Про розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі"

Наказ МОН № 831 від 15.07.2016 року

MIHICTEPCTBO OCBITИ I НАУКИ УКРАЇНИ

№ 831 від 15 липня 2016 року

Про розширення бази для проведення
дослідно-експериментальної роботи за темою
"Психолого-педагогічне забезпечення
особистісно зорієнтованої освіти на засадах
гуманної педагогіки в середньому
загальноосвітньому навчальному закладі"

Відповідно до Положення про експериментальний загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 20 лютого 2002 року № 114, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 травня 2002 року за № 428/6716 (y редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 23 листопада 2009 року № 1054), наказу Міністерства освіти і науки України від 17 січня 2015 року № 22 «Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІII ступенів № 22 імені Олега Ольжича», враховуючи клопотання Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації від 12.05.2016 № 34-2-02/1845, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 22.04.2016 2769/0/212-11, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2016 № 063-4978 та Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації від 12.05.2016 № 1038, з метою розширення бази для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі" на 2016-2025 роки НАКАЗУЮ:

1. Надати статус експериментальних загальноосвітніх навчальних закладів всеукраїнського рівня загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області, комунальному закладу освіти "Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області", середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району M. Києва та Мошурівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області (далі - експериментальні навчальні заклади).

2. Включити загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області, комунальний заклад освіти "Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 119 Криворізької міської ради Дніпропетровської області", середню загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 300 Деснянського району M. Києва та Мошурівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради Черкаської області до списку навчальних закладів для проведення дослідно-експериментальної роботи за темою "Психолого-педагогічне забезпечення особистісно зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі", затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 січня 2015 року № 22 "Про проведення дослідно-експериментальної роботи на базі Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 імені Олега Ольжича".

3. Інституту модернізації змісту освіти забезпечити надання організаційної та науково-методичної допомоги педагогічним колективам експериментальних навчальних закладів щодо проведення дослідно-експериментальної роботи.

4. Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Управлінню освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації сприяти експериментальним навчальним закладам у забезпеченні необхідних умов щодо організації та проведення дослідно-експериментальної роботи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр       Лілія Гриневич

Освіта.ua
15.07.2016

Популярні новини
Практичні завдання для 1–4 класів Нової української школи «Розвиток дитини» пропонує додаткові навчальні матеріали та завдання за програмою НУШ
В Україні розпочався новий спалах СOVID-19 Найбільш ускладнена епідситуація спостерігається в Івано-Франківській області
Україну охопила хвиля повідомлень про замінування шкіл Останніми днями Україну охопила хвиля повідомлень про замінування закладів освіти
Основний етап PISA-2022 відбудеться з 4 квітня до 20 травня Провідною галуззю цьогорічного дослідження PISA-2022 визначено математичну грамотність
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів