учениками участвовала во всяких международных конкурсах и программах. Вот вам и пенсионеры..
Коментувати
fla
Народ! Про що наказ? Дано перелік предметів - ми їх і так знаємо. А де самі програми? Дурня якась!
Тетяна
Для fla: Погоджуюсь. Через два тижні початок навчання, а програм ми в очі ще не бачили. Хто так робить?
кро
Все изменения в программах на сайте МОН
Коментувати
Ego
Для чого ви публікуєте ПЕРЕЛІК ПРОГРАМ? Яка від нього користь? Краще б опублікували САМІ ПРОГРАМИ!!!
кро
Для Ego: Загляните на сайт МОН в раздел программы
Коментувати
Світлана Богдзієвич
Якими програмами користуватися цьогоріч для планування у 10 класі?
VIKTOR
Для Світлана Богдзієвич: старими, це програми для учнів 8 класу, які тбудуть в 10-11
Chevalier
Для VIKTOR: Не згоден з Вашою думкою. У наступному навчальному році потрібно користуватися оновленими програмами для 10-11 класу.
Коментувати
Олена
Розкажіть - на 2016-2017 н.р. програми використовувати старі? Ті, що розміщено в розділі "Середня освіта"?
VIKTOR
Для Олена: так
Chevalier
Для VIKTOR: Ні. Будемо використовувати "нові" (у деяких лише "косметичні" зміни, у деяких - кардинальні, у деяких - жодних змін).
Коментувати
Ольга Бузницкая
Коли будуть оприлюднені програми? Через рік вже будемо навчатись за ними...бажано оприлюднити підручники хоча б електронному вигляді для учнів 8-х класів...
Олена
Для Ольга Бузницкая: http://www.geneza.ua/shop_content.php?coID=915
Ігор Никанорович
Нова програма з історії http://www.memory.gov.ua/news/z-tsogo-navchalnogo-roku-starshoklasniki-navchatimutsya-za-novimi-programami-z-istorii-ukraini
Люба
Скажіть, де знайти програми з укр. літ. для 10-11 кл. зі змінами?
Коментувати